0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (169 puan) tarafından
2 yasindaki oğluma almak istiyorum 

Kullanan varmi eczaci da önermisti güzel dedi kullanan varmi

5 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından
Ben kullanmistim evet guzel.oluyolar ama simdi baska.marka aliyorum oda guzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı markanın kan ilacını kullandık gayet güzel
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Benim oğlum da 27 aylık.. memnunum canım. Ocean markanin ürünleri güzel oluyor. Kan damlası da ocean kullanıyorum. Kendim de ocean folik asit kullanmstim..eczacı da ben kendi çocuğuma da ocean balık yağı kullanıyorum demişti 
(169 puan) tarafından
Evt kilo boy aldirmisti demisti ona güvendim de aldim
(8,969 puan) tarafından
İyi canım şifa olsun inşallah
(1,752 puan) tarafından
Merhaba doktora yazdırma dan mi alınıyor acba
(169 puan) tarafından
Evet eczaneden aldim
(8,969 puan) tarafından
Evet canım zaten karsilamiyo.
0 oy
(478 puan) tarafından

image

Merhaba ben de ilk kez aldım böyle bir set yapmışlar cok uyguna geldi. Baska markalar balik yağının içine vitamin koyuyorlar o zaman balik yağının etkisi azalıyor. Bu marka ayrı ayrı ürettiği için tercih ettim. Eczacımız da bunu önerdi. 
(173 puan) tarafından
Ben de aldım netten aynı seti. Kızım 3ü bitirdi 4 e girdi üstünde 4-10 yaş yazıyodu acaba sakıncası olur mu. Sizin kaç aylık çocuğunuz acaba
(478 puan) tarafından
Benim de 3 buçuk yaşında ama 2 yaşında bile eczane öneriyordu ben de bir tatlı kaşığı veriyorum tam olarak miktarı üzerindeki gibi ayarlamıyorum. Doktorum alma demişti ceviz yumurta balık yesin demişti. Geçen sene kızım balık yiyordu bu sene pek sevmiyor o yüzden aldım. Sizde miktari yaşına göre ayarlayabilirsiniz. Bir de multivitamini sabah balık yağını akşam verin dedi eczane öyle yapıyorum ben de
(173 puan) tarafından
Yaaa tmm çok teşekkür ederim bende öyle yapayım daha çok iştah için almak istedim et tavuk önceden az da olsa yerdi bugünlerde hiç yemiyo makarnayla hayatta kaliyo resmen. Dün ilk defa yemekten önce vitamini verdim 1 tatlı kaşığı onun mu etkisi bilmiyorum tavuk yedi az da olsa normalde istemezdi. İştah kknusunda etkisi var mı sizce bunlarin
(478 puan) tarafından
Istah olarak bir bilgim yok. Ben de eskisi kadar çeşit yemediği için aldım. Bir de kış hastalık zamanı ya etkisi olur belki diye aldım. Eskiden doktorum önermedi alacaktım ama şimdi seçiyor yemek istemeyince yemiyor. Dediğiniz gibi et tavuk balık pek istemiyor. Bir de bu set uyguna geldi yoksa hepsi çok pahalı ya insan her zaman almak istemiyor zaten etini bilmem nesini alıyoruz bir de bu ek olarak pahalı yani. Insallah yemeleri değişir de ihtiyacımız kalmaz
(173 puan) tarafından
İnşallah aynen ben de yemesi düzelsin istiyorum inşallah en yakın zamanda düzelir
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Bende çocuk doktoruna sordum kilosu iyi kullanma omega için diyorsan da ceviz yedir demişti önermedi yani bende almadım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 546 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutsuzanne (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...