0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde (2,207 puan) tarafından
Önceden çalışıyordum şimdi evdeyim.basvurdum dönüş olmadı oysa kurada adım çıkmıştı .bu saatten sonra da calisamam galiba

31 Cevaplar

0 oy
(12,909 puan) tarafından
Sorun etmeye baktım olmuyor kizime hamileyken ayrıldım bıre girdı tam düşünüyorum yine hamileyim 
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Çocuk yapmadan önce keşke çalışsaydım dedim çocuğuma bişe alırken düşünmezdim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Öğretmenim  kızım doğunca  çalışmayı birakdim 
0 oy
(35 puan) tarafından
Ben okudum ama cocugum oldugu icin evdeyim,ama evdə çok güzel bi işim var çalşoyorum çok gelirli bi iş ,cocuk buyuyrse yinede bu isde kalmak istyom
0 oy
(4,694 puan) tarafından
Kesinlikle evet. Kliniğe gün içinde uğruyoruz kızımla ama yok yani çalışmak gibi olmuyor. :(
0 oy
(1,116 puan) tarafından
Çocukluktan beri çalışıyorum mesaimiz tarlalarda başladı 10 yaşında. 1 sene ara verdim onun dışında hep çalıştım. Çalışmak benim tercihim evde yapamıyorum asla verimli değilim evde uğraşmak bana keyif vermiyor dağınık dağınık oturup bol bol uyurum kendimi tanıyorum. Çalışırken tempolu yasarken daha çok verimliyim bir sürü iş hallediyorum çok yönlü olmayı seviyorum. E artık yolu yarıladık burdan dönülmez emekliliğe kadar çalışırız Allah nasip ederse. 10 sene memuriyetten sonra öğretmen oldum güzel tarafı paraya ihtiyacım yoksa bazı dönemler az ders alır dinlenirim öğretmenlik buna müsait 
(2,207 puan) tarafından
Nasıl başardınız ben kpss de takıldım kaldim
(1,116 puan) tarafından
Çok şükür oldu 1 senemi tam tamına verdim. Senenin yarısı ise de gittim diğer yarısı pandemi de ücretsiz aldım. Oğlum 1. Sınıfti büyük sayılır ama tabi sorumluluklari vardi. Soyle 1 sene çarşı pazar unuttum aileme bile dedim beni arayıp onu bunu anlatmayın azıcık konuşup kapatiyorduk. Afedersin sınav geçince farkettim baharatlarım bile böceklenmiş yaz sıcağında evi de saldım. Makarna patates yemekten 10 kilo aldım. Gkgy den sonra hasta oldum şeker kolesterol çıkmış alana hiç tekrar yapamadim alan düşürdü puanımı P3 um 84 tü ilk kısım daha iyi geldi atandım çok şükür
0 oy
tarafından
Ediyorum ediyorum ooo valaa bekaerkean fabrikada calsyordum evlendim kızım üç yaşında düşünüyorum.esim kararsız bı istemiyor çocuk bakacak kmse yok kreş düşünüyorum oda pahalı kreş desteği veren yerler işte gece vardiyasida oluyor esim bırakmıyor vala ama isterdim çalışmayı hiç yok demezdim kziim evde durmuyor onunla uğraşmaktan daha yoruluyorum en azından oda bilgi ogrendirdi gelişirdi kreşte 
0 oy
(158 puan) tarafından
Kızım kreş yaşına gelsn direk aticam kendimi işe ben çalışmadan rahat edemiyorum 
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Çalışmayı sorun ediyorum kuzum ben keşke evimin hanımı olabilsem ama ne yazık ki mecburiyetten çalışıyorum :(
(2,207 puan) tarafından
Ev hanımı olmak çok zor ya sürekli temizlik yemek birde konuşacak kimse de yok evin içinde dön dur
0 oy
(4,384 puan) tarafından
2 sene dogum iznindeydim. Evde durmak bana gore degildi. Cok bunaldim ,cok tembel oldum. Ayrica maddi olarakta daha rahattik. Bazi seyleri kistik haliyle. Bu devirde tek maas cok zor.
0 oy
tarafından
Ben asla çalısmam Allaha büyük söylemim cocuklarım küçük ama büyük olsa yine düşünmem eşim her zaman der sen evde durup cocuklara bakacaksın evin işini yapacaksın ben çalısıp hepimize bakacam herkesin sorumlulukları ayrı durumumuz da iyi çok şükür belki ondan böyle diyordur

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 456 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 673 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 439 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (149 puan) tarafından soruldu
+4 oy
20 cevap 477 göst.