0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (7,708 puan) tarafından
Oğlum 25 aylık bugün yatağı geldi ama hiç sevinmedi normalde eve yeni birsey gelince çok mutlu olur galiba anladı odasını ayıracağımızı çünkü ablalarindan biliyor ☺️

Siz kaç yaşında ayırdınız 

Bu arada Kaynanalar hak vermek lazım ben buna bile bir tuhaf oldum ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯┐⁠(⁠ ⁠∵⁠ ⁠)⁠┌

17 Cevaplar

0 oy
(669 puan) tarafından

Kızım şuan 10 aylık 1 aylıkken ayırdım :D ama bir görsen 5 adım yok aramızda odalar dip dibe beşiği benim odaya sığdı ama benim yatak oda dolaplarım çocuk odasına gitmişti bende düzen hastalığı olunca kızımın odasını yaptım sıkıntı Yok ihh dese nefes alsa duyuyorum 9 aydır ayrı toplam 

(669 puan) tarafından
Benim kızımda kalkıyor canım dün mesela 7.8 kere kalktı gittim yanına
(7,708 puan) tarafından
Çok şükür sütten kestiğim için artık sürekli kalkmıyor emzirdigim zaman en az 10 kere kalkardı emmek için
(4,157 puan) tarafından
Uf bende sutten kestim de o cesareti bulamiyorum yaaa. Uyanacak besigi sallamaya kalkacam. Yanimda yattigim yerden iple salliosum besigi:))
tarafından
Aaa nicki şimdi fark ettim benim kızımın adida masal :))
(349 puan) tarafından
Ben  memeden 1.5 yalında kestim ama geceleri 2 kez uyanıyordu artık meme için . Ek gıda az olsa yediğinden tok tutuyordu sanırım. Eger sürekli kalksaydı ayırmayacaktım tabiki
-Reklam-
0 oy
(10,025 puan) tarafından
9aylik odasini ayirip hic etkilenmeyen aksine rahatlayan ben :)
(7,708 puan) tarafından
Rahatlık olur tabiki ama ilk defa ayrı odada uyuyoruz ya bilmiyorum ya garip hissediyorum ☺️
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben 9 aylıkken ayrimistim :)) 
(7,708 puan) tarafından
Maşallah buradaki çoğu kişi o aylarda ayırmış ☺️
(1,921 puan) tarafından
Evet ben de okudum öyleymiş. İnan daha rahat oluyor ben bazen bebeğimle yatıyordum öyle sürekli tek birakmiyordum oda da
(7,708 puan) tarafından
Bakalım bizim gecemiz nasıl geçecek ☺️
0 oy
(7,444 puan) tarafından
10 aylıkken ayırdık şimdi 27 aylık miniğim 9 aylık onu da ayırcaz bakalım :)
(7,708 puan) tarafından
Oy maşallah benim gibi ardarda doğurmuşsun gerçi benimkiler in arasında 2 yaş beş gün var
(10,025 puan) tarafından
Kiz ikisini ayni odayami ayircan nasil olcak
(7,444 puan) tarafından
Bir buçuk yaş var :) evet canım aynı odada olacaklar birbirlerin seslerine alışkınlar en kötü bir iki gün zor olur sonra alışırlar ;)
(10,025 puan) tarafından
Ben hala cesaret edemiyorum ayirmaya nasil olcak bilmiyorum :)
(7,444 puan) tarafından
Valla daha rahat ettikleri kesin :)
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Oy senin o pamuk kalbinden öpüyorum

