0 oy
749 göst.
Aile kategorisinde (279 puan) tarafından
Kızlar eşimle aram kötü söylemiştim ben doğum yaptığından beri yüzüme bakmıyor bebekle ilgilenmiyor bende hep korkuyordum lohusayken ben doğum yaptığım zaman kaynanam bana Almanya'dan  hediye olarak bir süslü çanta aldı ben kullanmadım hatta sadece bir düğüne gittim geçen hafta o zaman taktim koluma biz kaza yaptık sürekli evimde bir şey kırılıyor kötü rüyalar görüyorum bugün dedim çantayı satayım kullanmıyorum aşırı süslü diye biraz baktım kurcaladım beyaz bir ip fark ettim dikiş yapılmış içinden bir ses aç aç dedi baktım siyah bir muska vardı hemen eşimi aradım geldi oda şaşırdı babası imam baktı bu muska insan öldürür dedi hala etkisindeyim inanmak istemiyorum kimseye zararım yok neden bunu yapmış ki köye gitti kaynanam gelince ona soracaklar kimse inanmak istemiyor inşallah o değildir ben onun düşmanı değilim bu nasıl kin Allah'ım

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bunu kim yapmışsa Allah belasını versin diyeceğim ama zaten Rabbim belasını vermiş ki  boyle bir şey yapıyor. Büyü yapan ayrıca dinden çıkar Rabbim bizlere yarattıklarının şerrinden korusun 
(279 puan) tarafından
Amin inşallah çok korkuyorum inşallah bozarlar hemen ben evi şuan komple bakıyorum  herşeyi kalkirdim tek tek inceliyorum benim kimseye zararım yoktu ben çok saskinim
tarafından
Felak nas ayet-el Kürsi oku Allah'ın izniyle üzerindeki büyü bozulur peygamber efendimizin de başına geldi bu sureleri okuyarak selamete çıktı.
(279 puan) tarafından
Okuyorum şuan öyle arıyorum korkuyor insan nasıl bir düşmanlık bu rabbim ıslah etsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yok artık gerçekten ciddi misin
(279 puan) tarafından
Keşke şaka olsaydı saçım çok dökülüyor muskadan benim kendi saçım çıktı up uzun siyah ve bir sürü yazi adım yazıyor Allah'a havale ediyorum
tarafından
Ayyy allh kahretsin
(279 puan) tarafından
Amin Allah'a havale ediyorum ne diyim
+1 oy
(9,264 puan) tarafından
Boşuna sana geberik gelin demiyormuş pislik kadın
(279 puan) tarafından
Çanta dikilmiş ve o verdi Almanya'dan getirmisti hatta şimdi hatırladım ben beyazını beğendim yok bu senin değil dedi vermedi siyahi verdi
(9,264 puan) tarafından
Hey Allahm ya.. tüylerim urperdi yemin ederm.. tam sıkıntılarının başladığı donemler de mi gelmişti çanta
(279 puan) tarafından
Evet ben hamileyken hep başıma birşey geliyordu çanta ben doğum yapınca geldi zaten eşimin değişik tavırları çocuk doğunca başladı hiç dokunmuyor bana da eskisi gibi davranmıyor ben lohusayken çok çektim hep korkuyordum
(9,264 puan) tarafından
Allah yardımcn olsun muskanın etkisinin geçmesini sağlayn bir an once nasl yapılr blmiyorum ama
(279 puan) tarafından
Sağol canım
+1 oy
(48,735 puan) tarafından
kim yaptiysa kendisine dönsün insallah
(279 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(395 puan) tarafından
Şakamı bu yA kaynanan mı yaptırmış
(279 puan) tarafından
İnanmak istemiyorum ama evime ondan başka giren yok odama asla sokmadim oda hep girmek isterdi girmenin tek yolu buymuş
(395 puan) tarafından
Çantayı sana hediye eden kaynanansa bu onun işi demekki kaynananı ara bence de ben çantayı kullanamıyorum görümceme yada onun ailesindenolan adı bilmem neye vericem tamamı de yok yok vs derse o zaman size bırakırım çantayı evde yer yok temizlik yapıyorum de tutussun
(279 puan) tarafından
Şu üstümdeki şok geçsin arayacam çok kötü oldum elim ayağım titriyor hayatımda böyle şey görmedim
0 oy
tarafından
Allahh o kaynanana akıl fikir versin ıslah etsin. Ben de iki haftadır başıma gelmeyen kalmadı inşallah büyü filan yapılmamıştır. 
(279 puan) tarafından
Allah korusun ama benim ki hamileyken başladi hep riskliydi hamileliğim bebegimle kaç kere ölümden döndük onun için her yere bakıyorum ilk çantada çıkti iyi ki baktım
tarafından
İnşallah yaptığı büyüler kendisine dönsün beter olsun. Minicik bebeği annesiz bırakmak isteyecek kadar gözü dönmüş pis kadın.
(279 puan) tarafından
Amin inşallah sağol canım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Muska çok etkili oluyor gerçekten nasıl akıllarına gelmiş çanta içine yerleştirmeye Allah ım sen koru buyulerden sihirlerden 
(2,826 puan) tarafından
İşte böyle pislikleri yapanların illaki bir şekilde foyası ortaya çıkıyor Allah yüzüne bakmış ki gördün hiç fark etmeseydin Allah bilir daha neler gelecekti başınıza
(279 puan) tarafından
