0 oy
841 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar dun buraya yazmistim eşimi yipratdim psikolojik olarak çok yordum kendimden biktirdim diye. Dun çok hakli olarak linclediniz git özür dile fln dediniz gitdim diledim bir ise yaramadı. Özür dilerim ama eşim ikimizin arasına bir battaniye koymus yatağa kaç haftadır götür diyorum goturmuyor bende bitirelim bu soguklugu dedim götür dedim götürmedi her gün ona sarılıp uyuyordu ben kenarda kaliyordum. Dun de aklima şeytan girdi onun telefonuna baktim kendi çalıştigi yere yakın yerde bir kız var onunla yazismis ona ben hep seni seviyorum seni düşünüyorum karımı sevmiyorum o da artık hiss ediyor aramıza battaniye koydum ona sarılıp uyuyorum sanki senmis gibi fln yazmış. Kızlar çok dağıldım çok üzüldüm bana ihanet etmiş beni bu kadar seven her kese rağmen koruyan insan beni aldatmış ben yüzüne vurmadım ama dedim ki hadi gel boşanalim nolur ama boşanmıyor. Ne bosanmiyor nede beni sevmiyor kızlar onu tamamen kaybetdim

29 Cevaplar

+6 oy
(2,246 puan) tarafından

Önceki postunuda okudum resmen kendi ayağına kurşun sıkmışsın yazık etmişsin onca iyiliğe sevgiye sadakate 

Boşanmaya ikna et adamı bari mutlu olsun yenı hayatında 
(2,246 puan) tarafından
Aileleri devreye sok olmaz çünkü o artık başkasını seviyor yada belkide senden intikam almaya çalışıyor sen ona çektirdin oda senin canını yakmaya çalışıyor
(5,285 puan) tarafından
Her yorumunda haklısın❤
(2,704 puan) tarafından
Ne yapsam bosanmiyo ne ya git dava ac. Adam da insallah bu kez hakedeni seviyodur suan yaptigi cok buyuk yanlış olsa da
(2,246 puan) tarafından
Sibelim canımsın
(5,606 puan) tarafından
Bu görüntüleri delil olarak kullanıp boşanabilir sin anlattıkların doğruysa. ( bana artık hikaye gibi gelmeye başladı) ailene de söyle nede olsa ailen her halükarda arkanda. Yeni gelin olmana rağmen 1 ayın on gününü ailende geçirmiş sin bundan sonra bütün günlerin orada geçer
-Reklam-
+1 oy
(7,284 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bas tekmeyi neyi bekliyorsun
(2 puan) tarafından
Nolur onceki postu da okuyun
(7,284 puan) tarafından
Biliyorum diğer postu o ile bu çok farklı
(9,572 puan) tarafından
İhanet etmesi onu haklı kılmıyor malesef
(13,821 puan) tarafından
Bencdde ...
tarafından
Kesinlikle gözde. Tabi ki aldatılmanın geçerli bir sebebi yok ama. Adamı köp*eklemiş resmen. Doğal olarak sevgiyi de dışarıda aramış. Tabi ki bu normal bir durum değil evliyken başkasıyla görüşüp konuşmak ama bir şeyler yapıpta sonra gelip burada ağlaması da çok saçma. Ki yaşı kaç bilmiyorum ama gelip burada bizim aklımızla hareket edicekse olgun biri değil demek ki.
+1 oy
(675 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama adamı sen kendinden sogutmussun ne yapacaktı boşluğa dusurursen aldatır tabi yaptığı doğru değil ama fazla naz aşık usandırır demişler 
(5,285 puan) tarafından
Evet ihanet doğru değil ama bu kadarda kendinden soğutmanın sonu böyle oluyor ve adam peşinden çok koşmuş ayın 10 gününü babada geçirir adamı hayattan soğutursan evlilik sadece kağıt üstünde kalır sonrada vahlar edilir.
(675 puan) tarafından
Aynen öyle olmuş yaptığını onaylamadım ama erkekler heyecana yöneliyor maalesef yapacak olan her şekilde yapıyor zaten de arkadaş kendisi hataya suruklemis eşini
+1 oy
(12,957 puan) tarafından
Dünkü yorumdan çok farklı yorum yapacağım dün eşini savundum bu kadar aşağılanan adam soğur tabi diye ama soğudum senden o zaman aldatayım ama bosanmayayim diyemez oyle bir hakkı yok. Ve ihaneti kabul etme diye bir şey yok afedersin ama adamda e..... gitmemiş başkasına seni seviyorum diyor farkında mısın yani senin görmezden gelmenle hallolacak bir durum değil sen aynısını yapsan adam tamam evliliğimiz devam etsin der mi bunu düşün ki ihaneti normalleştirme 
+1 oy
tarafından
Daha böyle bir adamla devam etmeyi mi düşünüyorsun bu kadar aciz olmayın lütfen,biz bir erkekle dünyaya gelmedik o olsa da olur olmasa da olur kendinizi bu kadar düşürmeyin.Böyle adamlara karşı dimdik durun. 
0 oy
(444 puan) tarafından
İhaneti görüp susmak kendine yapacağın en büyük kötülük 
0 oy
(4,211 puan) tarafından
Ya git aç davayı. Niye ikna etmeye çalışıyorsun ki
(9,572 puan) tarafından
Bu kadar isteyen kişi gider  davayı açar ben hiç inanmıyorum nedense
(4,211 puan) tarafından
Bence de
(2 puan) tarafından
Canim aslinda bir yanım bosanmak istiyor ama bir yanım da belki yine yoluna döner o da pişman olb beni yine sever diyor cok kararsizim ben
0 oy
(3,286 puan) tarafından
Beni seviyor diye kendini kandırma yaptığı pisliği vur yüzüne defet gitsin 
0 oy
tarafından
Umarım o okuduğun yazıyı kanıt olarak çekip almışsındır. 

