0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
3yas oglum 2hafta once hastalandi burun akntisi hapuruk oksuruk iburemn verdi iyilesti gbi oldu başa sardik resmen tekrar gotrdum .oksurugu gecmedigi icn antibiyotk vercem dedi hc aklima gelmedi iburemn devam edeymmi beynim durdu artk napaym ben smdi cocuk ilac icmekten migdesi bulaniyo artk suan başa sardik ayni belrtiler devam ates yok sukur

5 Cevaplar

+1 oy
(3,303 puan) tarafından
Antibiyotiği bitene kadar kullanın. 

Ağrısı halsizliği varsa verin diğerinden. Yoksa gerek yok. 
-Reklam-
0 oy
(15,654 puan) tarafından
Vermeyin ilaç geçmiyor çünkü gerçekten mahvoldu çocuklar iki antibiyotik bitirdi Zyrtec verildi şimdi de toz ilaç vermişler bı halta yaramıyor 
(916 puan) tarafından
İburemin vermeym artk dmi belkide bi etkisi bile yok artk
(15,654 puan) tarafından
Antibiyotik varsa onu verme zaten antibiyotik bitmeli bitene kadar kullanman lazkm
(916 puan) tarafından
Tesekkur ederm cok onu bitircem 10 gun dedi
0 oy
(97 puan) tarafından
Sadece öksürük varsa vermeyin kozalak pekmezi ayva yapragi kaynata bilirsin ilik balli süt verin...
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Öksürük varsa doğal yollarla geçirmeye çalışın pekmez ıhlamur vs. Onun dışında burun akıntısı varsa sarımsak küru deneyn derm. Antibiyotik vermeyn sarımsak küru verin bi Antibiyotik dongusune girince cikamiyo çocuklar. Benim kızımda 10 gündr grip idi. Ibramjn zero verdm düzeldi Antibiyotik vermedim. Bende bi deneyn derm
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Acile goturebilirsin canm çocuk doktoru farklı bir ilaç yazabilir. 

Geçen gün oğlum senin anlattığın gibi devam ediyor iyileşme yok acile götürdük. Aerosal ilaç yazdı doktor bir tane de alerji şurubu yazdı şimdi iyi şükür. 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 842 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mutsuzkafin (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 224 göst.
2 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sevlev (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 152 göst.