+1 oy
1,157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle aramızda tartışma geçti ve kayınbabam müdahale etti,ve bana şiddet uyguladı bende ilk kez baba evine geldim ve yarın hukukî işlemleri başlatacağım ne olursa iki dünyada da hakkım helal değil, lütfen kızlar kimseye boyun eğmeyin kadın olarak kendinizi çaresiz hissetmeyin.Alnımın akıyla çalışır çocuğumada bakarım kendime düzende kurarım düşersem kendime yaslanirım kimseye ihtiyacım yok 

46 Cevaplar

0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kayinbabaya noluyo mus senle eşin arasındaki olaya müdahale ediyor 
tarafından
Ailendenmiş etmek hakkıymiş bende sen karışmazsin dedim bana tokat attı bende ondan sonra patladım
(6,669 puan) tarafından
İyi yapmışsın aile dahil oluyor sa sıkıntı
tarafından
Her zaman dahil oluyorlar
tarafından
Aileden olması müdahale etmesi anlamına gelmiyor . Başlığa nazaran başıma gelse benden önce eşim babasının ağzına s*çar hayatından da siler
-Reklam-
0 oy
(5,598 puan) tarafından
Kayınpeder kırmızı çizgim. Ya bende kırarım bir yerlerini yada kırdırtır sonra sürünmesi için elimden geleni yaparım 
(2,694 puan) tarafından
Valla sorma neler ederdi kimbilir ama esim asla  karistirmaz mesala ben simdi  oglum olsa 17 yil önce  ölen  abimin adini koycam ilk bastan biliyo kizima hamileyken bile üstüne basa basa erkek olursa  bu olcak dedim  simdi kalkmis bana diyoki kayınpederin  adini koycan demi bende itinayla hayir bu mümkün  degil oglum olsa adi zaten belli bosuna heves etme dedim kayınpederimi cok seviyodum abimin adi olmasa olabilirdi  bide iki isim koysak aşırı  uzun soyadimizda uzun degisik bisey olacak
(5,598 puan) tarafından
Başın sağ olsun canım mekanı cennet olsun inşallah. Sözüm sana değil, ben çok karşıyım bu kaynana kayınpeder hala amca isimlerine. Bizimki de ben hamileyken daha cinsiyeti belli değil, kız olursa benim ismim erkek olursa Muhammed olsun dedi.  Biliyor kocasını sevmediğimi ona cesaret edemedi kendi ismini sürdü öne

Kız olursa babası koyacak erkek olursa ben koyacam dedim yinede sağol düşüncen için dedim :-D  kendi beğendiğim ismi koydum
(2,694 puan) tarafından
Bizimde kiz olursa babasi koycak erkek olursa  zaten belli dedigimde o zaman ben adimi istiyom dedi babasi senmisin dedim☺️

Sonra bizde koymadik simdi durup durup bekar kaynim var o benim adimi koyacak diyo bende dedim bi eve sen yetersin ben yasayan kisinin ismine cok karsiyim hadi ölüye  saygimiz varda sen benim ölüme  sahip çıkmazsan bende sana saygi duymam  haliyle kiiii koymak zorundada degilim cocugu ben tasiyorum gerekirse  kocami bile karistirmam oylede baskin bi karakterim şükürler  olsun esimde ama cok anlayislidir adimi istiyorum dedi bikez sandiki oglu destek cikacak esimde düşüncemi  bildigi icin ben dogurmuyom anasına  sor dedi fikri bana atti❣☺️
(5,598 puan) tarafından
Hahaha en iyisini yapmışsınız valla
(2,694 puan) tarafından
Çıkışamiyoruz yoksa ay bana neler etti vallahi ne sabirliyim ben ya lohusa halimle beni alt kata çağırır  cocugu emzircem kaynımla  kayinpedere dışarı  cik derdik ulan salakmisin ciksana evine o gelsin gelirse gelmezse kendin bak

Bide bana kucağına  alma alismasin diyodu ben yatagina koyuyodum ana  bi bakiyodum onun kucaginda uyuyo cocuk  off off ne salakmisim simdide dogur kizim 4 yasinda onu ben alcam benle yatcak diyo hayir diyorum ama nasil engellicem bakalim asla ayirmam zatende cok çene  dinlicez
0 oy
(553 puan) tarafından
Kayinbabaniza ne oluyor ya çok iyi yapmışsınız o adam size şiddet uygularken eşiniz ne yaptı merak ettim 
tarafından
Ben gereken cevabı adliyede vereceğim
(553 puan) tarafından
Çokta iyi yapıyorsun sakın vazgeçme
tarafından
Asla vazgeçmem
(91 puan) tarafından
Kanıtın var mı vurduguna
tarafından
Şahitlerim var
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Ne hakla karı koca arasına giriyor birde şiddet uyguluyor bu ne hadsizlik 
tarafından
Daha beni ölümle tehdit ediyor
0 oy
(8,043 puan) tarafından
Kesinlikle direk gidip darp raporu alır kayinpederden şikayetçi olurdum sonrasında beni babasına dovdurwn adamdan bosanirdim..
tarafından
Bu kararım kesin böyle bir adamı adam diye yanımda mi gezdirecegim
(8,043 puan) tarafından
Darp raporunu da alın mahkemede donuna kadar alırsınız kayonperdere dava açın
tarafından
Açacağım hepsini yarın
0 oy
(613 puan) tarafından
Kayın baban sana el kaldırırken eşinin eli armut mu topluyormuş 
tarafından
Ailesine tapan bir adam
(2,687 puan) tarafından
Alsin oglunuda başina calsin bu saatten sonra utanmazlar
0 oy
(15,921 puan) tarafından
Bu yaşıma geldim babam bana bı fiske vurmadı eşim ya da kayinbabam vurmuş olsaydi bende aynı şeyi yapardım 
tarafından
Aynen öyle benim babam kendisi için büyütmedi beni
(26 puan) tarafından
asla ama asla vaz geçme kocanıda boşa tamamen çıkar onları hayatından
tarafından
Öyle yapacağım rabbim şahit kararım net
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ben de bir tane ona indirir o kocayı da bırakırım. Seni de tebrik ederim her şey gönlünce olsun inşallah. Sapasağlam dur ayakta. 
tarafından
Asla düşersem kendime ve oğluma yaslanirım birlikte toparlaniriz
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Bana kendi babam bir tokat atmamişken kimse atmaz atamaz atarsada elimdne ne geliyorsa yaparım bin pişman etmek için.... Allah islah etsin 
tarafından
Amin. . .
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Yok ama olsa ve böyle birşey yapsaydı ölmek için yalvarirdi
tarafından
Zaten süründükleri günü goreceğim rabbimin adaleti büyük
(1,069 puan) tarafından
Ağzını burnunu kirdirirdim
tarafından
Yapacaklar onu o g...le koymazlar
0 oy
(12,921 puan) tarafından
Sana çok üzüldüm geçmiş olsun umarım en kısa zamanda yaralarını sararsın sorunun bende cevabı yok ne kayınpederim öyle bir insan ne de bana vurmayı bırak sesini yükseltecek cesareti var asla hayatıma kararlarıma yorum yapan bir insan değil eşimin dik duruşu ve benim karekterimle zaten mümkün de değil olsaydı da eşim ya beni secerdi ya da kaybederdi 
tarafından
O ailesini seçti
(12,921 puan) tarafından
Bence iyi olmuş ( şiddet için demiyorum asla ) yüzünü erken göstermiş öyle bir insanla geçen hayat heba olmuş sayılır yazık olurdu ömrüne
tarafından
Her gün ağlayacağıma birgün ağlarım geçer ki asla ağlamadım
0 oy
(1,540 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın cnm hakkında hayırlısı olsun benimde başıma gelse aynı olay bende affedemezdim galiba 
tarafından
Asla...
(1,540 puan) tarafından
Sana vurmaya hakkı yok çünkü kendini ne sanıyo ki eşinle birlikte onu da mahkemeye vermelisin bence ve darp raporu almayı ihmal etme
tarafından
Kesinlikle gereken herşeyi yapacağım öğretmenim avukat gereken yapacak
0 oy
tarafından
Hic oyle biseyle karsilasmadim nurlar icinde uyusun:/ ama eger olsaydi aslaa susmazdim haddini bildirirdim
tarafından
Susmadim zaten
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Ben direk dar raporu alıp şikayetçi olurum ztn zerre sevmem onu.
tarafından
Şeytan görsün yüzünü artık
0 oy
(767 puan) tarafından
Senin yaptığının aynısını yapardım ama çok şükür kayinbabam öyle biri değil 2 gün önce eşimle tartıştık benim tarafımı tuttu eşime çok kızdı 
tarafından
Bunların oğlunda suç yok sütte leke yok onlarda var
0 oy
(659 puan) tarafından
Helal olsun eger sana ayrıca bıtek bosanma davası acma o adamın sana sıddet uyguladıgına dair rapor aldın ınsallah aldıysan ondan ayrı sikayetci ol
tarafından
Almadım henüz yarın hepsini yapacağım asla onların yanına bırakmam bunu
0 oy
(119,228 puan) tarafından
hoooşştt pu.ş ona nolmusda vuruyo ulan anasini avradini boylesinin
tarafından
Anasını görecek yarın ben cahil değilim onların yanına bırakmam
(119,228 puan) tarafından
darp raporu aldinmi
tarafından
Şu an almadım yarın alacağım
0 oy
(1,906 puan) tarafından
Allahım göstermesin o günü de ben gebertirim o hayvanı. Kimsenin kimseye şiddet hakkı yok o ne sanmış kendini. 
tarafından
Ben gerekeni yapacağım adalet
0 oy
tarafından
Başlığa  cevp veryim  

Esim ailesi ile görüşmüyor 

Bana el kaldrani  esim keser.
tarafından
Asla dönmem aslaaa
tarafından
Esin ne açıklama yaptı  canm esin o an savunamdim  ama onlar  benm için bitmistir faln  diyor mu
tarafından
Eşim beni babamın evine bıraktı ve beni savunmadi asla
tarafından
Aaa ya sabır asla geri dönme ne sallak  erkekler varya
tarafından
Maalesef öyle haketmediğim şeyler yaşadım
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Cnm eşine bosabma davası açma olan çocuklara oluyor eşin sana vurmamis vs başka şey olmamış eşin niye böyle yaptığını sana açıklar.belki hakta verir ama sen kayınpederini asla eve alma asla 
tarafından
Nasıl açmayayim arkamda durmadi bile daha babasına sakin ol sana birşey olur sinirlenme diyor
(26 puan) tarafından
boşa kız böyleleri insanı sinir hastası yapar eşin gibileri yani
tarafından
Kesinlikle boşanacağım

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 501 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 410 göst.
0 oy
14 cevap 321 göst.