0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım oğlumun peygamber sünnetli olduğunu söylediler bu durumu yaşayan oldu mu veya hiç duydunuz mu

6 Cevaplar

0 oy
(5,715 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum o nasıl oluyor 
(257 puan) tarafından
Bende yeni öğrendim çocuk cerrahisine götürcem de başına gelen var mı merak ettim
(257 puan) tarafından
Bildiğin sünnet edilmiş gibi
(5,715 puan) tarafından
Allah Allah çok şaşırdım ya
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
O durumu çok merak ediyorum yaşamadım ama nasıl oluyor bilmiyorum da 
(257 puan) tarafından
Aynı sünnet edilmiş gibi bu bir problem mi bilmiyorum ama
(163 puan) tarafından
Doktor muayene etmedi mi canım sorman lazım sanki oğlum sünnet olurken çok araştırma yapmıştım bı yerde okumuş gibiydi bazen düzeltilmesi gerektiğini ama yalanda olmasın şimdi o aralar çok şey okumuştum
(257 puan) tarafından
Doktor sadece peygamber sünnetli dedi çocuk cerrahisine yönlendirdi
(163 puan) tarafından
Evet çocuk cerrahisi yapıyor zaten sünneti inan bilgim yok canım
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Benim bildigim 1 yasina kadar operasyon gecirmesi gerekiyor. Doktor birsey soylemedi mi? Sizi yonlendirmesi gerekiyor.
(257 puan) tarafından
Çocuk cerrahisine yönlendirdi perşembe günü göstereceğim inşallah ama ameliyat olayını bilmiyordum :/
(1,554 puan) tarafından
Cevremde olan var, operasyon gecirdi, ama tam detay bilmiyorum belki kendi icinde farkliliklari vardir. Cocuk cerrahinin gormesi sart. Cozumu olan birsey hic sıkma canini bunlar ne ki Allah dermansiz dert vermesin bunlar cozulur halledilir
(257 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Benım yegenımde öyle... Randevu alıyorsun önce doktor bakıyor eğer sunnetlık bır durumu varsa sünnet oluyor ama eğer tamemen peygamber sunnetlıyse ellemıyorlar randevu alıyorsun onun ıcın 
(257 puan) tarafından
Randevu aldık ne diyecekler bakalım
(2,351 puan) tarafından
O çok güzel bırsey derısı yok ... Benım oğlum sünnete gıttık kırecleme ve ıltıhap olmuştu bır hafta tedavı sonra sünnet oldu çok rahattı çok şükür ki
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Doğuştan sünnetli oluyor. Ne güzel. İnşallah ameliyat gerektirmez. 
(257 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(232 puan) tarafından
Tıp adıyla hastalıgın adı hipospadias çiş yaptıgı delik olması gereken yerden daha aşşada oluyor onuda cocukken ameliyatla yukarı alıyorlar bide deligin yerine baglı bazısı cok aşşada oluyor bazısı biraz aşşada oluyor ona gore mutlaka operasyon olması lazım cocukken 
(257 puan) tarafından
Çiş deliği aşağıda değil baktım inşallah operasyon gerekmez :/
(232 puan) tarafından
Ozaman gerekmez insallah ya ama mutlaka cerraha götür degerlendirsin ne dicem bakalım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annesinin Umudu (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Adesseda (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 377 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...