0 oy
217 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar bulaşık makinesi tableti almak istiyorum ama fairy İsrail malı olduğu için başka bir marka almak istiyorum bendeki şu an fairy bitti yeni alicam fairy dışında ne alabilirim güzel yıkayan 

18 Cevaplar

+1 oy
(759 puan) tarafından
Renax yeni türk markası çok güzle de yıkıyor jel tabletler aynı fairy gibi ama fiyatı çok çok Uygun 
(10,025 puan) tarafından
Hangi marketten aldin canim
(759 puan) tarafından
Bursada seyhanlar market var Bizim ordan aliyoruz ama 101 e de geliyormuş
(2,677 puan) tarafından
Fairy ya finish gibi değil asla. Ben pek beğenmedim, yerli diye devam edeceğim orası ayrı
(759 puan) tarafından
Temizliğini ben beğeniyorum  o kadar pahali markalara gerek yokmuş bence dediğin gibi yerli olduğu için gönül rahatlığıyla kullanıyorum en azından
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Yeni türk malı cıkmıs herkrs memnunmus istersen bi dene sende bende almayı düşünüyorum
(47 puan) tarafından
Adı ne
(1,638 puan) tarafından
Yok canisi hep fenomenlerin sisirmesi hiç güzel yikamiyorms
(2,677 puan) tarafından
Ben beğenmedim ama yerli diye devam edeceğim
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Ben şokunkini aldim bu ikinci paketim guzel yikiyor
(47 puan) tarafından
Hangi marka
(3,392 puan) tarafından
Mintax canım
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Domol alabilirsin. Rossman varsa çevremde ya da internet üzerinden alabilirsin.
0 oy
(643 puan) tarafından
Ben brit aldım aman aman diğerleriyle farkı yokk işimi görüyor 
0 oy
(846 puan) tarafından
Turkishcare aldim denedim gayet memnun kaldım AMA tabletleri hammaddesi hepsi zaten yurtdisindan geliyormuş öyle bir şey duydum, insaAllah doğru degildir
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Pril ben onu kullanıyorum 
(531 puan) tarafından
Oda boykot listesinde
(1,148 puan) tarafından
Yok İsrail malı değil ki
0 oy
(2,388 puan) tarafından

Ben porcozun sıvı bulaşık makinası için deterjanı var onu kullaniyorum

(531 puan) tarafından
Bnde aldim kokusuda cok guzel ama parlaticim tuzum bitti isigi yaniyo ondanmi nedir piril piril yapmiyo
0 oy
(346 puan) tarafından
bim in biritt var yenilenmiş aynı fairy gibi içi jelli onu alabilirsiniz 
0 oy
(1,638 puan) tarafından
Ben de araştırdım biraz tarım kooperatif de satilanlara iyi diyorlar diğerlerine göre ben bim şok a101 tabletlerini kullandım hiç beğenmedim fairy seviyorum tarım kooperatif e giysem ben de bi deniycem 
(2,315 puan) tarafından
Hiç alma kuşum Parana yazık bardaklari benm mahvetti valla
0 oy
(1,418 puan) tarafından

Valla aldım ama hatırlamıyorum :angel:

0 oy
(1,121 puan) tarafından

A101den aldım berhat ötesi asla yikamiyo 

Şuan şokun markasi mintax var tuzu parlatıcısı hepsini mintax aldım pırıl pırıl cikiyo
0 oy
(106 puan) tarafından
Domol alman malı. Ekolojik olan çok güzel yıkıyor. Hem de doğal. Green clean kullandım türk malı o da güzel yıkıyor. Her iki marka da doğal. Bı araştır istersen aklına yatarsa netten kolaylıkla alabilirsin illa mağazaya markete gitmen gerekmiyor. 

Mimtax'i yıllar önce bir paket kullandım güzel yikiyordu ama a101'in tableti berbat. Evde duruyor benim öylece. 
0 oy
(1,304 puan) tarafından
Pril İsrail malı değil diye gördüm ben de oylelikle ondan aldım dün 
0 oy
(124 puan) tarafından
Çok marka kullandım ama hiçbirini beğenmedim finish ve fairy hariç. Boykot ürünü ama tek kullandığım ürün bu o yüzden yapacak bişeyim yok maalesef. Fairy kullanıyorum kırmızı mavi sarı renkli olandan
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Kesinlikle tarım kredininki elit platinium diye bir ürün. Fairy kadar güzel yıkııyor üstelik fairyle yıkayınca bulaşıkta kalan o deterjan kokusu kalmıyor . Yani daha iyi bile diyebilirim. Bir  de tampa varmış  baya övüyorlar ama onu denemedim
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Tursil yeni çıkarmış ama denemedim 
0 oy
(337 puan) tarafından
Ben stok yaptığım için şuan elimde bir sürü finis var daha aylarca yetecek kadar hatta ama ben de baykot ürünü almak istemiyirum biterse ama diğerlerinde kimse beğenmiyor çiziyor diyorlar mahfediyor bardakları filan diyor ablam hepsini denedi ne yapacağım bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 188 göst.
20 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 98 göst.
0 oy
3 cevap 128 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 149 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu