0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Akşam 9 dan beri hastanedeyiz çocuk bı anda topallamaya başladı bı süre sonra basamadi hemen acile geldi acilde ki doktor ortopedi doktoruna çağırdı evden geldi Allah razı olsun kanları temiz röntgen temiz doktor yakın zamanda aşı ya da enfeksiyon oldu mu dedi bende geçen hafta boğaz enfeksiyonu oldu dedim muhtemelen ondan kaynaklı kramp girmiş olabilir salı tekrar kontrole gel dedi tezgâh koltuk gezen oğlum gezemez oldu bu pis hastalıklar daha ne hasar bırakacak iki ay öncede enfeksiyon yüzünden kurdeşen döktü başına gelen ya da duyan oldu mu  lütfen dua eder misiniz minik yavruma adı Mustafa Yiğit 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah yokluğunu göstermesin 
(239 puan) tarafından
Amin inşallah daha bu sabah yeter ordan oraya diye söylendim rabbim bana çok iyi bı ders verdi acısını yaşatmasın
(1,771 puan) tarafından
Bende bugün aynı durumu yasadim halen burnumun direği sızlıyor soylendim çamaşır sepetinin içinde oynuyor du kolunun üstüne dogru düştü yamuldu kolu Allah dedim kırıldı:( Rabbim biz annelere güç kuvvet versin yavrularımizla imtihan etmesin çok geçmiş olsun sizede Allah çenelerimizi tuttursun inşallah rabbim şafi ismi ile yavrunuza şifa versin
(239 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim vermiş bı emanet iyiliğine de olsa söylendiğim çok oluyor
(1,771 puan) tarafından
Çok fazla hareketli oldukları için inanın aynı durumdayım artık aksama doğru beynim felç geçirmiş gibi hissediyorum yorgunluk dan
-Reklam-
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda iyileşsin... Korktum şimdi ben de boğaz enfeksiyonu böyle şeylere de sebep olabildiğini bilmiyordum. Çocuklar hep hasta, Allah korusun hepimizin evladını 
(1,771 puan) tarafından
Aklıma kemikler büyüdukce  ağrı yaparmış öyle birşey geldi fakat şişlik varmı morarma düşme burkulma
(239 puan) tarafından
Yok hiçbiri sadece sol bacağı
(1,771 puan) tarafından
Bilmiyorum aklıma o geldi inşallah kötü birşey olmasın
(11,088 puan) tarafından
Yok büyüme ağrısı topallama yapmaz ki topukdan çok bacak kemiklerinde falan ağrı olur diye biliyorum. Yani oğlum bacağım ağrıyor derdi.. Belki de gerçekten kramptır sadece geçer yarına içini ferah tut...
(1,771 puan) tarafından
Yaşamadigim icin aklıma o geldi bilmiyorum ki İnşallah kötü birşey olmasın
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Rabbim şifa versin balım . Çocuğu bol bol nazar duası oku 
(239 puan) tarafından
Okuyorum yavruma ah bu nazar yıkar ayaktaki insanı
(7,121 puan) tarafından
Aynen dağ yikilmis nazardan
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin canım boğaz enfeksiyonu benim kızda geçirdi geçen haftalarda ama böyle bir şeye sebep olduğunu ilk kez duyuyorum Allah korusun 
(239 puan) tarafından
Rabbim herkesin evladını korusun kızdığım anlar aklıma geliyo pişman oluyorum
(1,824 puan) tarafından
Onları düşünme canım sırf düşüp bir yeri acımasın diye yapma etme diyoruz nerden bilebilirdin ki düzelir inşallah en kısa sürede
(239 puan) tarafından
Orası öyle ama rabbim korusun inşallah ayağına taş değmesin hepsininde
0 oy
(437 puan) tarafından
Rabbim şifa versim. En kısa zamanda toparlar inşallah
(239 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(239 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(235 puan) tarafından
okudum canım Rabbim sifa versin
(239 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah
0 oy
(914 puan) tarafından
İğne vurdular mi enfeksiyon yüzünden öyle olunca iki üç gün basamiyor kurdeşen döktü diyorsun el ayak ağız hastalığı olmasın benim de oğlum olmuştu ilk boğaz enfeksiyonu dediler 
(239 puan) tarafından
Yok şimdi uyuttum dalmasını bekliyorm aklımda bakicam
(914 puan) tarafından
Bak bakayım
(239 puan) tarafından
Amoklavin kullanmıştı eklem ağrısı var nedeni bilinmiyormuş
(914 puan) tarafından
Dozu fazla mi verdin acaba
(239 puan) tarafından
Sabah akşam 1 ölçekti hatta bazı günler oğlumun içmediği bile oldu anlamadım ya bide 1 hafta falan oluyo bırakalı sonradan veriyormuş etkiyi zaten ilaçlardan korkar oldum bı kurdeşen bı bu valla napcam hiç bilmiyorum
Şimdi aklıma geldi kurdeşen döktüğü ilaç da amoklavindi agumentin kalmadığı için vermişlerdi bilseydim almazdım ya son aldığımı agumentin diye görünce öyle sanmıştım tüh
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun canım bende 4gun önce götürdüm doktora ayağım agriyor deyip duruyordu birde gece ağladı aniden ayağını tuttu doktor baktı hasta oldumu dedi Yok dedim yada ayağına birşey batmıştır dedi zamanla deri atar dedi ben dedim kramp olmasın olmaz dedi kafam karıştı benimde tekrar derse ayağım ağrıyor başka yere goturucem 
(239 puan) tarafından
Allah korusun canım dikkat et
0 oy
(4,910 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin canım yavruna geçmiş olsun 
(239 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Allah şifa versin canm cocugunada tüm cocuklarada

İlgili sorular

+3 oy