0 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Kızlar yüzük testi yapıp cinsiyeti doğru tutturan varmı aranızda:)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benım çin takvımı dısında tutan bırseyım yoktu :D yuzuk makas bıcak rüyaydı falan hepsının tersı oldu

(3 puan) tarafından
Beniim çin takvimi tutmamisti
tarafından
Çın takvımınde yasına 1 ekleyıp bakman lazım ama :D dırek oldugun yaşa degıl oyle baktın mı
(3 puan) tarafından
Hahaha yok öyle bakayım birde :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptim erkek dedi sonuç kiz cin takvimi bile erkek dedi sonuç kiz ssjsjs
(3 puan) tarafından
Babaannem ben bütün çocuklarımın cinsiyetini yüzükle öğrendim hepside çıktı diyor :)))))
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Aman kız bakma bana da karnın var bı toton büyümüş mis bu erkek diyorlar kixim olacak diyorum yok inanmiyo millet 
(3 puan) tarafından
İnanmazlar :)
(4,554 puan) tarafından
3 ay sonra kucaklarına verince inanırlar artık;))
tarafından
Bizde kalça kilo alımı çok olunca kiz denilir erkek olanlar karnı yuvarlak kilo aldığı belli olmaz :)
(4,554 puan) tarafından
Göbüs var canım bende bı top gibi oldu ama kilo almadım başka yerimden 29 haftalık oldum 4 kilo aldım :)
(441 puan) tarafından
Beni son haftalarıma kadar yolda goren bile çevirip erkek mi diyordu hastanede yolda hiç fark etmeden her gören erkek mi diyordu ama kızım oldu :)
0 oy
(301 puan) tarafından
Bende hep hurafe diyordum kişiden kişiye değişiyor demek iki kızım var 32 haftalık hamileyim kızlarimda kilo aldım kalça baldır falan şisti yanlarim doldu şuanki hamileligimde çok şaşırıyorm bı karnım var karnım olmasa hamile değil gibiyim oğlum olcak diğer iki gebelikten çok farklı yüzük testide tuaf ama 3. Dede tuttu
0 oy
tarafından
Yuzuk testi nedir
0 oy
(441 puan) tarafından
Eltimin bir kızı var o doğmadan önce yapmış kız gösteriyormus neyse ikinciye hamile kaldı bende aynı zamanda hamileydim yanında üç dört kez yaptırdı kendinde nasıl oluyorsa erkek benimkinde kız oluyormuş :) ilki kız olunca diğeri erkek olsun istediğinden yüzüğü farklı bırakıyordu bence ama neyse sonuç ikimizde kız dogurduk :D
0 oy
(424 puan) tarafından
Yuzuk deyilde tesbih cok cikiyor 5 kisi oturuyorduk ilk annemden basladik 6 cocugu var uc kiz uc erkek hepsi cikti 7 ci cocuk icin yaptik sallanan tesbih mih gibi durdu milim salanmadi sonra kiz kardesime yaptim iki oglu vardi karnindaki belli deyildi iki oglani ve karnindakini bildi birtane daha kizi olucakmis bakalim neyse diyerleride dogru cikti sira bana geldi bendede ilkim kiz gercekten kizi dogru gosterdi ve uc tanede oglan pes pese gosterdi ve 4 te durdu bunu 5 kez denedim emin olmak icin hepside dogru cikti bende bu arada tuplerimi baglatmisim herhalde o yuzdn 5 cocuk cikmadi 4 te durdu ve cinsiyetlerini bile dogru cikti
0 oy
(203 puan) tarafından
Yüzük değil ama arkadaşım tesbih yaptı doğru çıktı
tarafından
Tesbıh ne ay ılk kez duydum
(203 puan) tarafından
Bende arkadaşımda duydum tesbihi sallarken yuvarlak şekilde sallanırsa kız ileri geri sallanırsa erkek yada tam tersiydi aklımda bu kadar kalmış 1 yıl oldu :))
0 oy
tarafından

Ben bıçak makas yaptık ama tamamen eğlencesine tuttu hahahah

Karnımı gören erkek diyordu kızım oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 89045699 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 159 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mo1312 (12 puan) tarafından soruldu

379,110 soru

11,348,181 cevap

34,812 kullanıcı

...