+3 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından
Bilmeyenler için 23+3 iken 653 gram doğmuştu.

69 gün entübe kaldı.

Pazar günü burundaki oksijenden kuvez ici oksijene geçip bizi çok mutlu etmişken dün tekrar entübe oldu. Kansızlık varmış kan takviyesi verip bugün burundan oksijene geçtiler ancak kan takviyesine ve makinenin en yüksek ayardan desteklemesine rağmen sabahtan beri 5 kez uzun süreli apnesi olmuş oksijeni cok fazla düşüyor. Tekrar entübe olma olasılığı çok yüksek. Doktor kronik akciğer yetmezligi gelisebilecegini buna bağlı olarak ömür boyu makine desteğine ihtiyaç duyabileceğini söylüyor.

Uzun süredir eksik olmayın yakından ilgilenen takip edenleriniz var. Lütfen sizden ricam edebileceğiniz kadar dua etmeniz. Bir yandan makineyle de olsa yaşıyor diyip umutlanmaya oglumuzun gücüne inanmaya çalışıyor bir yandan sürecin zorluklarından ve çok olumlu ilerlerken birden bire degisen bu ani gelismelerden yorgun düşüyoruz artık. Bu süreçte en büyük gücümüz Rabbimize olan inancımız ve sizlerin dualarınız oldu öyle olmaya da devam ediyor.

Hepinizi ayrı ayrı kucaklıyorum. Iyi ki varsınız.

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hep aklımda hep dualarimda minik savaşçı kuzum benim yaa nelerle uğraştı ama başaracak annesi az kaldı Allahin izniyle kavuşacaksınız yeterki sen güçlü ol Rabbım acısını göstermesin acil şifalar versin canim benim 
-Reklam-
+1 oy
(163 puan) tarafından
Bu saatte aklıma geldiniz girdim aradım buldum sizi saat 04:52 Rabbim bu saatte sizi benim aklıma düşürdüyse vardır bildiği. Şuan gözü yaşlı bir şekilde dua ediyorum size Yavrun Çınar Egen inşallah öyle bir iyileşsinki Hastaneden kucağında güle oynaya çıkın hiç bunları yaşamamış gibi, normal haftasında doğan sağlıklı mutlu bir bebek gibi evinize dönün inşallah.
(276 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin inşallah. Rabbim guzel niyetinizi kat kat mükafatlandırsın. 3 gündür ekstübe edildi enfeksiyon degerinin sonucu da bugun öğleden sonra belli oldu düşük gelmiş ki çok şükür. Belki güzel dualarınız sayesinde.
(163 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda iyileştirsin minik savaşçımi hep duamdasiniz canım çok şükür
0 oy
(15,946 puan) tarafından
MeseAllah canım 96 gün savaş veren güçlü bir bebek o inseAllah kucağına alacağın günler yakındır ben inanıyorum Allah şifa versin 
(276 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(1,709 puan) tarafından

Rabbim esirgesin tez zamanda şifa versin inşallah canım ❤️ 

Şöyle düşün bizde bazen gayet sağlıklı oluyoruz bazen anı bir şekilde hastalana biliyoruz. Tabiki aynı şey değil ama bu şekilde kendini motive et ve bebeğin için güçlü ol. Ol ki bebeğinde güçlenip tutsun ellerinden:ermm: rabbim ne verirse en güzelini verir❤️ çınar egemize şifa versin inşallah ❤️

(276 puan) tarafından
Amin canım sag olasın. Bugün o kadar büyük umutlarla gitmistim ki ben iyi olursam o da iyi olur diye düşündüm guzel şeyler duyacağız dedim belki kucağıma da verirler dedim ama ne yazık ki elimi bile süremedim dokundurtmadilar bile. Minicik ellerine bakakaldim. Hem cok yakin hem cok uzak. Tek iyi olsa öyle katlansam. Her sey iyiye gidiyorken çok ağır oldu en başa sarmak. Böyle oldugunda içimde kabaran korkunun tarifi yok. Ilk esim görüp çıktı onun hali benden beter. Ben kendimi mi yatıştırayım ona mı destek olayım şaştım kaldım. Rabbim kimseyi böylesi zorluklarla sınamasın.
(1,709 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️ çok zor bir süreç ama geçecek herşey çok güzel olacak sen kalbini ferah tut ❤️
(276 puan) tarafından
İnşallah canım bugün tekrar entübe edilmis en basa geri döndük
0 oy
(1,205 puan) tarafından
İyi haberler almadan. Çınar taburcu olmadan sizi bırakmam. O küçük adam inat eder de bizde dua da inat etmezmiyiz. Tez vakitte sıhhatle güzel haberlerle inşAllah
(276 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(202 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin tez zaman da  inşallah.  Rabbim size bağışlasın.  
(276 puan) tarafından
Amiiin aminnn
0 oy
(247 puan) tarafından
Hay maşallah süphanallah bu gğnlere kadar dayandı kuzum Rabbim sağlığını sıhatnı gücünü bagışlasın sağlıkla sıhatla kavuşun Rabbim güç kuvvet versin inşallah 
(276 puan) tarafından
Amin canım yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik koca denizi gectik de bir kaşık suda boğuluyoruz sanki
(247 puan) tarafından
Sabır cnm benim imtihanınız bitecek inşallah inşallah sağ salim kavuşacaksın inşallah
(276 puan) tarafından
İnşallah canım tekrar entübe etmisler en basa döndük
(247 puan) tarafından
Geçecek inşallah sabır cnm benim imtihanınız bitecek inşallah allah güç kuvvet versin inşallah yavruna
(276 puan) tarafından
Amin canım sag ol inşallah
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Masallah kuzuma bunca zaman direndi annesi inşallah direnmeyede devam edecek Allah in izniyle sende güçlü ol ki enerjini oda hissetsin 

Dualarımız sizinle çınar egemize ❤️❤️
(276 puan) tarafından
İnşallah canım
Bugün o kadar büyük umutlarla gitmistim ki ben iyi olursam o da iyi olur diye düşündüm guzel şeyler duyacağız dedim belki kucağıma da verirler dedim ama ne yazık ki elimi bile süremedim dokundurtmadilar bile. Minicik ellerine bakakaldim. Hem cok yakin hem cok uzak. Tek iyi olsa öyle katlansam. Her sey iyiye gidiyorken çok ağır oldu en başa sarmak. Böyle oldugunda içimde kabaran korkunun tarifi yok. Ilk esim görüp çıktı onun hali benden beter. Ben kendimi mi yatıştırayım ona mı destek olayım şaştım kaldım. Rabbim kimseyi böylesi zorluklarla sınamasın.
(4,986 puan) tarafından
Amin canım amin Rabbim gücünü kuvvetini arttırsın inşallah
(276 puan) tarafından
Amin ♥︎
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah 
(276 puan) tarafından
Amin canım sag olasın
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Allah sağlıkla ordan çıkıp evinize dönmeyi nasip etsin tez zamanda. Kalıcı şifalar versin Rabbim. 
(276 puan) tarafından
Amin sag ol canım inşallah
0 oy
(2,247 puan) tarafından
Küçük savaşçı biraz daha zorlicak gibi ama ben inanıyorum Allah in izniyle iyi olacak 
(276 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım benim inşallah sağlikla hastaneden çiktığı günü bekliyoruz
(276 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(7,709 puan) tarafından

Rabbim şifa ve rahmetini Çınar Ege'nin üzerinden eksik etmesin <3

(276 puan) tarafından
Amiiiin ♥︎
0 oy
(1,176 puan) tarafından

İyi olacak annesi rabbim onu sana bağışlasın  inşallah burdan kavusucaginiz güne de şahit oluruz inşallah .  Dört gözle bekliyoruz  o postu açmanı <3