Valla bu hafta o kazada ölüyordum neredeyse rabbim bebeğimin hatrina korumuş içimde hep bir vesvese vardı o gitti onada şaşkınım şuan hep bir korku vardı
(2,826 puan) tarafından
Allah korumuş valla canım çantayı başkasına tak diye vermediysen kesin kaynanan koymuştur
(279 puan) tarafından
Öyle görünüyor sağol canım
(2,826 puan) tarafından
Ne demek sende sağol ☺️
0 oy
(278 puan) tarafından
Çanta kimden geldi kaynanadan ondan başka kimse olamaz
(279 puan) tarafından
Kaynanam getirmişti beyazını istedim yok o senin değil dedi siyahını verdi Almanya'dan hediye getirmişti
(278 puan) tarafından
Himm yine odur yani kim olacak çantayı birine verdin mi tak diye
(279 puan) tarafından
Yok vermedim
0 oy
tarafından
İnanmıyorum zoru neymiş çok merak ediyorum sakın daha evine alma olay çıkar mumkunse
(279 puan) tarafından
Yok evime gelmez kolay kolay ama hediye yoluyla soktu işte biz eşimle severek evlendi o beni hiç istemedi kendi yeğeni varmis onu istiyormuş hep içinde kalmış ya çatlıyor
tarafından
Kayinlederine şöyle etsin ağzına pisligin
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Off Allah korusun ya iyi ki bakmışsın
(279 puan) tarafından
Rabbim korumuş gerçekten sağol canım
(4,589 puan) tarafından
Anlamadığım birde eşi imam öyle mi? Yani öyleyse ve bunu eğer kayınvaliden yaptıysa artık diyecek bir şey bulamıyorum...
(279 puan) tarafından
Kayınbabam çok iyi bir insan benide çok sever ama kaynanam evlendigimiz günden beri beni istemiyor kendi yeğeni var eşimi onunla zorla nisanlandirmis eşim istemedi evi terk etti sonra biz evlendik o günden beri zaten kaynanam yüzünden gün yüzü görmedim
(4,589 puan) tarafından
Allah ıslah etsin Allah'a havale et ve bol bol Felâk ve Nas oku.
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Nasıl insan bunlar Allahh bildiği gibi yapsın insallahh
(279 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Allah'ım ya dua et sana birşey yapmamış kardeşime de aynen yapmıştı senin dediklerinden oda yaşadı 
(279 puan) tarafından
Çok ediyorum Allah'a havale ediyorum onu
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Başka kim yaptıracak bacım veren belli. Allah korkusu kalmamış insanlarda
(279 puan) tarafından
Aynen öyle
(1,681 puan) tarafından
Canım eşine çocuklarına bile onun verdiği birşeyi yedirme. Seni geçtim artık yani asla yeme alma ama. Çünkü seni istemedigine göre artık bu tarz iğrenç şeyleri de gözüne aldığına göre Allah korusun yarın öbür gün eşine bile biseler yedirir içirir ara bozmak icin
(279 puan) tarafından
İlişkimi kestim kesinlikle evime bile sokmam bitti artık benim için
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İnşallah kayınvaliden değildir kotu dusunmek istemiyorum hay Allah'ım iyimi bakmışsın araştır peşini bırakma kendinize dua yazdırın bol bol Felak nas Ayetel Kürsi okuyun canim
(279 puan) tarafından
Okuyorum çok sağol canım evi arıyoruz kayınbabam çok kızgın oda şaşırdı
0 oy
(2,055 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaynanin sana aldığı ya da kızlarından onun tarafından gelen bütün eşyaları kontrol et bacım neyseki anlamışsın Allah bildiği gibi yapsın kaynanani
(279 puan) tarafından
Heryer bakıyorum şuan amin inşallah
0 oy
tarafından
Ay çok kötü olmuş canım iyi bi hoca bulup çaresine baktır 
(279 puan) tarafından
Bakıyoruz şuan çok sağol canım
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Allah yapanı ıslah etsin ya

(279 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Rabbim korusun yaa 
(279 puan) tarafından
Amin cunlemizi korusun inşallah böyle insanlardan
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ay Allah onu bildiği gibi yapsın.. İnanmak istemeseniz de çanta ondan geldiğine göre, çantanın içindeki de ondan geldi, başka bi açıklaması olamaz..

Böyle şeyleri okudukça kaynananın çeyiz diye verdiği bütün yorgan döşeği didik didik arayıp bakasım geliyor
(279 puan) tarafından
Bende baktım bulamadım rabbim bizi böyleleri den korusun
(1,552 puan) tarafından
Amin.. Allah, kaynananın senin için istediklerini onun başına getirsin
0 oy
tarafından

Sorsanız ne yazar ki he ben mi yaptım diyecek    

(279 puan) tarafından
Günahını almamak için kayınbabam iman ona yemin ettirecek yalan söyleyemez çarpılır

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 687 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
0 oy
3 cevap 217 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ruken34 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 3,204 göst.

381,124 soru