0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (644 puan) tarafından
Kıkırdak eğriliği var sinüzit var mevsim geçişlerinde sinüslerim doluyor etlerim şişiyor asla nefes alamıyorum artık canıma tak ediyor ameliyat olup rahatlayan varmı tekrarlama vs oldu mu lütfen yardımcı olun :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ameliyat oldum rahatlama geldi ama bir süre sonra diğer burnumda da aynı sorunu yaşadım. Tek taraflı temizlemişler. Doktor diğer burnundan da olman lazım dedi ama olmadım. 
-Reklam-
0 oy
(6,351 puan) tarafından
Ben de çekiyorum aynı dertten ama burun ameliyatından da korkuyorum
0 oy
(3,040 puan) tarafından

Burun kıkırdak doku içten eğri (dışarıdan dümdüz şekil bozukluğu yok solunum sikintisi varmış, birde burunetleri alerji kaynaklı şişme bunlar için burun drenaj ve burun etleri konka yakma ameliyati ikisi bir oldum hiç sorun yaşamadım 2023 Nisan ayında nefes alamadığımız bile farkında değildim sağ burun deliğin iç tarafinda kıkırdak doku  %90 nefes almayı azaltiyormus doğumsal kusur. Valla 6 ay oldu baş ağrılarım bile azaldi nerdeyse hiç yok.

Alerji kaynaklı burun eti şişme tekrarliyormus Dr surekli yapılabilir yada etkilendiğinde risenol sprey kullanabilirsin dedi bana.
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Eşim önceden olmuş ama şimdi tekrarlamış baya dolu. Ben o acıyı boşuna mı çektim diye üzgün hatta. Ne biliyim iyi bi doktora denk gelmek mi yoksa tekrarlayacaksa tekrarlıyor mu artık neyse. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,708 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glsm44&2013 (1,928 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Feridem (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
22 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (228 puan) tarafından soruldu

382,912 soru

11,461,927 cevap

35,052 kullanıcı

...