0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (1,102 puan) tarafından
İndirimli bı bulaşık makinesi tableti istiyorum çok uçmuş fiyatların indirimleri de takip edemiyorum. Varmı bildiğiniz site 

10 Cevaplar

+2 oy
(2,052 puan) tarafından
İsrail malları na dikkat edelim, şuan Müslümanlar boykot ediyorlar diye zaten mallarına yüzde 50 indirim yaptilar ne kadar indirim yapsalarda dikkat edelim almayalım kardeşlerim
(2,479 puan) tarafından
Katılıyorum +++++++
(2,479 puan) tarafından
Hepside onlarınmış (fairy finish pril) ama illaki vardır seçenek
(2,052 puan) tarafından
Uygulama olarak ta indirip lazım olduğunda.ordan bakabilirsiniz,eğer İtrail malıysa  çarpi işareti ile ahilik reddi yazıyor, eğer Türk mailysa ahilik onaylı yazıyor Yeşil bir butonla
-Reklam-
+1 oy
(1,590 puan) tarafından
Finish indrmdeydi a101 cnm
(246 puan) tarafından
Berbat o ya çıkmıyor kokusu ultimate  mi ne  cam bardak tabaklara siniyor kokusu çıkmıyor. Tencereyi  ocağa koydum lanet tabletin kokusu yayıldı sirke tuzla kaynattığım halde koku gitmedi tam. Kimyasal çok aşırı birde sudan geçirmeyin diye uyduruk reklamları var. Valla şokun tabletini kullandım daha iyiydi.
(1,590 puan) tarafından
Hee kız onu bnde fark edtim fairy de dede aynn en iyisi taştan brit;))☺️☺️
+1 oy
(12,732 puan) tarafından

image

a101 de canım 
0 oy
tarafından
https://ty.gl/mg8udb8dgl 

Yengem bundan kullanmışti bı ara memnundu da hatta ucuz ama bı bak istersen 
(645 puan) tarafından
Ay heyecandan kacirmisim
tarafından
Hahahaha ☺️☺️
(2,479 puan) tarafından
Ben denicem ama daha çok zaman geçer çünkü indirimde bulunca almış eşim bitene kadar bundan almam sanırım
(14 puan) tarafından
Bende fiyatlar uçunca bunu aldım bi şans veriyim dedim gayet iyi ve o kadar ağır deterjan kokusu bırakmıyor bardaklar pırıl pırıl parlıyor gerçekten öneririm
(645 puan) tarafından
Kendi sitesinde de buldummm :)
0 oy
(17,884 puan) tarafından
İndirimli degil ama en temiz yikayani fairy bence ben cok memnunum
0 oy
tarafından
Pril exxellence tavsiye ederim 
(246 puan) tarafından
Kokusu var mı
tarafından
Gayet temiz ve güzel kokuyor yani öyle ağır bir koku yok ben çok memnunum
0 oy
(256 puan) tarafından
Migrosun kendi markasını kullanıyorum gayet guzel yıkıyor daha uyguna geliyor
0 oy
(734 puan) tarafından
Piril cnm tavsiye ederim 
(246 puan) tarafından
Koku var mı.
(734 puan) tarafından
Yani kokusu normal
0 oy
(3,051 puan) tarafından
Şok un kini kullanabilirsin koku bile yok ondan içim rahat güzel yıkıyor
(1,102 puan) tarafından
Markası ne canim
(3,051 puan) tarafından
Mintax canım
(246 puan) tarafından
Ay evet ya kullandım bana değişti önceki gibi değil dediler ben de gittim finish kuantum ve ultimat aldım berbat ya keşke şokunu ya da başka marka alsaydım
(3,051 puan) tarafından
Ben bu savaş çıkmadan önce finish de aldım ama keşke şokun kini fazla alsaymışım diyorum ben beğendim bim a101 inki çok koku var beğenmedim neyse bir daha kine alırsın sen de canım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Fairy ve finish rahatsız eder derecede deterjan kokusu kalıyor bence bulaşıklarda. Kullanan nasıl rahat yiyor anlamıyorum. Pril gold almıştım çok önceden indirimde gelmişti a101 e ama gördüm ki prilde israilmiş artık bitince başka marka arayacağım bende
(2,479 puan) tarafından
Uyduruk konuşma ne be hahah çok güldüm.. Heryerde sayfa sayfa çıkıyor valla karşıma, ona binaen dedim. israilin olmadığını biliyorsan kimin olduğunu da bilirsin heralde. Sanırım tanıdık bu kadar hışımla korumaya geçtin!?
(2,479 puan) tarafından
Şimdi baktım da israilinmiş. Ahilik.co diye site var oraya yazda öğren.
(734 puan) tarafından
Bnde baktım israil değil herşey ona bakarsan bütün ürünler cogu israil ozman pahalısını alıp yerli ürün alıcan
(2,479 puan) tarafından
Ona bakarsan ne fairy ne kola ne nestle daha saymayım hiç biri israilde üretilmiyor ama onlara destek veriyorlar diye almıyoruz.

Olması gereken o zaten pahalı diye almıyoruz ama o markalarda çokta ucuz değil. Sadece para değil mesele. Ha sende haklısın çoğu Ürün onların ama ne kadar dikkat etsek iyidir.
(734 puan) tarafından
Öyle tabi ama hepsi cogu ürünler öylr

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 225 göst.
18 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 311 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.
23 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Merirem (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 124 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eslemsareee (14 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı

...