0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (1,409 puan) tarafından
Bir türlü bitmiyo sürekli birikiyo sürekli ütü sürekli yikat kurut as topla ütüle ustelik hergün yapmama ramen bitmiyo dağ gibi toplaniyo katlıyp yerlestryorum yine akşama doluyo . Bebek kiyafetleri hadi neyse , kendimizde 4 kişiyiz ama bi türlü bitmek bilmiyo bu camaşırlar herkes bir gündü banyo yapıb çıksa biter belki ama hergün biri banyo yapıb çıkıyo o yuzdende bitmek bilmiyo yoruldum artık, cozum bulan varmı arkadaslar?

13 Cevaplar

+1 oy
(3,663 puan) tarafından

Kelin ilacı olsa başına sürer :D bizde de aynı hiç bitmez çamaşırlar ama hemen katılıyorum kuruyunca yoksa o iş arttıkça artıyor 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence kimse buna çözüm bulamıyordur :D her evde bu sorun vardır kesin bizde dahil nsnsnsn

0 oy
(3,604 puan) tarafından
Yok ya çözümü en son makine bozuldu 4 gün makinesiz kaldık çarşamba günü yapıldı çarşamba gününden beri çamaşır yikaniyo o kadar birikti ki 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ev isi nankör bacım yap yap aynı hep uf biktim bende 
0 oy
(1,129 puan) tarafından
6 yıllık evliyim kirli sepetinin dibini görmek nasip olmadı gerisini sen düşün bacım ツ⁠
(1,409 puan) tarafından
Ayyt gerçekdenmi kizz amanmm sen cozm bulamadiysan daha ben napim cozum yok ozaman
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Bn bide utuluyorummm pufff
(9,971 puan) tarafından
Neden bu eziyet :D
(1,534 puan) tarafından
Bilmiyorum ki Rabbim bizi siniyor:))☺️
0 oy
tarafından
Herkesin bitmeyen çilesi ☺
0 oy
tarafından
Kirlileri direk çöpe at ha bire al al sana çözüm sjsjs
(1,409 puan) tarafından
Hahhahahahahah))) o kadar zengin olsak neden olmasın
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Kalabaliksiniz ondan bacım biz 3 kişiyiz valla ütü yapmıyorum eşim dar giyiniyo pantolonları falan üstünde aciliyo gömlek tarzı giymez şimdi de kazak giyiyo hiç ütüsü yok bende evde giydigimi hiç utuleyemem dışarı çıkarken giydiklrimizi kontrol ederim bi yerinide kirisigi varsa 2 dk ütü basarim odur yani 2 günde bi duş alır yeni kıyafet giyeriz havlular günlük değişir nevresimler haftada bi kere değiştiririm çocuk çok şükür çok üstünü bwtirmiyo onun kirlileri de haftada bi makina dolar bizimkiler de haftada 3 makina dolar toplam 4 makina pazartesi günü sabah öğlen ve akşam 3 makina yıkarım makinaya yüklenmeyim bi de nerde kurutcam o kadar çamaşırı ertesi gün de son makinayı yikatir asarım ben önceki gün yikadiklarimi katlayıp yerlestiresiye o da kurur çamaşır derdim biter tabi şimdi kış geldi baş belası başladı 
(1,409 puan) tarafından
Evet evet şimdi kışda kurumakda bilmiyi çamaşırlar. Bizde cok kalabalık sayilmayiz ama herkes haftada 2 kere banyo yapsa belirli gunle belki duxelir ama evin direkleri içe hidip geliyo daha cok banyo yaparlar belirli bigün yok yani hiç bisey için . Ayri yasamak istiyorum gerçekden onada cok var yaaa amcak oyle coze bilirim 10 aylik oluyo bebeyim artık günde iki defa bazen 3 defa deyistirmek zorunda kaliyorum eyer altını yapınca kirletiyosa , sonra lekeli kiyafetlerden lekeleri temizlemek felan. Ütüyü ancak bebeyimin kiyafetini kendimiznde iç çamaşırıara yaparım günlük kiyafete bende yapmam kazak giyer eşim.de kaynimda ama bazen tişort gibi biseyde giyer uzun kollu  kırışır coğu zaman atliyorum ama yinede bitmiyo yaa
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Aynen valla..bu çamaşır insanı öldürüyor. Her gün bir makine kesin. Bazen iki bazen üç makine.. usandım artik
(1,409 puan) tarafından
Ayenn oyle oldum 10 aylik bir  bebekle boyleyim 2 ay sonra yine doğum yapacam Allahın izniyle nasıl yetistrecem kışda camasır daha fazla oluyo geç kuruyo
(8,833 puan) tarafından
Benim de 10 aylık ve 28 aylık iki çocuğum var. Çok zor gerçekten. Cocuklarinkini ayrı yıkıyorum.. haftada üç makine onların. Ay daraliyorum valla artık. Sabah işe gelmeden bir makine yıkayıp seriyorum. Eve gidince onları toplayıp bir makine daha seriyorum hemen hemen her gün.
0 oy
(687 puan) tarafından
Çözüm kurutma makinası. Yıka kurut katla. Ortada çamaşır kalmiyor
(1,409 puan) tarafından
Ayri eve ciksrsam mutlaka ondan aldırmayi düşünüyorum valla gerçekden tek cozum o gozukuyo
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Çözüm yok malesef bizdede durum aynı 3 çocuk 2 de biz 5 kişinin kıyafeti yıka kurut katla bitmiyor valla gerekmedikce ütü yapmıyorum birde ütü yapsam heralde başka iş yapamam :) 
(1,409 puan) tarafından
Bebek oldugu için ben mecburen utuluyorumm belki buyurse sadece iç çamaşırlarını . Şuan 10 aylik yine 1i geliyo yolda 2 ay sonrada onun kiyafetler olcak napcam ya kendimi cok kirli pasaklı his ediyorum beceriksiz tenbel gibi. Evin dağınıklığı bitmiyo kurutma makinem olsa belkide bu kadar zorlanmam
0 oy
(15,038 puan) tarafından
Keşke çamaşır makinesine attığımızda çamaşırlar kurutulup dürülüp utulenip bize verilecek bı makine icat etseler
(15,038 puan) tarafından
Vay be var mı demek. Ama katlama da yapması lazım o olmazsa olmaz ☺️☺️☺️
(1,409 puan) tarafından
Hahahaha evet katlamada yapsa alırız yapamıyosa hala beceriksiz makine :D
(1,409 puan) tarafından
Kiz linkin hemen yeni posta gel biri post açmış çamaşır katlama makinesi diye:D . O postu gorunce seni hatirladim
(15,038 puan) tarafından
Ay hemen bakıyorum ☺️☺️☺️
(1,409 puan) tarafından
Post baslığı yakinda bizde robot olcaz doye yazmışlar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 193 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
22 cevap 313 göst.