İhanetin affı olmaz saygı sevgi bitmiş üstüne ihanet etmiş o adamla evliliğe devam etmemelisin
0 oy
(48,643 puan) tarafından
battaniyeyi sen kaldırsaydin gerçekse bunlar bitmiş evliligin
0 oy
tarafından

Soğukluğun sebebini belli etmiş zaten :angel: boşan sende aldığı heyecanı başkasında bulamayınca geri gelir zaten çokta şeyetmemek lazım bir yandan da haketmişsin kaçan kovalanır hesabı yaparken bumerang gibi sana dönmüş 

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Başta adamı soğutup baskasina kaymasına izin vermişsin canim ne olursa olsun sonu ihanet olmamaliydi kanıtları kayıp etsen daha iyi olur aileden arkandaysa oraya gidersin ha bunları ben eşimi seviyorum ayaklandirip sonra hiç birşey olmamış gibi devam edeceksen çevreye duyurma kötü sen olursun sonunda
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bence sen boşanmayı istemiyorsun ihanete uğrayan hiç bir kadın devam edeyim mi diye sormaz heleki bu kadar gözünle gorduysen yapma bacım Allah aşkına bunu affedince bı daha yapmaz mı zannediyorsun acaba yapacak yapacak!!! O elindeki kanıtı al git mahkemeye al donuna kadar kendine yeni bir hayat kur ...
0 oy
(962 puan) tarafından
İlk önce sen onu yıprattın şimdi o seni yıpratıyor. İnsan er yada geç yaşattığını yaşar.. Şu aşamada eşin belki züleri de sana geri döner diye Bi bekleyiş içerisini girersen bence boşunadır eşin eskisi gibi olmayacaktır o yüzden sen şimdi karar vermelisin bu duruma katlanabileceksen devam et. Ama ömür boyu da kendini cexalandıramazsın Bi zaman sonra pes edeceksin ve şimdi adım atmadığın için muhtemelen kendine kızacaksın.kendşne zaman ver ve kendi kararını kendin ver 
0 oy
(3,640 puan) tarafından
Olacağı oydu. Kalk silkelen kendine gel. Adamı o yola iten sensin. 

Adam sevgisiz kalmış, boşluğa düşmüş. Onun Yaptığı da doğru değil evet ama hata sende. 

yazışmayı görmemiş gibi yap. Odun değilsin be güzelim, sen bir kadınsın.

Kocan için değil, seni sevmiş olan bir erkek için kalk ve gereken herşeyi yap. Pes etme vazgeçme. Battaniye kaldır demeyle olmaz, tut fırlat battaniyeyi. Bana bir fırsat ver de. Ya da deme fırsatı kendin yarat. 

Kendine gel. Gördüğünü unut, adama en baştan başla. 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Eşin seninle devam etmiyo ki sen neye devam etcen ? 
0 oy
(2,331 puan) tarafından
E ne bekliyordun sonunda adamin da gözü kaymış aldatmayı asla doğru bulmuyorum ama karnındaki çocuk için susuyor bence  eşin  bosamiyor seni böyle açık açık yaptığına göre saklama gereği bile duymuyor çünkü sen onu hiç görmemişsin ki peşinden kosturdukca kosturmussun adam kaç defa geldi belki sana sessiz çığlıklarını duymamissin
0 oy
(868 puan) tarafından
Valla sana çok iyi olmuş ben o adamın yerinde olsam seni boşar kıymetimi bilenle evlenirim.
0 oy
(3,233 puan) tarafından
Bana çok kurgu geldi niyeyse. Adama seni sevmiyor başkası var sen boşanalım diyorsun ama boşanmıyor
(1,119 puan) tarafından
Hamileymiş belki doğumu bekliyor.
(6,316 puan) tarafından
Banada öyle geldi sallıyor gibi. Dün linç yedi ya şimdi destek bekliyor olabilir.
0 oy
(119,251 puan) tarafından
senim durum vahim bisan.iyo diye bisi yok sen ac davani bak nasi bosanir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 224 göst.
2 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sevlev (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 325 göst.