0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (2,442 puan) tarafından

image

bebek eşyalarının rengi olmaz ama nebilim mavi çeyiz duzmekde değişikmis bir kızım var herşeyi mor pembe olunca elim maviye bir değişik gidiyor içimizden geçen kız olmasaydi ama Rabbim bu meyveden de nasip etti hamdolsun ama çok farklı bir duyguymus sizde durumlar ne ❤️

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlıkla al kucağına yavrunu inşallah 
(2,442 puan) tarafından
İnşallah kuşum ya Allah'ın izniyle kazasız belasız geçse su aylar ❤️
tarafından
Geçer Allah'ın izni ile benim hamilelik geçmiyordu ama doğdu 10 ay oldu bu 10 ay nasıl geçti anlamıyorum
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından

Bende şuan cinsiyetlerini bilmiyorum bebeklerim eğer kız olurlarsa nasıl pembe şeyler alacam diye düşünüyorum iki oğluma hep mavi gri tonlarında aldığım için :D bir yandanda tuhaf hissediyorum ya kız olurda sevemezsem içim içimi yiyor ya severim dimi:(

(2,442 puan) tarafından
Valla kız cocuklarinin sevilmeme şansı yok kız bambaşka biseyde işte :) oğlanlarin bile önüne geçer kesin bunuda dediydi dersin bende aynı kaygıyı şuan oğlumda hissediyorum ben nasıl yapcam erkek çocuğuyla diye :)
(10,096 puan) tarafından
Ayy herkes kendinde olani seviyorum saniyomus demekki. Benimde oglum vardi dedimki simdi nasil alisicam pembe seylere. Arabalar varken bebeklere falan. Altini acmak bile degisik gelicek sanirim demistim kendime :) ama ne oldu biliyomusunuz kizlar. Kizim suan 9aylik oldu. Ahhh benim cicegim ya canimin ici boyle bi sevgi yokmus. Anne nasil ikisinide bir severmis onu ogrendim. Oglum 3 yasinda beni cogu zaman kizdirsada cildirtsada gun sonunda ikisinede kocaman sarilip opuyorum. Hic ayrilmiyomus
(2,006 puan) tarafından
Kız çocuğu varya ayrı bı dünya hele bı doğsun hele hele bı dillensin bak gör nasıl seviyorsun
(601 puan) tarafından
Ay hadi insalah kızlar ya herkes öyle söylüyor kızın olunca bu erkekleri unutursun diye :)
0 oy
tarafından
Yaa oğluşun mu olacak canım ne güzel sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
(2,442 puan) tarafından
İnşallah kuzum net oğlan hemde zararsız ziyansiz gelsin inşallah:) naklen gördüm takla ata ata gosterdi sağolsun kendini teyzesi:)
tarafından
Oyyy maşallah kuzuma ☺
0 oy
(4,589 puan) tarafından

Ben kizima mavi seyler de aliyordum yani bilmiyorum eger ileride oglum olursa öyle bir hissiyat olusur mu :D

Saglikla kucagina al insallah :)

(2,442 puan) tarafından
Kız fark ettim ki hiç mavi bişey almamism ben çocuğa nebilim ilk çocuk olunca heves demekki pembe mor pembe mor almışım hep
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Bende ikinciyi bekliyorum bı kızım var Rabbim nasip ederse birde oğlum olursa çok istiyorum valla elimde gidiyor ya mavilere hayırlısı olsun bakalım şanslısınız iki keyveyide Rabbim tattirmis size 
(2,777 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu yorum ic sesim ve ben bir kizim var birde oğlum olsun cok isterim ❣
(2,006 puan) tarafından
Rabbim gönlümüze göre versin canım kaç haftaliksin
(2,777 puan) tarafından
Insallah aminn canim
7 haftaligim  sen kac haftaliksin canim❣
(2,006 puan) tarafından
9+2 bende
(2,777 puan) tarafından
Hadi bakalim hayırlısı  öğrenince  yazalim❣
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Sağlıkla gelsinler ☺️ bizde başladık 

image

(2,442 puan) tarafından
Ya maşallah çok güzel sağlıkla gelsin ❤️
(1,118 puan) tarafından
Sağlıkla gelsinler canım
0 oy
tarafından

Ya şöyle bir durum var canım bende 

Oğlum vardı hep gri sarı mavi krem giydirdim dj alıp çıkardım 

Şimdi kızım olcak nasipse ay çarşıya gidiyorum ne alacağımı şaşırıyorum çıldırmış gibi oluyorum herşey gözüme güzel geliyor biseyler almak istiyorum ama ne olur bilemiyorum aynı yeni anne gibiyim al.iste gir takim çok diye gidiyorum sonuç alamıyorum 

Bilmiyorum ki ne olur ne olmaz tüllü var toklai var ben o tokayi kafasına nasıl takacam 

Çok süslü :Dya herşeyleri bazen düşünüyorum içinde nasıl olur kızım diye hayaller kuruyorum öyle 

0 oy
(444 puan) tarafından
Hiç böyle mavi  renkte bebek eşyası almak nasıp olmadı hep mor penbe beyaz kırmızı aldım 

2014 te ilk kızma hamikeydim tüm eşyaları annemler yaptı sağolsun lar cinsiyeti bilmeden  başlamışlar di yeşil kahve rengi gri felan renkler de mevcutu. Kızımdan sonra oğlum oldu pek durumumuz müsait değil di bende hep kızımın bebeklikkerini giydirdim. 2020 de yine hamileydim durumunuzda gayet iyiydi herşeyi yeni aldım  magnet bile yaptırdım prensesime öyle özene bözene yaptım herşeyi.  Başka çocuk istemiyorum diye herşeyi dağıttım. Ama nasip yine hamileyim cinsiyeti kız yine pembe mor lila kırmızı renklerle aldım. Allah nasip ederse tabi 3 kızım 1 oğlum olacak kordonuda baglaticam yine bir sürpriz olmasın diye 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 461 göst.
0 oy
14 cevap 572 göst.
0 oy
7 cevap 87 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 256 göst.

381,733 soru

11,428,119 cevap