0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar eşim için iş her zaman ön planda kaç gündür kızım idrar yolu enfeksiyonu kapmış hep diyorum hastaneye götür akşam gelince götürürüm diyor iki gecedir böyle yapıp erteliyor benimde bebeğim var çok küçük ben goturemiyorum yoksa ben götürürdum bide bu hafta sonu annesi gilin memleketinde düğün var eşim gidecez bir haftada annemlerde kal diyor ben kızımın kursu var kalmak istemiyorum geri kalacak derslerden diyorum kızıyor niye aile içinde kalmiyorsun diyor ailesi de hayırsız zaten hep bizi birbirimize düşürmüştür kaynanam gün gelmiş abisi iffetime kadar laf etmiş eşim abisine çıt dememiş aşırı aileci ne yapicam böyle ya

10 Cevaplar

+2 oy
(2,250 puan) tarafından
Eşin ne kadar umursamazsa sende şuan benim gözümde öylesin çocuk iki gündür kıvranıyor ve sen babasının hastaneye götürmesini bekleyecek kadar rahatsın bacım olurmu öyle şey Allah aşkına enfeksiyon bu böbreğe vurur Allah korusun 
(3,601 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum biraz girişken üretken olmak lazım ya benim esimde öyle umursamaz önce jet konuşurum bu çocuk hasta hastaneye gidecek diye baktım oyanaliyor ya arabayla ya taksiyle en olmadı otobüsle 3 çocuğumu da toplar götürürüm idrar yolu o kadar zorki ben ölüyorum dedim herhalde geçenlerde yazık çocuğa
(2,250 puan) tarafından
Benim eşim kendi bile hasta olsa gitmez doktora onu bile ben götürürüm o derece umursamaz 20 günlük bebeğimle üç çocukla yıllarca gittim geldım kimseye de minnet etmeden halada öyle devam ederim
-Reklam-
0 oy
(47 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun enfeksiyon çok tehlikeli yaa herşeyden önce çocuğunun sağlığı önemli cnm sen götür bence 
(62 puan) tarafından
Canım hiç umursamıyor kız yerinde zıplıyor acıyor acıyor diye onun umrunda değil. Teşekkür ederim yarın ben götürürüm inşallah
(47 puan) tarafından
İnşallah Allah yardımcın olsun böyle ilgisiz eş baba olunca gerçekten kadın olarak çok yipraniyoruz ve burda herşeyden öte konu sağlık umarım kısa zamanda eşin aklını başına alır
(62 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
(47 puan) tarafından
Cümlemizden
0 oy
(15,181 puan) tarafından
Dostum bin bı otobüse taksiye sen götür o zaman. Çocuğunu umursamayan bu derece vurdumduymaz adama da kıymet verme. Diğer konuyu hiç söylemiyorum bile. O da ayrı vaka 
(1,573 puan) tarafından
kesınlıkle katılıyorum eşten nefret edene kadar bın bıseye gıt bebek kucuk dıye yazık acı mı ceksın cocuk 2 gundur nasıl dayandın anne olarak acıyor diye zıplıyor demıs bırde yazık ya
(62 puan) tarafından
Haklısınız kızlar ben götürecem yarin
0 oy
(5,021 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu çok zor biz bile dayanamıyoruz acısına ağrısına. Yazık yavrum perişan olmuştur. Bi taksi otobüs bişeyle sen götür. En olmadı ambulansı ara gelirler zaten. Bu adama da niye 2 evlat verdin bilmem. Yazık çocuklara. İlgisiz babayla büyümek çok zor..
(62 puan) tarafından
Yarın götürecem inşallah canım. Valla öyle zaten artık kesinlikle çocuk dogurmayi düşünmüyorum buna
0 oy
(415 puan) tarafından
Sen gotur madem cnm bnm kızımda fecen hafta  hep acıyo ynıyor dedi bn kendım goturdm. Sonucları cıkınca da yine kndm gıttım geldim 
(62 puan) tarafından
Öyle yapicam canjm
0 oy
(491 puan) tarafından
Abimin kızı enfeksiyon olmuştu 1 hafta hastanede kaldı abim öğretmen izin aldı hastanede kaldı yengemi tek bırakmadı okuldan gelir gelmez de hastaneye gitti çocuğa baktı yengem uyudu hayırsız eş dünyanın en ağır imtihanı bende hayırsıza denk geldim boşanıyorum geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun 
(62 puan) tarafından
Merhamet canım merhamet olmadı mı bir erkekte böyle olur işte
0 oy
(731 puan) tarafından
Umursamaz bir kocan varmış bacım allahım sabır versin bir adam ailesinin eteğinin altından çıkamıyor ise  evlenmemeli evlendirilmemeli  yatıya kalmak istemiyor isen sana zorla yat dur orda demesi de yanliş belki rahat edemiyor sun çocuğun da küçük müş herkes kendi evinde huzurlu rahat çok meraklı ise gitsin anasının kucağında kendisi yatsın
(62 puan) tarafından
Valla öyle canım cok istiyorsa o gitsin ailesinin içine ya bide birlikte kalsak neyse diyecem beni bırakıp gidecek ben yalnız orda ne yapiyorum günlerce
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Çocuğuna merhemeti olmayandan hayır gelemez  hayatını o yokmuş gibi yaşayacaksın mecbur 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Namusuna kadar laf etmişler eşin hala orada mi kal diyor yok artik

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 463 göst.
26 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 964 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.