0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (1,069 puan) tarafından
Babası olmasa asla benim sözümü dinlemez sizinkiler nasıl 

33 Cevaplar

+1 oy
(11,094 puan) tarafından
Ay yok ne korkması benden korkmuyorlar hiç. Lafta korktum derler 2 dk geçmeden yine aynı. Ama eşim bi tek bişi desin hemen yaparlar. 
(1,118 puan) tarafından
En iyisi birinden korkmalı
(11,094 puan) tarafından
Korku olacak tabi de korktuğu için değil anladığı istediği için yapsalar keşke yapacaklarını. Ama haddi aşan bişi olursa da korkmaları gerektiğini bilmeliler
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından

Benı 3 kerede duyar babasının bakısından anlar :D ama umursamaz falan degıl bana karsı sadece biraz daha rahat

(1,118 puan) tarafından
En iyisi böyle birinden korkmalı
(1,573 puan) tarafından
aynen canım
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bakışlarım yeter şitt diyom suratıma bakıyo kızım ne yapıyorsa bırakıyo
0 oy
tarafından
Vallah babadan da benden de biraz çekinirler
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Komşumun o meşhur sözü "senin ev sessiz olunca anlıyorum ki babaları evde" :) 
(1,118 puan) tarafından
Ahahah
0 oy
(11,443 puan) tarafından
Bagirirsak korkuyor ama güzelce söyleyince gözümüzün içine baka baka yapıyor korkmasın ben korksun istemiyorum keşke bagirmasam izin alma ihtiyacı hissediyor bazen onay bekliyor iyi bisi yapmadim
0 oy
(9,675 puan) tarafından

Benden de eşimden de korkmaz :D

(444 puan) tarafından
Benimkilerde öyle hele en küçüğüm iki gündür yüzme tükürüyor ona kızınca tabi benim kızın öğretmeni abisi  kedni hiperaktif olduğu yetmez gibi gül gibi kızin da huyunu bozdu
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Asla babalarindan korkmuyorlar sadece benden az cekiniyorlar oda sinirlenip kızana kadar yaptiklarindan geri kalmiyorlar zaten :)
0 oy
(1,516 puan) tarafından
Tam tersi, ben bir şeye hayır dediğim anda babasına gidip ağlar beraber yaparlar :)))) 
0 oy
(1,188 puan) tarafından

Korkmak değil aslında  çekiniyor.  Babası sagolsun hep anne ne sor annen kızar annen üzülür diye uyarır oda beni üzmez maşallah i var . Su dökse bile özür dilerim annecim der. Bazıları da nasıl korkutmussun  çocuğu diyor ama gerçekten korku değil nasıl egitirsen  öyle gider . Suyu döktüğü zaman ***** gerzekali  dersem cocuk onu alır aynısı ni bana uygular . Olur annecim  bir dahakine daha dikkatli ol bir yerine birsey oldu mu derim . Ne ekersek onu biçerizz  bence :)

0 oy
(931 puan) tarafından
Benden korkar başkaa hiçbir aile üyesinden korkmaz ama benden korkusuna babayı görene kadardır:))
0 oy
(3,513 puan) tarafından

Ben olmayınca babasını parmağında oynatır :D

0 oy
(4,453 puan) tarafından
Asla istemediğim bi olay. Ne benden ne babasından korkmasını asla istemiyorum. O yüzden soruya cevabım Allah Korusun :)
0 oy
(982 puan) tarafından
Babasındanda bendende asla korkmaz cnm söz dinler arada bir uslu bazen simarir her çocuk gibi ama asla kisitlamiyoruz biz halilarim muz çikolata herşeyi sürer ben ******* çocuk cocuklunu yaşasın diye özgüvenli yetişsin diye ikimizde kızmıyorum ama suç işlerse ogkum diye hafif ses tonumu yükselterek konuşurum oda güler hem eşimde bende arkadaş gibi olsun istiyoruz oğlumuz bizden utanmadın cekinmesin herşeyini anlatsın diye uğraşıyoruz suanki devir bunu gerektiriyor arkadaş gibi yetiştirmeyi babam ilede annem  arkadaş gibiydik biz ogkumlada öğle olmak istiyorum ben babamdan birşey saklasam gözümden anlardı hadi anlat Güzel kankam derdi ne derdin vardı derdi bende anlatırdım 
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Benim sözümü de dinlerler ama babaları birkere söylrsin daha akıllarına oturur 
0 oy
tarafından
Benden korkarlar babaları asla ciddi ciddi kızmayı beceremiyo ben kizdimmi onun arkasına saklaniyorlar
0 oy
(2,364 puan) tarafından
benden çok korkar kızım babasından hiç korkmaz bi gözüne bakayım hemen anlar 
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Çekiniyor ama inşallah korku olarak yerlesmez daha iki yaşında çünkü 
0 oy
(6,460 puan) tarafından
En çok hayır diyen kızan benim babası sadece akşamları yarım saat vakit geçirir ama ondan korkar sözünü dinler ama beni hiç takmaz.
0 oy
(883 puan) tarafından

Babasından korkmaz ama ben bi kaş kaldırsam mum gibi olur:D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 82 göst.