0 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde (3,431 puan) tarafından
Kizlar dijitalbabada paylasmislar cocugu ailesini nasil rencide etmisler sinif annesi diye kendini ustun goren cok o sadece cocuk

https://www.instagram.com/p/Cyz-zCdKbk8/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

20 Cevaplar

+1 oy
(5,534 puan) tarafından
Ben bu videoyu çeken ve paylaşan kişide suç buluyorum şuan evde biz kendi çocuğumuza lafımızı geçiremiyoruz sen öğretmene bildir neden böyle bir rezillik yapıyorsun 
(2,142 puan) tarafından
Kötü de olsa kimse izinsiz çocuğun videosunu yayamaz suç bu umarım gereken yapılır.ogretmene söyleyebilirdi sorunu ailesine söyleyebilirdi bu davranış hiç hoş değil
(5,534 puan) tarafından
Aynen öyle canım ve video öncesini bilmiyorum çocuk neden durduk yere öyle birşey yapsın birşey denmiş yapılmış ben suçun %75 ini büyükte buluyorum
-Reklam-
+1 oy
(13,281 puan) tarafından
Sorun şu ki sınıf ortamı okul kuralları eğitim etiği her şey ihl edilmiş biz elimizde telefon o sınıflara giriyoruz ama abuk sabuk kafamıza göre video çekmiyoruz 4 yıldır öğretmenim sadece karne zamanlarında hatıra fotoğrafı çekiliyorum onu da hiç bir yerde paylaşmıyorum sorun bu annenin 'sınıf annesi ' unvanıyla kendini bir pok sanması sorun o sınıfın öğretmeninin sorumsuzlugu işini iyi yapmaması veya art niyetli davranması bence idare öğretmen soruşturma geçirmeli veli de dava edilmeli 
(3,431 puan) tarafından
Insallah gecirirler yazik cocuga travma olucak ailesi ve cocuk sosyal medyadaki yorumlari gordukce nasil uzuldu kimbilir
(13,281 puan) tarafından
Hayir yayanlar da ayrı bir şuursuz
+1 oy
(3,740 puan) tarafından
Öğretmenler bile okadar çocuğa laf geçiremiyor çoğu zaman, sınıf annesi de kim oluyor? Belki çocuğun travmaları var. Videonun öncesi yok, belki çocuk o hale gelmek için tahrik edildi. Ne oldu da o hale geldi? 
(1,365 puan) tarafından
Bencede kesinlikle katılıyorum
+1 oy
(815 puan) tarafından
Kücücük bı cocogun paylaşılmasını bnde doğru bulmadım sınıf anneliği ne ya snde önce gt cocoguna annelık yap 
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Evet o çocuğu paylaşamaz  öyle bir hakki yok bir sorun varsa çözüm yoluna gidilmeli. Çocuk da fena yanliz çok da küçük değil ki davranışının farkına varacak yaş da 
(3,431 puan) tarafından
Belki cok ustune gitmislerdi kamera arkasınıda bilmiyoruz ki resmen cocuga hakaretler havada ucusmus herkes paylasmista
(1,668 puan) tarafından
Evet ben tam izlemedim yorumlara baktım kötü yorum çok tu anne baba suclanmis hep tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz ki umarım o sınıf annesine gereken yapılmıştır
0 oy
(168 puan) tarafından
Yalnız ne olursa olsun çocuk bana biraz küstah geldi tabikidr hakkını savunmalı kendinize zdirmemeli ama bunu saygı çerçevesinde yapmalı böyle olmaz yani 
(168 puan) tarafından
Darısı size insAllah sizin cocugunuzda aynniiii böyle olsun bişey yokmuş şuna bakk ya
(168 puan) tarafından
Doğru demiyorum o yorumu yapanlara zaten sinirlendim ama bu demek değil ki çocuğun büyüklerine karşı tavrı ya biri bana böyle konuşsa bende sinirlenirim kimse kusura bakmasın yaşından büyük bide diyorlar ki söylediğinde ne var ki üslubuna bak söylediği laf küfür değil ama söyleme şekli ???
(5,904 puan) tarafından
Haddi olmadan sorguya çeken herkese bu tavrı göstermeyi öğreticem oğluma açıkçası kadının tavrı önemli tüm sınıfın önünde köşeye çekip benim herşeyden haberim olmalı gibi konuşması hadsizliğin daniskası
(1,365 puan) tarafından
halal kusura bakma da işin arka yüzünü bilmiyorsun iyi yapmış valla
(1,365 puan) tarafından
Psikolog kesinlikle canım
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Anlamıyorum gerçekten sınıf snnesiydim bende elimden geldikçe öğretmenin dediklerini yardımcı oldum ama hiç çocuk vs karışmasın para toplama birssy alınacaksa o karla ugrasiyordum ve bu sene hamilelikten dolayı biraktim
(3,431 puan) tarafından
Bazilari kendini ögretmenden üstün goruyor izinsin hem kameraya cekilmis hem sosyal medyaya paylasilmis yazik degil mi o cocuga ailesine
(4,548 puan) tarafından
Yazık tabiki canim Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın evlatlarimizi
0 oy
(5,904 puan) tarafından
O çocuğun ailesine çocuğa yazık etmişler çocuk bu çocuk ya artık ellerini çeksinler çocukların üzerinden. Daha gelişim çağında olan küçük bir çocuğu itham etmek görüntülerini yaymak nedemek ya 
