0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
ya dün kızıma tuvalet eğitimine başlamıştım kızım 30 aylık ve eşim işten geldi çocukta altına kaçırdı o anda eşim dediki çocuk daha küçük anlamaz bezini bağla kızımda hemen gitti odadan bezini getirdi hayır bez yok dedim yerlere attı kendini ağladı sadece bu konuda değil her konuda öyle çocuk anlamaz daha küçük 2.5 yaşında diye hiç bir şeyi anlamayacağını sanıyor hevesim kalmadı artık ne tuvalet eğitimine nede hiç bir şeye gerçekten çok yordu beni bu adamın cahillikleri 

10 Cevaplar

0 oy
(761 puan) tarafından
Ben kızımı 20 aylıkken alistirdim benim kocamda öyle diyordu aldırmadım onu
(2,352 puan) tarafından
sinir ediyo ama canım herşeye karışıyo peki nasıl alıştırdın
(761 puan) tarafından
Canım ben kızımı alıştırmaya başladım beraber tuvalete gittik yaninda durdum yani fazla bisy yapmadim bir kaç gün denedim baktim alismiyor tekrar bez taktım iki hafta sonra hem alıştı beben istemiyorsa beze dön sonra çok kolay oluyor
-Reklam-
0 oy
(51 puan) tarafından
Kizim 33 aylik bende 2 ay once basladim 2 gun kizim surekli altkna kacirdi eskm amalmaz kucuk tak bezini diye diye sinirlendjm bende biraktim omjn yuzund3n herseye karismasa olmazlar 
(2,352 puan) tarafından
gercektende öyle ya
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Tuvalet eğitiminde 3 yaş kritik dönem. 3 yaşa kadar öğrenmiş olması gerekli. Erkekleri çok da önemsememek gerek bence bir şey araştırıp bildiklerinden değil yorum yapmış olmak için yapıyorlar niye sıkıntı yaptın ki kendine
(2,352 puan) tarafından
ama canım kızım sonucta akıllı neden herseyde anlamaz diye bos konusuyo
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben daha kızım iki yaşına girmeden öğretmeye çalıştım öğrenmesi bir kaç ay sonra denedim öğrendi daha 2 buçuk olmamıştı bile sen istersen öğrenir 
0 oy
(1,540 puan) tarafından

Valla kuzu benim herif de aynısını dedi boşver dedi üç yaşına girsin dedi 23 aylık felandı çocuk kaçırınca heryer kokacak dedi kokarsa bem temizlicem karışma dedim karıştırmadım iki haftada gündüzü öğrendi bir ayda gece gündüz bezi tam kestik şuan 29 aylık ve o bezden kurtulmuşken 34 günlüğüm oldu onu bezliyom:D

0 oy
tarafından
18 aylikti kizim anne çiş dedi durduk  yere gotrdum  yaptı ciiden  sonra anne pitpit dedi goturdum kakada yapti  baktim soyluyor dahada baglamdim
0 oy
(1,443 puan) tarafından
Valla benim adamda bağla bezi benim kızım ufak günah ki tuvalet eğitimi zamanında korkudan büyük tuvaletini yapmıyordu günlerce ondan kızıyordu dedim hayır 1gün 2 gün 3 gün illa alışıcak mecburum bir bağla bir aç olmaz ki gece bile arada bağladım kız afallladı gece de bağlamadım iki defaa altına kaçırdı baktı ıslak bez yok artık altına da kaçırmıyor bazen kararında durmak lazım ki çocukta algılasın 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Onlar çok biliyor ondan oluyor. O zaman vakti gelince o öğretsin. 
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Bnm oglanda 4yasinda kaçırdı kadının Tekin'in gözü değdi ya
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Çok zor bir süreç. Ben de 27 aglikjen alistirdim. Ama kaciriyo hep yine de. Kizmiyeoum sabırlı davranıyorum. Gece altına yaomayab çocuk gündüz yapiyo

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 576 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 511 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 975 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 536 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde Bahar..❤ (2,768 puan) tarafından soruldu

378,320 soru

11,323,344 cevap

34,774 kullanıcı

...