0 oy
1,440 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Kan yapıyormuş kızlar bazı doktorlar öneriyormuş gebelere bir kadeh günde benim kanım çok düşük kullandığım ilaçlar fayda etmiyor size sorayım dedim aslı varmı acaba 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok daha neler ya kan yapıyor diye şarap mi içeceksin doğal yollardan faydalanmak lazım genede sizin tercihiniz ama bilemedim alkol sonuçta zararı var yani hem zarar hem haram 
-Reklam-
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Kan yapabilir ama günahta yapıyo kuzum
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Yapar yapmaz  bilmem ama bi kere içtim içmez olaydım içim dışıma çıktı sabaha  kadar. Kan yapacagınıda sanmam onun yerine pekmez ye canım 
0 oy
tarafından
Kırmızı şarap pek çok faydasıyla bilinse de ne yazık ki kan yapıcı bi özelliğe sahip değil diye biliyorum. Her şeyi denediysen madem o zaman kan ilacı içmelisin 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Haram cnm onun faydası ne olacak günah işledikten sonra sen çok kan yapmak istiyorsan tam zamanı nar iyi kan yapar bol bol ye  pekmez iç al sana bol bol sağlıklı helal şeyler  hangi doktor onu önermişse ben olsam şu soruyu sorardım 

MEZARIMA SEN GIRECEN MI
0 oy
(588 puan) tarafından
Hic duymadım canım onun yerine keciboynuzu pekmezi ic
0 oy
(66 puan) tarafından
Haram, içmeyin bence normaldede
0 oy
(68 puan) tarafından
40 gün kanında bünyende kalacak o alkol benim kansızlığımı bi bilsen neler cekiyorum ama bilsem ki şarap yapacakmış kan vs aklımdan dahi yine geçmez kuru yaban mersini dağ çileği pekmez en son çare gider kan ünitesi takarlar rabbim harama bulastirmasin bu çözüm asla değil sorman hata !!
0 oy
(658 puan) tarafından
Canım şarap kan yapar evet ama alkollü ya zaten kan yapan onun alkolü değil aslında uzum kompostosu gibi birşey aşırı güzel tadı var alkolsüz hali üzüm suyu gibi. Tahminimce satiliyordur o şekilde. Zaten kan yapan tarafı da o. Bulabilirsen alkolsüz halini kullanmanı tavsiye ederim. Ama en güzeli eger dogal yolla basaramadiysan doktora gidip ilaç tedavisine başlamak. 
0 oy
(33 puan) tarafından
evet dogru birsey bu bazi hamilelerede haftada bir veriyorlar kirmizi sarabi .çoğu dünya capinda yayinlanmis yabanci kaynaklarda da geciyor. kan icin olmasa bile hamilelikte haftada 1 bardak sarabin herhangi bir zarari olmadigi kanitlanmis doktorlar mudahale etmiyorlar.
0 oy
tarafından
Onun ham maddesi kan yapıyor günaha girmeden de yararlanabilirsin
0 oy
(181 puan) tarafından
Kuru üzüm, pekmez de kan yapıyor canım. İçindeki uyuşturucu madde ne olacak? Tamam kan yapıyor da. Bizim gebeyken yaptığımız herşey, çocuk ergenliğe girince huy olarak ortaya çıkarmış. Bı düşün derim ben 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,024 göst.
0 oy
27 cevap 1,074 göst.
0 oy
48 cevap 822 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 659 göst.
19 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,576 soru