0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar oğlum 5 aylik ama çoğu zaman hep aklıma gelir ilk olduğu için tecrübesizim haliyle sanki bazen ilk şeyleri onda öğrendiğim için ona haksızlık yaptığımı düşünüyo üzülüyorum ama nazlı da büyüyor esme yeller doğma günler oğlumun üstüne ikinci çocuk daha tecrübeye dayalı daha rahat büyücek illa ki ne bileyim böyle geliyor aklıma işte size de hiç oldu mu  bi de benim oğlum 3. Olunca çok daha üzülüyorum bi hata ettiğimde  vicdan dan ölüyorum resmen hiç aklımdan çıkmıyor yiyor beynimi resmen çok aradım ben onu o yüzden mi acaba 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bunları hissetmeniz çok doğal fakat acemi olmak da bir o kadar doğar. Doğurmadan anne olmayı ne kadar öğrenebiliriz ki onu birebir yaşamadan. Emzirmeyi altını değiştirmeyi nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiğini biliyoruz bir şekilde okuyup bir yerlerden duyup öğreniyoruz ama asıl anne olmayı çocuğumuzu kucağımıza aldıktan sonra öğreniyoruz öyle değil mi? Senin bu konuda yapabileceğin bir şey yok canım. Anne olarak hissedersin tabi ama yaşamadıkça da tam anlamıyla bilemeyiz...
tarafından
Sağolun arkadaşlar☺️ Rabia42 konyalı mısınız. Öyleyse bir hemşerimle karşılaşmış olucam burda:)
(25 puan) tarafından
Evet KONYALIYIM:)
tarafından
Ben deeeee:)))
(25 puan) tarafından
Ama ben içinde değilim ilcesindeyim:)
tarafından
Olsun ne olacak:)
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Zaman zaman oluyor cnm her annnede olabilir bu tür hisler
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Biryerde duymuştum annelik ömur boyu vicdan azabı duymakmış. Hep daha fazlasini daha iyisini yapamadiğimiz icin vicdan yaparak geciyor günler. 
(25 puan) tarafından
Yaa gerçekten öyle ama niye bunu böyle yapmadım niye öyle oldu diye kendimi çok sorguluyorum psikolojik olarak çöktüm
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Tabii ki oluyor olmaz mi benimde ilk çocuğum kızım bazen diyorum keşke onu öyle yapmadaydım da şöyle yapsaydım yada ne bilim bunun gibi bir çok şey ama bizde sonuçta hepsini onlarla öğreniyoruz :)annelik işte :D

(25 puan) tarafından
Öyle tabi ya vallahi ne değişik müessese annelik :)
(3,156 puan) tarafından
Aynen aynen :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 380 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 228 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu