0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından

Kizlar şimdi elimden geldiğince kendimi ifade etmeye çalısıcam. Benim minik marul kafamı coğunuz biliyorsunuz zaten burda büyüdü sıpa :) 

2.5 yasinda son 4-5 gundur artik tamamen odasında oyuncaklariyla oynuyor önceden oturma odasinda oynardi tüm oyuncaklarıyla bi yandan kukuli izlerdi bi yandan oynardı. Şimdi tamamen televizyonu birakti bu cok guzel birsey farkindayim ama kafama takilan birsey var. Saatlerce odasinda oyuncaklariyla tek basina oynuyo (ben 1 saat onunla oadasinda oyunlar oynuyorum oyunlarina katiliyorum) acaba bu onu asosyallestirir mi ? Yada acaba sıkılıyomudur ? 

Sabah kahvaltisini yapip odasina gitti sonra geldi biskuvi istedi verdim odasina girerken oyuncaklarina donup "arkadaslar bakin size mama getirdim" dedi ve hepsine tek tek yedirdi ay bi kotu oldum neden anlamadim acaba cok mu tek kaliyo ki :( 

Hergun parka cikartirim hava - 25252 derece olsa bile 

Persembe ve pazar gunleri aktif olarak 2 aydir oyun grubuna gidiyor. 

Yani endisemi ifade edebilmisimdir umarim farkindayim biraz sacma cocuk bu hayal dunyasi var ama ne biliyim cok yanliz gibi sanki ya

5 Cevaplar

0 oy
(864 puan) tarafından

Yok ya bence değildir . Benim oğlumda kendi başına oynar biz çok nadir oynarız birlikte çokta sosyal bi çocuk kızım da aynı tek başına büyüdü ben ihtiyaçları haricinde oyununa falan karismazdim masallah masallah özgüveni tavan sosyal bir kızım var hiç öyle düşünme . Evcilik oynuyordur kendi arasinda :angel::D

(1,963 puan) tarafından
O yaşlarda normal bence ya zaten çocuklar üç yaşından sonra kendi kendine oyun kurmaya başlıyor yanında birine ihtiyaç duymadan. Kızım iki yaşına girmek üzere bendr kendi oynasin istiyorum ama yok sürekli ayağımın dibinden hiçbir iş yapamıyorum. Yanına otururum oynatirim bir dakka sonra kalkar gider bi yerleri karistirmaya. Şuan oyuna hiçbir türlü ilgisi yok bakalim nolacak
(1,963 puan) tarafından
Ayy yoruma cevap yazmisim kusura bakma ya kafam gitmiş :)
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Birşey yok ne güzel oynuyor işte 
0 oy
tarafından
Benim kızda yapıyor onu canım korkulacak birşey de yok 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Burda asosyallik konusunda fikir verecek son kişi benim galiba. Pedogogun önünde oğlumu bekliyorum,görüşmek bitince ne diyecek bakalım. Okulda hicbi öğrenciyle muhatap olmuyormuş hep kendi oynuyormuş.
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Ben varya liseye gidene kadar kendi kendime oynardım ve sanki yanimda biri varmış GB konusurdum çok severdim çok şükür bı rahatsizligim a sosyalligim yok yani normal bence çocuğun yqptugi şey benim kızımda oyuncaklarına mama yedirir 3 yaşında

İlgili sorular

+2 oy
15 cevap 610 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Okyanus2809 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabia42 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,621 göst.