0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından

Baya bir suyum gelmişti şuan yatıyorum hastanede sabaha kadar duracakmışım sancım çıkmadı açıklıkta yoktu sonra doktoru bekledik suyun alt kısımda yok gitmiş dedi üst tarafta var o bebeği idare eder dedi tekrar çatı muayenesi yaptı rahim ağzı da yumuşamış dedi ama benim sancım şuan hiç yok suyum da gelmiyor sanki tüm her şey vardı da yok oldu gibi ciğer gelistirici vurdular serum alıyorum (36+0) 

Tüm belirtiler olupta geçerse tekrar taburcu olur muyum?

5 Cevaplar

0 oy
(2,699 puan) tarafından
Çok sakıncalı ama ben bütün hazırlıklar tamamdı sancım vardı ben hissetmiyordum 4 cm açıklık beni bırakmadılar taburcu olayım en son imza attim çıktım geldim evimi temizledim banyo yaptım sonra kendi doktoruma gittim sezeryan oldum, 36 bitmişti benimde 
(192 puan) tarafından
Sancı alttan muayene sonrası çok oldu canım şuan neden böyle oldum bilmiyorum hiçbir belirtim kalmadı gibi
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Suyun gelmiş taburcu olmazsın doğum başlamış demek oluyor
0 oy
(307 puan) tarafından
Aşkım doğuracakasan eğer yatma yürü merdiven in çık suyun gelmiş daha dönüşü olmaz muhtemelen 
(192 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok gerçekten hiçbir şey kalmadı sanki su da devam etmiyor ped takibi yapalım dediler bir tanesine az bir şey devam etti şuan sıfır yani ne sancı ne akıntı bir şey oldu da kesildi gibi ya hatta kendi kendime iş mi çıkardım diyorum o kadar normalmişim gibi
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Şu saatten sonra doğum başlar diye düşünüyorum suyu bitmesi halinde riske girer önce suni denerler açılma olmazsa son çare sezaryene alabilirler. Sağlıkla al kucağına yavrunu korkma haftası çok iyi küveze dahi girmez 
(192 puan) tarafından
Korkum var hem de hiç yapamicam gibi geliyor :( Yaşımda küçük değil 26 yaşındayım ama kendimi ikna edemiyorum iğneden bile çok korkuyorum
(7,177 puan) tarafından
Ay öyle de bir yaparsın ki valla kimler kimler yapıyor senin ne eksiğin var :) iğneden korkuyorsun da 7 kat kesilip dikilmekten niye korkmuyorsun bacım . Yanlış anlama niyetim korkutmak değil ama vajinal doğum senin içinde bebek içinde en sağlıklı olanı . Sezaryen anne ve bebeğin hayatı söz konusu olunca tercih edilen bir kurtuluş yolu. Sen kendine de bebeğine de güven . Zira anne oldun artık dünyanın en güçlü varlığı sensin (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
(192 puan) tarafından
Bilmiyorum inanın napsam suni sancıyı kabul etmedim sabah doktora söylesem mi kilosunu falan öğrenip. İnanın fobi olmuş benim için ya ben bebeği çıkaramazsam ya sonrasında genişleme olursa ya bilmem ne diye diye.. etrafımda hep normal yapma çok zor diyorlar hepte sezaryenler mutlu rahat korkuyorum
(7,177 puan) tarafından
Ne yaptın canım merak ettim
(192 puan) tarafından
Suyum biraz eksilmiş ama bebeği idare edecek kadar var dedi doktorum hastanede bekliyoruz hala serum alıyorum şuan suyum gelmiyor çok sağolun
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Zaten oyle oluyo benim de sancim vardi gaz sancisi sanmstim 32 de suyum geldi butun agrim sancim gecti kus gibi rahatladim ondan snra bi gelmeye basladi gece yarisina kadr birakmadi beni ilkim sezeryandi ikincide boyle oldu normal dogum icin bekletmislerdi ikincide de 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 324 göst.
0 oy
7 cevap 155 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
0 oy
5 cevap 215 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmafatih3441 (31 puan) tarafından soruldu

378,436 soru