0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kızım 2yaşında aklınıza gelebilecekk herseyi kokluyo normalde yedigi yemekler haric ekmek vs farklı bişi gordugunde kaşık koklar bu sabah ilk helva deneyimi kokladı çorap kokluyo el ele tutusup biraktigimda elini kokluyo kaşık vs herseyi kokluyo neden olabilir

7 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kız kardeşim de oleydi herseyi koklardi hala daha koklar huy olabilir endişe edecek bir durum olduğunu düşünmüyorum 
tarafından
kaç yaşına
(4,290 puan) tarafından
Şuan 15 yaşında kuzum
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Ay 28 yaşındayım ben de koklarım yemeden önce ya her şeyi koklayarak anlayabileceğimi düşünüyorum hala :D
tarafından
cevremdekiler psikatriye gitmem gerektigini soyluyo
(238 puan) tarafından
Ay onlar çok biliyor, herkesin her şeye yorumu var beni sinir ediyolar. Bunun için özel olarak doktora gitme ama doktora gittiğinde sorabilirsin böyle bir durum var sizce yapılması gereken bir şey var mı normal mi diye ama dediğim gibi bence normal. Ben hala koklarım :D
0 oy
tarafından
Ben küçüklüğümden beri böyleyim herşeyi kollarım kıyafetleri yemekleri meyveyi herşeyi 27 yaşındayim.boyleyim kızımda 6 yaşında aynı benim gibi oda herşeyi koklar :)
tarafından
bu normal mi yani butun neseneleri kokluyo
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Halamın kızı öyleydi 22 yaşında düğünü olacak hala kaşığı alır ağzına götürür koklar öyle yer 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Koku hassasiyeti vardır bende öyleyim herseyin kokusuna dikkat ederim 
0 oy
(119,441 puan) tarafından
bunu bende yapiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gzmlnr (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.