0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (2,579 puan) tarafından
Anne baba ise gidip çocukları evde bırakmışlar kapılarda kilitli balkon demirli kimse kurtaramamis evde yangın çıkmış haberleri izledim keske izlemeseydim Allah o meleklerin mekanını cennet etsin inş 

4 Cevaplar

+1 oy
(241 puan) tarafından

Ayy melekleriiimm ahh O çocukları tek bırakmak zorunda kaldılar kimse istemez çocuklarını evde bırakıp işe gitmeyi mecbur çalışmak zorunda kalıyor işte insan :( Allah yardımclılar olsun  

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahh yetisememislermu yaaaa bu devirde Nasil tek bırakiyorlar ya cok uzgunum 
(2,579 puan) tarafından
Yok herkes bağırıyor çocuklar yandı diye uf ya
tarafından
Cok zor ne diyimki allah rahmet eylesin
0 oy
tarafından
kaç yaşındalar ki böyle tek bırakabiliyorlar cnm ya.
tarafından
Gordum ah keske itfaiye yetisseymis ya tek degillrrmis 4 kardeslermis suriyeli ler ne zor ya
(3,292 puan) tarafından
Bu yeni mi acaba ben dün gördüm haberlerde 2 kardeş diyorlardı
Allah annelerine babalarına sabır versin her ne kadar doğru değilse bırakmaları sonuçta evlat kaybettiler çok zor
tarafından
ben de baktım şimdi..suriyelilermiş 4 çocuk 2si vefat etmiş 2si yaralıymış..dün yayınlanmış
(3,292 puan) tarafından
Prenseslerim ben de asla bırakmam çöp atmaya bile yanımda gelir Allah korusun bana yolda birşey olsa çocuk evde tek kim nereden bilir yada çocuk evde düşse kalsa bu yangınlar falan saniyelik olan şeyler
Diğer 2 çocuğu bilmiyordum Allah sabır versin ailesine
tarafından
Internette gordum dun  olmus 4 kardes 2 yarali 2 olu ahh keske tek birakmasalardi evde degilmis ailesi kilidini keske birisine verselermis ya cok zor
0 oy
(866 puan) tarafından
Çocuk ya adı üstünde nasıl içlerine siniyor yek bırakmaya hayat zor da ama şmdi daha iyimi oldu çalış şmdi öalışabildiğin kadar ufff bee

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 147 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Toprakeva (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,751 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 650 göst.
0 oy
16 cevap 733 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu