0 oy
1,436 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Kan yapıyormuş kızlar bazı doktorlar öneriyormuş gebelere bir kadeh günde benim kanım çok düşük kullandığım ilaçlar fayda etmiyor size sorayım dedim aslı varmı acaba 

32 Cevaplar

+7 oy
(25,224 puan) tarafından
Haramın yaptıgı kandan hayır gelmez canım. Siyah kuru üzüm ye çekirdekli olandan günde bir avuç emin ol daha faydalı
(728 puan) tarafından
Yedim canım yemediğim şey  kalmadı dalak ciğer neler neler ama hep düşük
(682 puan) tarafından
Valla harnup pekmezi kecı boynuzu ye bide kıtır kıtır
(25,224 puan) tarafından
O zaman ilaç kullan cnm harama bulaşmaktan iyidir. Tabi sen bilirsin biz ne desek boş
tarafından
Sihirli elleri Puanim yetmiyor diye +veremiyorum ama gonulden birsuru++++++++++ :)
(25,224 puan) tarafından
Sagol canım benim ❤️❤️❤️
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Haram olan bir şey kan yapsa neye yarar ki 
+1 oy
(15,594 puan) tarafından
Kan yapıyor bide damarlarımda o haram şey olacağına kansizligim olsun daha iyi

Hem başka şeyler varken neden şarap?
(728 puan) tarafından
Denedim hepsini dalak ciğer üzüm neler neler hep düşük düşük olduğu için halsizlik yorgunluk çok oluyor çare arıyorum işte
(15,594 puan) tarafından
İlaç kullan o zaman
(728 puan) tarafından
Kullanıyorum 4 yıldır sabah akşam oda fayda etmedi afedersin kanamam çok oluyor ay zamanı ondan kaybediyorum herhalde
+1 oy
(121 puan) tarafından
Zaruri durumlar dışında bunlara yönelmek yanlış olur , böyle bir şeyin tavsiyesini bile vermemek lazım . Haramdan kan oolmaz :) 
+1 oy
(22 puan) tarafından
Kansızlıktan ölsem yine içmem..
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Evet kan yapıyor da alkol oranı nolacak peki?? 
(728 puan) tarafından
Canım  ben emzirmiyorum gebede değilim kan yaptığını yeni öğrendim ondan sordum ne olacak sanki içer yatarım :D
(2,865 puan) tarafından
Hee ben hamilesin sandım sory :D yani bilmiyorum sana kalmış tabi içmek istiyorsan iç tabi
tarafından
Ben de hamile sandım bi an gözlerm büyüdü :D pekmez iç guzum shhsjsbzjs
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Daha sağlıklı helal kan yapıcı şeylerde var 
0 oy
tarafından
Üzüm  pekmezi ye canım ciğer ye 
0 oy
tarafından

Pekmez iç aynı şey :D alkol olunca iyi gelmez gibime geldi ama bilemem 

(728 puan) tarafından
Yedim hepsini dalağa varana kadar ama yükslemedi hep düşük her yolu deniyorum:D
tarafından
Bebeğe zararı olmuyorsa deneyebilirsin.aman bağımlılık yapmasın da :)
(728 puan) tarafından
Hamile değilim canım :)
tarafından
Ha pardon o zaman
0 oy
(77 puan) tarafından
Gebelik icin soylediklerini sanmiyorum farkli cok iyi ilaclar var kan artirmak icin ama hamile olmayanlar tabi ice bilir kan azligina iyi gele bilir
(728 puan) tarafından
Denedim canım diğer şeyleri dalağa varana kadar ama hiç biri yükseltmedi değerleri
0 oy
tarafından
Bi içesin geldi heralde hazir yilbasi yaklasmisken :D
(728 puan) tarafından
He canım içesim var günahıma bahane arıyorum :D
0 oy
(622 puan) tarafından
Canm onun yerine pekmez ve ciger yesen ustelik alkol sonucta 
(728 puan) tarafından
Yedim kuzum neler neler yedim yinede çok düşük
(622 puan) tarafından
Baska seyler denesen canm alkol sonucta bebege zarar verir doktor onerse bile icmem haram sonuçta
(728 puan) tarafından
Canım hamile değilim ben aynen başka şeyler araştıracağım sabah akşam kan ilacı kullanıyorum pekmez yiyorum bunun dışında ne yapabilirim diye onun arayışına girdim
(622 puan) tarafından
Anladım canm hayirlisi olsun bnm annemde kansiz bnde pekmez iciyoruz
0 oy
tarafından
Harama buluşacağına üzüm suyu icsene. Benim 3 e düşmüştü ben alkol içerdim icseydim
0 oy
(1,068 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Allah allah doktorlarda şaşırmış ne diyeceğini memleket olarak uçuyoruz maşallah canım sen üzümden yapılan pekmezi iç en azından alkolsüz
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Şarap icmek gunah kiz  kan icin cekirdekli kuru siyah uzum ye pekmez ic 
0 oy
tarafından

