0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar bebeğin altını değiştirirken battaniyeye işedi yıkamak konusunda kararsız kaldım çamaşır makinemi 5-6 ay önce falan aldım 8 kilo kapasiteli, battaniyem de  çift kişilik battal boy sanırım etiketinde de %100 polyester yazıyor 30 derece işareti var ama yine de kararsız kaldım sizce yıkanır mı kızlar yardım edin lütfen 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yikamiyorm canm valaha esyanza iyi bakın annem dün buzdolabına 27 bin verdi çok pahali
(9,977 puan) tarafından
Napiyosun kiz battaniyeleri peki
tarafından
Ben geçen hafta  yorgani cikardim  Bataniye yide yıkadım  kaldrdim  büyük  legenim  var içine kapsul ekliyorum sıcak suya isliyorum sabahına yıkıyorum  legeni ters cevirdm  suyu akti  astim  balkona kurudu  tertemiz oldu yumuşaticda koydum kiride çok güzel akmsti
(2,797 puan) tarafından
Aynen bende  bu şekilde yıkıyorum tertemiz oluyor
(2,438 puan) tarafından
Zaten çift kişilik battaniye atılmaz makina 10 kg olsa bile. Çok su çektiği için kazanı çöker sakın yıkamayın... Ben sadece tek kişilik battaniye ve çift kişilik ince pike falan yıkarım.halı yıkama çok güzel yıkıyo battaniyeleri
-Reklam-
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Yıkıyorum ben bişi olmuyo
0 oy
tarafından
Ben yıkıyorum 
0 oy
(15,047 puan) tarafından
Bence makineyi bozar. Suyu yiyince iyice agirlasiyo bı de. En iyisi ya yıkamaya vereceksin ya da legende ayaginla çiğneyerek yikayacaksin
0 oy
tarafından
Benim de çift kişilik var ama hiç yikamadim makinede bozar diye banyoda leğene koyup yıkarım 9 kiloluk benim makinemde tek kışlık olanları tek yikarim
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Yıkadım bikac kez ana benimki 6 kg ,sanırım ağır geldi büyük geldi  hata vermişti sırılsıklam çıkardım pişman olmuştum attigima
0 oy
tarafından
7 kg makinam atıyorum çift kişilik olanı hiç sıkıntı yaşamadım 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Anneme çamaşır makinesi kurmaya gelen servis sakın battaniye yollamayın demişti. Çünkü su alınca ağırlığı çok fazla artıyor diye. Ben 7 kiloluk makinede tek kişilik ya da ince çift kişilik battaniye yıkıyorum sadece
0 oy
tarafından
Ben yıkıyorum sorun yaşamadım 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
8 kg makinem atıyorum ben kirlendikçe.  Az önce 2 tane çift kişilik battaniye yıkadım 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Benim de 8 kg atıyorum battaniyelerimi
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Kuru temizlemeye ver riske atma makineni hiç 
0 oy
(2,295 puan) tarafından
7  kılolukta battanıyr yıkayan ben :) :) 
0 oy
tarafından
Makinaya sığıyorsa elbette ki yıkarım ama sığmayan bir tane var onu yikamam kazana zarar verir
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Bn yikiyom yünlü de
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Buyukse yıkama ben tek kişiliği yıkıyorum sadece 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Ben yıkıyorum çift kişilik tek kişilik
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Makine deme bana bugun cinnet geçirdim camasır makinesi kaznaı delinmiş evi su bastı bilmiyordun delindigini çalıştırdım içeri gittim oğlumla makineyle oynuyo diyo Bi baktım heryer su delirdim  bakmaya geldiler kazan delinmiş 
0 oy
(735 puan) tarafından
2 senedir yıkıyorum 9 kg lik makinem. Hiçbişey olmadı çok şükür battaniye peluş bide çift kisilik
0 oy
(1,787 puan) tarafından
9 kilo yıkıyorum ben

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,442 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Grimsi1 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
13 cevap 235 göst.
0 oy