(3,431 puan) tarafından
Kesinlikle insallah iyi bir ceza alirlar cocukta kufur yok birsey yok sanane diyor hakli sanane yani o sinif ogretmeni yokmi birsey varsa git ona soyle demi
(5,904 puan) tarafından
İnşallah bacım zaten şikayet edilmiş video dur bakalım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Gördüm dün sinir bozucu ya çekip paylaşmakta nedir çocuk o çocuk tatlı dille konuşsan anlar 
(3,431 puan) tarafından
Bence damarina bastilar cocugun zaten kotude birsey demis sanane demis hakli bence cocuk
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Evet çocuk belki ters konuşuyor olabilir ama üzerinde hakkı olmayan okul içerisinde hiçbir vasfı olmayan kişi tarafından akranları içerisinde düşürüldüğü durum içler acısı. Sınıf annesi kadar iğrenç bir şey yok. Tamamen diğer velilere nispeten olsun diye ortaya çıkmış saçma sapan bir uygulama. Ki kamera ardında o çocuğa neler yapıldı ne söylendi bilinmez. Allah yüm çocukparı iyi insanlarla karşılaştırsın. 
(3,431 puan) tarafından
Fazla birsey dememiski cocuk kufur yok birsey kendini savunmus kimbilir ne kadar ustune gittiler
(2,090 puan) tarafından
Kendini savunmuş aksine hoşuma da gitti ezdirmemesi itiraz etmesi falan.
0 oy
tarafından
(3,431 puan) tarafından
Bende canim bende
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Yok ya gerçekten yeni sistemde veliler zannedersiniz sınıfın hakimi. Her işin içinde. Öğretmenin her işine karismalar. Bı de sınıf anneliği var . Öğretmenlerin de işine geliyo. Velilerle uğraşmak istemedikleri için velilerle iletişim kursun diye. Ama o kadar saçma ki. Sınıf annesi kendini diğer velilerden üstün zannediyor. Herseylere bı müdahale. Hiç gerek yok. Öğretmen tüm öğrenci ve velilere eşit mesafede ve iletişim halinde olmak zorundadır. 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Videoyu nasıl açabiliyoruz bende video gözükmüyor 
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Olay ne ?             
0 oy
(675 puan) tarafından
Ben çocuğun tepkisini çok takdir ettim ileride bu çocuğun çok bilinçli sorgulayan bir birey olacağına inanıyorum 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Benim.coxugumu böyle çekip servis edip hakarat yagdittsin bak ben ona napiyorum ne hakla çekip paylasabiliyor naptiki çocuk sinirlendi
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben bu sınıf annelerini asla sevemiyorum cocuk sonuna kadar haklı iyi yapmıs ezdirmemiş kendını. Sanki okuyup da ogretmen gıbı o konuma gelmıs gıbı kendilerini bısey sanıyor bazıları haddine olmayan konulara bile dahil. Birde ne hakla cocugu oyle yayınlarsın umarım aılesı dava acıp donlarına kadar alır onlara da ve bu hakkı onlara veren ogretmene de... 
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Anlamadım yani başka veli sınıfa girip öfkelenen öğrenciyi çekip paylaşmış mi.daha neler çocuk o ya ben ailesinin yerinde olsam dava açardım okulada öğretmenede çekenede 
0 oy
(197 puan) tarafından
Gören sanki okul müdürü olmuş zanneder şu sınıf anneleri var ya o kadar kendilerini bir şey zannediyorlar ki o kadar öğretmenlerle yarış ediyorlar yemin ederim aslında hiçbir vasıfları yok kendini ne zannediyorlar ben hala daha anlamıyorum biz çocukken de sınıf anneliği yapan annelerin böyle kendini bir şey zannederlerdi ozamandan gıcık kopardım hele ki bu kadını o çocuğa yaptığı şey o kadar saçma ki sana ne oluyor yani annesi olsam o çocuğun sıçarım yani gerekirse okulunu değiştiririm hiç kimse hiçbir şey yapamaz o çocukta hiçbir terbiyesizlik göremiyorum ben asıl terbiyesizliği sınıfın sınıf anneliğini yapan o bayan yapmış Allah böyle insanların eline düşürmesin inşallah bunlar anca öğretmen yalakası müdür yalakası olur 
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Evet izledim çocuk aşırı haklı kimbilir daha öncesinden neler oldu. Ama bu çocuğu teşhir etmeleri bu videoyu çocuğun yüzü acikken paylasmalari çok yanlış. Sınıf anneleri kendilerini ne sanıyor acaba vasıfları öğretmenlere yalakalık sadece. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 277 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 478 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 521 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 587 göst.