Alkolun adını duyunca bike nefret ediyorum üzüm falan yee canısı boşver şarabı kararını tutturamassin serhos falan olursun 

tarafından
Zaten kirmizi şarapta üzümden elde ediliyor üzüm yapmadıysan şarap niye yapsin?
tarafından
Şarap sarhoş ediyo
tarafından
Sadece bildiğin üzümden yapılmıyo içine alkolde ekliyolar
tarafından
Biliyom kiz :D sadece oda üzüm içinde alkol var
tarafından
Ben içmedim ama araştırma yapdıydım bi ara ondan kalmış aklımda
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Haram onlar kız. 

Has el yapımı üzüm pekmezi bul satın al her gün gözüyün önüne bir tabak koy girip çıktıkça birer kaşık yut bak bakıyım kansızlıktan eser kalıyor mu. Helal varken harama ne gerek var :)

0 oy
tarafından
Kronik kan dusuklugunde venofer serum takarlar kan kaybin varsa da kan takarlar diger hersey hikaye
0 oy
tarafından

Kan yapcak diye alkolik olup siseyle geziyomussun:D

(728 puan) tarafından
İşte bende ondan korkuyorum :D  bağımlı olurmuşum adama dermişim iki ekmek bi şişede şarap al gelirkene:D
tarafından
Ahahahahaha :D
0 oy
tarafından
Hangi doktor diyor acaba çok merak ettim??? Sigara alkolu yasaklayan saglık sız diyen doktorlarmi bunu diyor hiç inandırıcı degil.. Tabi günaha girmek istiyorsan iç sorduguna göre içmeye pek niyetlisin.. 
tarafından
Çocuk istiyormusun?
(728 puan) tarafından
Doğum yaptım ben iki tane çocuğum var Allah bağışlarsa eğer son doğumumda kansızlık çıktı bende ve bebeğimde doktor 3. gebeliğin riskli tüpleri bağlayalım dedi bağlattık bizde tüpler bağlanınca aylık kanamalar dahada çoğaldı bu yüzden 4te olan değerim 2lere düştü çok kan kaybediyorum bunu ilaçlar karşılamıyor canım
tarafından
Kan sulandırıcı kullanmadınmi hiç
(728 puan) tarafından
Evet evet neler neler bi ara kan takviyesi aldım Kızılaya 20 ünite kan borcum var kan veriyorlar karşılığında kan verecek birilerini istiyorlar benden her zaman nereden bulayım valla bilemedim
tarafından
Belki bunyen öyledir hamilelikten snra insanin degerleri degişe bilir vitamin al bolca seni çok rahatsız  ediyorsa çok iyi bir doktora görünmen lazım canım Allah çocularinizi size bagişlasin sarapla olacak iş degil sürekli kullanman lazım

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,013 göst.
0 oy
27 cevap 1,072 göst.
0 oy
48 cevap 820 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 657 göst.
19 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,118 soru