0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Selamünaleyküm kızlar durumumu şöyle izah edeyim evimin içinde hep bir dağınıklık hep bir tembellik var yemek yemek yapmak bile istemiyorum temizlik yine aynı şekilde ve evime gelen herkese bir uyku hali oluyor ben de o şekildeyim böyle sanki evin içinde bir kasvet var sıkılıyorum yani dışarı çıkasım da gelmiyor balkona dahi çıkamıyorum bazen oluyor ki akşama kadar sadece sabit bir yerde oturuyorum yatıyorum ya da kalkmak istememe rağmen yani olmuyor acaba bir şey mi yapıldı evin içinde bir şey mi var anlayamıyorum sizce neden olabilir sadece bende değil çünkü dediğim gibi evime gelen herkeste bir uyku hali oluyor gözleri kapanıyor evime gelenin

5 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Ayetel Kürsi Felak nas oku canim sürekli evdeyken bile ac telden ferahlık gelir herşeyi muskaya vs bağlayınca psikolojik olarak etkilenirsin Rabbime güven sadece
(100 puan) tarafından
Açıkçası şimdiye kadar böyle düşünmüyordum haftasonu yatılı misafirim geldi o da öyle olunca artık aklım karıştı. Olmazsa deneyeceğimm umarım geçer bu durum
(4,547 puan) tarafından
Geçer geçer içini karartma
(100 puan) tarafından
İnşallah çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
(8,199 puan) tarafından
Bence tükenmişlik sendromu yasiyosun :)) 
(100 puan) tarafından
Mümkün valla 4 çocuk 1 koca hiç kolay değil :D
(4,547 puan) tarafından
Ha ha :)) delisin ya
(8,199 puan) tarafından
Al aşkım bak 4 çocuk bir koca bildigin nokta atışı yapmışım
(4,547 puan) tarafından
4 çocuk diyo kesin ondan
(100 puan) tarafından
:))) öyle valla
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Öncelikle psikologa gitmenizi tavsiye ederim belki depresyonda olabilirsiniz. Dini açıdan da evde kuran okuyabilirsiniz, en azından dua okuyabilirsiniz.
(100 puan) tarafından
Devamlı Kur'an aciyorum evde sesli şekilde dinliyoruz. Öncelikle bence evi bı duzene oturtmaliyim. Ama doktora gitmeyi düşünüyorum buna ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(78 puan) tarafından
Biliyomusunuz dogumdan sonra benim evime hem eşimin akrabaları arkadaşları hemde benim akraba arkadaşlarım geldi bebeğim 6 aylık olana kadar evimizde huzur kalmadı ben eşime düşman kesildim nefes alması bile bana batıyordu boşanmak bile istedim ama içimde hep acı cekiyodum nefret etmiyorum ama sevmiyordum da sonra bugün giyinme odam farklı benim orayı düzenledim  çantalarının içini bosakturken içinden bı tane kağıt gördüm arapça yazılar vardı kauinvalideme attım o da komşusunun babası mi amcası mi imammis ona göstermişler büyü demiş ben şok oldum neyse işte onu sirkeli su yapıp pet şişeye koyun demiş ertesi günde denize atın sakin yakmayın demişti bizde oyke yaptık inanır mısınız eşimle hemen aram düzeldi sanki o kişi ben değilmişim gibi eşim bana hep diyodu sana ne oldu nasıl değiştin diye evime huzur geldi evi baştan aşağı kayinvalidemlerle aradık başka varmı diye yoktu iyice sirkeli su ile sildik evimi Allah'a şükür geçti gitti artık 
(100 puan) tarafından
Valla benim evime gelen sayısı sınırlı denecek kadar az ama bilemem tabi gelenin de niyeti önemli hele bı bakalım nasıl olacak arayacağım evin içinde inşallah yoktur ya. Allah razı olsun yine de
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Aynıları bende de var mesela önceden akşam yemegi yiyince bulaşıgımı yıkar tezgahımı ozonlar mutfak dolaplarını kapaklarini silip yerleri süpürüp silip öyle çay demlerdim şimdi ne yemek yapmak istyorm ne bulaşık bazen bulaşık geceye kaliyo
(100 puan) tarafından
Kız benim bulaşık hep birikiyor gerçekten kalkamıyorum çoğu zaman keşke sadece sabaha kalsa

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 675 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nisosumm (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 684 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 747 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 304 göst.