0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar tesadüfen boynumun sağ tarafında bir yumru fark ettim beni rahatsız etmedi hiç ne zamandan beri var omu da bilmiyorum acaba herkeste olan bişey mi yoksa doktora mi gözükmeliyim fikri olan var mı 

3 Cevaplar

0 oy
(684 puan) tarafından
Lenf bezi olabilir ..Benmde şiş carsamba günü ultrasona gidicem...birden bire çıktıysa ve Eger boyutunda değişme olmuyorsa yada hızla buyuyorsa doktora gorunmen lazm 
(684 puan) tarafından
Ne olursa olsun sağlığın herşeyden önemli ..Eşin ne iş yapiyo CNm ?
(1 puan) tarafından
İnşaatta çalışıyor eşim
(684 puan) tarafından
Peki ne yapmayı planlıyorsnz
(1 puan) tarafından
Kontrole gidecem sürekli büyüyüp büyümedigine bakacam ona göre ameliyat olmak istemiyorum hemen
(684 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama sürekli takip et bak ihmal etme önemli birşey bu
-Reklam-
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Belki basit biseydir ama tedbirli olmakta fayda var canım. bir sağlık ocağına git doktor baksın. Gerek görürse sevk eder uzman doktora
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Bende buraya yazmıştım canm kızım için bizde perşembe günü ultrasonda girdik kulak arkasında ve boğazında vardı ultrason temiz çıktı doktor kanda önemli onada bakmamız lazm dedi şükür o da temiz gribal enfeksiyondan kaynaklı olmuş zamanında dedi antibiyotik başlattı bize
(1,413 puan) tarafından
Boyutu ne canim bide ultrason sonucunu atabilir misin ne yaziyor ultrason sonucunda
(1,949 puan) tarafından
20 21 cm lik reaktif laplar tespit edilmiştir yazıyordu reaktif diyorsa iyi huylumus canm noreaktif yazarsa skntili bi durummus canm
(1,413 puan) tarafından
Oglumda da  cok sagda solda bizde 3 kere ultrason cektirdik reaktif yaziyor boyitlarida büyük  disaridan bakinca bazisi belli 27 28 cm  cocuk doktoru reaktif dediği icin rahatim dedi icime sinmedi kulak burun bogaz doktoru ultrasona baktı sadece hic onemli degil dedi sonra yine icim.rahat etmedi cocuk hemotoloji ve onkolojiye götürdüm oda sonuclara bakti ve eliyle muayene etti hicbisey yok dedi zamaninda enfeksiyon  oldugu zaman sismis ve oyle kalmis denildi yine icime sinmiyor baska hemotoloji ve onkoloji doktoruna daha mi götürsem.diyorum gittigim doktorda iyi bir doktordu  ama dışarıdan aşırı belli oglum büyüdükçe büyüyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
24 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
0 oy
1 cevap 89 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı

...