0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Kizlar ya ben evde yokken esim tavuk pisirmek istemis unutmus cok kotu yanmis eve geldim nerdeyse 1 hafta oldu koku azaldi ama hala gecmedi yani disardan iceri gelince insanin yuzune carpiyor bu koku ne yapmam lazim tamamen gecmesi icin

6 Cevaplar

+1 oy
(10,021 puan) tarafından
Perdelerini yika bence ozellikle mutfakta varsa. Sinmistir
-Reklam-
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Bol bol havalandir sirke kaynatabilirsin ocakta genellikle ağır kokulari aliyor ve oda kokusu kullanabilirsin 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Tencere şu koy biraz yumuşatıcı koy kaynat sonra evdede gezdir bide havalandir 
(610 puan) tarafından
İnsanlara yanlış bilgi vermeyin lütfen. Kansere bile yol açabilir bu durum hele çocuk varsa çok tehlikeli bu.
(5,240 puan) tarafından
Sanki ne demişim alk kokla öldür mu demişim kendini yanlış bilgiymis çocuğum için parfüm sıkmiyorum ben sen ne konuşuyorsun acaba cocuk olan ortamda zaten deterjan kullanılmaz koca kadın bilmiyod mu uyarcam camasirlara ne kullanıyorsun bu devirde ney kanser etkisi yapmıyor zaten yediğin gıdalardan daha masum emin ol
(610 puan) tarafından
Arkadaşım yumuşatıcı koy ocağa kaynat diyorsun bu  ve makinaya attığın deterjan aynı seviyede mi otur bir tart olur mu. Çocuğu için parfüm kullanmayan kadının bunu da bilmesi lazım
(5,240 puan) tarafından
Çocuklarımı odalarına koyuyorum her işimi yapıyorum onların odalarında deterjan kullanmıyorum onlar oynarken bende her işimi yapıyorum camlar açık şekilde tartacak bisey yok emin ol bide bu çıktı kanser yaoiyor falan ne yapmiyorki kanser herkes bilgili yani sizin bilgi vermenize gerek var mı bi kereden hemen kanser olmazsın
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benimde başıma geldi kokusu berbat ya bütün pencereleri açtım iyice havalandı Allahtan o günün akşamında şehir dışına çıktık 3,4 gün evde yoktuk gelince koku kalmamıştı 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Evin perdelerini makineye atmalisin cnm koku sinmis 
0 oy
(853 puan) tarafından
Yere vanilya döküp supurebilirsiniz.perdelerin yıkanması şart 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 218 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 356 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 320 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı