0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,112 puan) tarafından
Kızlar ateşi vardı işte ilaçlarını verdim fitil verdim şuan vücudu sıcak ama elleri ayakları da sicak hani ateş olunca elleri ayakları buz keser ya öyle değil aynı ısıda bide terlemesi var atlet kilot var üstünde bide çok ince bı tülbent örttüm sizce acikmi kalsın üstü yoksa örtüm mi birşeyler daha 

3 Cevaplar

0 oy
(965 puan) tarafından
Terlemesi lazım ki hastalığı atsın  şimdi terliyse hiç açma üzerini teri soğuklarsa daha hastalanır tülbent çok ince biraz daha kalın bişey ört canım 
(2,112 puan) tarafından
Tamamdır cnm sağolasın teşekkür ederim
(965 puan) tarafından
Rica ederm canım dikkat et
(2,112 puan) tarafından
İnşallah cnm şifa dile
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Yok ince yeter evin soğuk değilse.  Geçmiş olsun. Aslında fitil vermemek lazım çok zararlı.  Dönüşümlü ateş düşürücü versen daha iyi .
(2,112 puan) tarafından
Normalde vermem alismasin diye annemlerdeyim ateşi çıkarsa daha kötü hal alırsa araba yok neyim çocuk öyle kalmasın dedim eğer kötü bir etkisi varsa vermem ne gibi zararları var paylasabilirmisn benimle
0 oy
tarafından
Terlemesi çok iyi terlerse hastalığı atar tülbent çok ince hafif ince bir battaniye ortsen daha iyi olur hem ilaç hem fitil verme bu onu kötü etkiler geçmiş olsun benim kiziminda yeni ateşi çıktı fenalaşmadan direk ateş düşürücü verdim uyuttum 
(2,112 puan) tarafından
Bidaha fitil vermem cnm öyle yaparım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 111 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 194 göst.
23 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

380,758 soru

11,400,011 cevap

34,929 kullanıcı

...