Zaman la alışır inşallah ☺️

Bir yaşında ayırdım odasını 17 aylık şimdi 
(7,708 puan) tarafından
Maşallah ☺️ama bu garip oluyor insan kızlarında da böyleydim ☺️
(12,589 puan) tarafından
Duygusalsın demek canım ☺️
Her bebek farklı onuda unutmamak lazım tabi. Ben sütten kestım iki uç gün sonra odasını ayırdım. Bir yaşına kadar olmamışın çoçuğu olmuşcasına kucaklayıp yatma rağmen hemen alıştı yadırgamadı şükür
0 oy
tarafından
bende ayırdım ama 1 yasinda flndı pişmanım sabahları yanımda uyanmasını ve onunla beraber uyumayı cok ozledim simdi 2yasinda geri donsem bi bebegim daha olacak o aglarsa surekli uyanacak uzgunim bu konuda icim cok buruk
(7,708 puan) tarafından
İkinci bebeğinde doya doya uyursun birlikte ☺️
tarafından
ozmn da ona haksizlik gibj geliyo bilmiyorum yine ayni zamanlamada ayirmasasam onuda vicdan azabi cekerim
0 oy
(3,007 puan) tarafından
19 aylıkken ayırdım ayırmadan önce 15 gün oda da oyunlar oynadık eşyalarını birlikte yerleştirdik tören havasında geçti Kızım hemen alıştı ben alisamamistim.Sonra zamanla bende uyum sagladim simdi 31 aylik oldu mükemmel rahatlık valla tam 1 yıl oldu 19 Ekimde odasına geçmişti...
(7,708 puan) tarafından
Ne güzel en iyisini yapmışsınız biz direk ayırdık bakalım bu gecemiz nasıl geçecek
(3,007 puan) tarafından
Kendine odada bir yer yapsan iyi olur ben gidip yerlerde debeleniyordum belim boynum tutulunca aklim basima geldi ☺️ odasına bir büyük minder yaptirdim alt değiştirme banyo sonrasi kitap okuma alanı hasta olduğunda gidip yerde kıvrılıp uyuma pek çok amaçla kullandım.Simdi gidip oturuyoruz kitap okuyoruz vs ama hala kullaniyoruz.
0 oy
(2,701 puan) tarafından
İkisinide 1 yaşları doldu sonra ayırdım 15 aylık felan daha rahat oldu benim için uykuda bazen bakıyordum yanıma gelmiş düşmüş bilmem ne ayırdım rahat ladım baba horluyor çocuk konuşuyor deli oluyordum artık 
(7,708 puan) tarafından
☺️Allah'ım ya☺️
0 oy
(9,565 puan) tarafından
Bende 26 aylıkken ayırdım ilk zamanlar geve 1500 kere giderdim yanına üstünü açmış mı dıye 
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Kızımı 4 yaşında ayırdım 1 sene olacak hala o orda diye üzülüyorum sanki başka bı evde gibi geliyo
(7,708 puan) tarafından
Baya geç ayirmışsin ondan olabilir
(1,121 puan) tarafından
Canım ev 2 +1 di oda yoktu o yuzden ayiramadim
0 oy
(4,631 puan) tarafından
Kasımda 3diyecek ayri gibiyiz ama değiliz gibi değişik bişey.d
(7,708 puan) tarafından
O nasıl oluyor kız ☺️
0 oy
tarafından
Gece uyanmadı bitince ayıracam 
(7,708 puan) tarafından
Oda sütten kesince oluyor emziriyor musun
tarafından
Mama içiyor 10 aylık oldu hâlâ kalkıyor
0 oy
(139 puan) tarafından
18 aylik ayırdım suttende kestim şimdi odasında mışıl mışıl tek başına uyuyor şükürler olsun
0 oy
(245 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşına girecek pazartesi bizimle yatiyor eşim ayıralım dedi dedjm kendi başına nasıl yatsın o kıyamadım ayırmayı düşünüyoruz da bilmiyorum yani 
0 oy
(349 puan) tarafından
8 aylıkken ayırdım. Hiç sıkıntı yaşamadık. Sadece ben duygusal olarak hala onun odasında yatmak istiyorum. Bizim odada yattıgı yer dardı. Ve ayaga kalabildiği için de beşiginden çıkarmıştık 2 aydır. Sonra odasına gitti. Geç oda ayırması bebeklerde üzüntü ve farklı duygulara sebep oluyormuş.kardeşim geldi beni  Beni istemiyorlar sevmiyorlar yalnız kalacagım ya korkarsam vs vs gibi sebeplere yol açıyormuş bu yüzden erken ayırdım ben. 
0 oy
(113 puan) tarafından
Ayyy benimki de 28 aylık odası da geldi ama ben ayıramıyorum bi tuhaf oluyorum cesaret edemedim hala 
0 oy
(2,274 puan) tarafından

4. Ayında kendi odasında uyumaya başladı şuan 26 aylık. Biraz önce kendisi gidip yattı kapısını kapatıp :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 182 göst.
+1 oy
14 cevap 300 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 581 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu