0 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Beni aldığında ben bileydim sonra verdim hamile kaldım 54 ten 74 çıktım 6 ay oldu doğum yapalı kilom kaldı . Fakat sen kilolusun ver bence . Sarılıyorum itiyor .

Yanaşmıyor bana itmesinin sebebi çünkü sürekli PC den +18 izlio kadınları sadece .

Aşırı rahatsızım dile getiriyorum ama nafile gidecek kalacak yerim yok .

O ayrı evde yaşıyor ben ayrı :( napcgmi şaşırdım  

18 Cevaplar

+5 oy
(1,472 puan) tarafından
Ayrı evlerde yaşıyosanız nikahın anlamı yok zaten vur kçına tekmeyi gir işine çalış gül gibi geçin niye kendini manevi olarak yıpratıyosun gavata bak kendisi brat pitt heralde 
(119 puan) tarafından
Böyle adamların kısa yoldan hesabı kesilcek yaşamaya hakları yok inşallah allah yardımcısı olsun
(60 puan) tarafından
Kimse yok kişi xnm :(
(1,472 puan) tarafından
Allahm böyle itlere muhtaç etmesin seni inşallah hayırlı bir kapı açılırda kurtulursun kuzum
(60 puan) tarafından
İnşallah bitanem
(119 puan) tarafından
Sen ona bi dava açsan bu konu yüzünden altından kalkamaz çocuğunda var bakmak zorunda hem tazminat hem aylık nafakanı verir zaten ayrı yaşıyosunuz hiç olmasın daha iyi canı cehenneme şerefsizin
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kanı bozuk adam sen 40 kilo da olsan farketmez
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Adamın kendi sıkıntılı 100 kilo versen de boşş 
0 oy
tarafından
Aralarda şaka da olsa lafını yapar ama kilolu değilim göbek var biraz..1.55 boy 58 kgyum..2.doğumdan sonra aldım ama vucudun şekli değişti kilo kaldı öyle..çabuk alıyorum kiloyu ama hemen veremiyorum 55 civarı olsam yeterli
0 oy
tarafından
Ohaaa ya... bnim öküz de kilolu oll  diyo neyin kafasını yaşıyor bunlar? ?? Kurban olsunlar bbize
(159 puan) tarafından
Benim ki de öyle diyor ama sonra başka kadınlara bakacaklarından adım gibi eminim
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Kim köpek öyle davranabilir bana birde +18 izliyo eviniz ayrı madem ne çekiyon itin kahrını ayrıl gitsin benimde var kilom ikinci de veremedim tam ne yapayım yaparken iyide sonucu mu kötü olmuş 
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Bu nasıl bı bencilliktir ya sen çocuk doğurdun sonuçta onu evlat sahibi yap beğenmedim seni varmı böyle birşey dengesiz ayrı yerlerde yaşıyormussunuz birde boşver bak önüne kaybettiğine yansın akıl yoksunu sen kendini sev onun sevmesini bekleme bak gör o zman zamanla kapına nasıl gelecek 
(60 puan) tarafından
Çok saol bitanem
(1,536 puan) tarafından
Rica ederim canım  takma kafana söylemesi kolay diyeceksin ama gerçekten takma dediğim gibi önüne bak ayakta dur senin morlainin bozulduğunu görmesin inadına gül eglen kendini sev
0 oy
tarafından
Canım Sende niye salıyorsun kendini. Doğum yaptın diye niye kilom kaldı diyorsun. İstesen öyle bir zayıflarsın ki. Bunu kocan için değil kendin için yap. Sen zayıf da olsan izleyen yine izleyecektir çünkü onda artık bu hastalık olmuş. Onun tövbe etmesi lazım ve psikiyatriden yardım alması lazım. Ama sende kendini salmayacaksın. Yeri gelecek o izlediği videolarda ki kadınlardan daha güzel olacaksın. Yapamaz mısın bence yaparsın. Nelerin üstesinden geliyoruz. Ama bunu önce kendin için yapacaksın. 
(60 puan) tarafından
Canım Allah razı olsun
0 oy
(7,832 puan) tarafından
+18 izliyo diyosun sürekli bu cesareti nereden alıyor??? 
(60 puan) tarafından
Bilmiyorum :(
(7,832 puan) tarafından
Gözünü korkut seni kaybetmektendemi korkusu yok bunun
(60 puan) tarafından
Yok cnm
(7,832 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ozaman ne deyim
0 oy
tarafından

Ben zayifim bazi kilolu sisko cekemeyen insanlar ay ne zayifsin biraz sana verelim kilodan  bilmem ne diyolar bazen tabi benim gibi lafini agzina sokan bi kadin oldugumu bilmeden :))) kocama dedim bikere la bunlar bana boyle diyo sen ne dusunuyon diye dediki ben hatunumu boyle begeniyim sizene :))  yani sorun etmiyo

0 oy
tarafından
Edemez ilk önce kendi yağlı göbeğine baksın
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Esimle aramzda kilo farki çoktu. Hanilelikten dolayi benm kilom artti. Bana yaklaştn ayni olcaz yakında diye sakalasiyor. Ama sakasina tabi. Gercekten dese ben kaldıramıyorum ağlıyorum hmen. Cok dikkat eder
0 oy
tarafından
kilo vereceksen kendin icin ver adam begenecek diye degil bu konuda hic sorun yasamadim cunku dogum hamilelik kilo bunlarin nornal oldugunu biliyor kocam.. bilmeyenleri de anlamis degilim sonucta dunyaya can getiriyorsun kolay degil
0 oy
(70 puan) tarafından

Sevmiyor demekki canım evli kalmanın anlamı yok böyle birisiyle heleki ayrı evlerde yaşıyorsanız büyük sorun ben de kiloluyum daha önce zayıflamıştim ama eşimle evlenirken de kiloluydum o beni zayıf görmedi yani hiç şimdi doğum yaptıktan sonra zayıf hallerime geri dönmek istiyorum ama benimki istemiyor başkalarının sürekli bana bakmasını kaldıramazmış daha kilo al diyo ama ben zayıflıycam onların istedikleri gibi yaşamak zorunda değiliz yani zayıflamak istiyorsan kendin için zayıfla yok halimden memnunum diyorsan vur adamın kıçına tekmeyi hepsi senin elinde:)

0 oy
tarafından

Yoo etmiyor neden etsin kendi biskolata erkeği sanki

0 oy
(788 puan) tarafından
Öyle kocadan sana fayda gelmeyeceği gibi kimseye gelmez gerek yok öyle kocaya
0 oy
(159 puan) tarafından
Şimdilik evli kalmak zorundaysan bu zamanı iyi degerlendir spor yap diyet yap başka alanlarda geliştir kendini çocuğun büyüyünce biraz kendi hayatını kurarsın. Hem emin ol sen güçlü durursan o seni değil sen onu itersin 
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Ediyosada kendi sorunu valla hiç umrumda olmaz. Kendimi aynada beğendiğim sürece benim sorununda değildir. 75killyum

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 360 göst.
0 oy
31 cevap 409 göst.
+1 oy
48 cevap 946 göst.
0 oy
54 cevap 584 göst.

377,740 soru

11,305,722 cevap

34,731 kullanıcı