(276 puan) tarafından
Insallah amin canım ♥︎
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Allahın mucizeleri bitmez . Bizimde ümidimiz bitmeyecek . Her şey Allah'tandır çok güzel haberler alacağımıza inanıyorum Allah yardım etsin Allah çınar egeye ve onun gibi tum bebeklere şifa versin 
(276 puan) tarafından
Amiiiin inşallah canım
0 oy
(337 puan) tarafından

ALLAH O MİNİK MUCİZENI SANA BAĞIŞLASIN HAYIRLI SAĞLIKLI ÖMÜRLERİ OLSUN EN KISA ZAMANDA TOPATLANIR İNŞALLAH :)

(276 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Off cinarimiz annen seni hep bekliyor özlüyor kollarına almak istiyor . Allah'ım cinarimjzi annesine bağışla .anneyi anne yaptın çocuğuyla sınama yarabbim.etrafimizda çocuğuna laik olamayan bir sürü anne sıfatı adı altında dolaşan bu duyguyu haketneyenler varken .Çınar egemizi annesine bağışla.Allahim inşallah duy sesimizi güzel haberler alalım inşallah .savaşçı bebeğimiz .yakından takip edenlerden biri benim canım dualarimdasiniz hep katıyorum inan.cinari gözlerinden seni de kalbinden öpüp sarılmak isterdim.insallah yanında destekçilerin vardır umarimki
(276 puan) tarafından
Ne kadar duygusal bir yorumdur bu ağladım valla zaten bahaneye bakıyorum ya. Amin canım Allah razı olsun. İnşallah.
Birbirimizden baska kimsemiz yok yanımızda canım eşimle birlikte aglayip birlikte gülüyoruz. Ailelerimiz farkli sehirlerde telefonla bilgi veriyoruz ancak ama konuşasım bile gelmiyor açıkçası kelimeler düğümleniyor. Çınar böyleyken hicbir seyin tadı yok konusmanin bile.
tarafından
Canim üzülme desem de ben bile üzülüyorum burdan kalbime dokunuyorsun.ben de bir anneyim duygularım alt üst oluyor .o da bı melek benim kızımda öyle hepsi aynı can evlat.dua etmekten başka elimden bişey gelmiyor canim affet.herzaman diyoruz ya herşeyin başı sağlık diye gerçekten de öyle.allah acısını gostermesin yavrunu sana bağışlasın.dilerim ki bundan sonra yüzünüz gülecek inşallah .Allah herşeyle sinasin ama evlat acısıyla sinamasin .rabbim hasta şifa bekleyen yavrularima güç derman yaşama gücü versin.ailelerine sabır ve güç versin .zor gerçekten zor seni cok içten seviyorum güzel anne.cok iyi bir annesin cok yüreğinden öperim.
(276 puan) tarafından
Aminnn. Sevgini samimiyetini kalbimde hissediyorum böylesine içten hissettirdigin icin cok teşekkür ederim. Iyi ki varsın sag ol var ol. Rabbim iyiliginin mukafatini yaşatsın..
tarafından
Allah razı olsun canım inşallah cümlemizinkini.bu sıkıntı içinde bana bile dua ediyorsun nediim cok iyisin çok.:(seninle konuşurken aglayasim gelio ya duygulaniyorim :(
(276 puan) tarafından
♥︎♥︎♥︎
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Allah'ım sağlıkla kucaklamayi nasip etsin inşallah tez zamanda 
(276 puan) tarafından
Amiiiin ♥︎
0 oy
(307 puan) tarafından
Yarabbi ya Şafi inşallah sağ sağlim evinize götürmeyi nasip etsin :( :) 
(276 puan) tarafından
Amin canım inşallah ♥︎
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Bizim güçlü Çınarımız dayan kuzum dayan minik savascim. Seni gormeden bile coook seven kocaman bi ailen var bizim için annen baban icin kendin icin savas bitanem<3

(276 puan) tarafından
♥︎ inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 240 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 613 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anneysen10 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 616 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu