0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Sadece 2 aylık kızım için yardım istemiştim ya insanlar ne kadar kırıcı ve gadar olmuşlar madem yardım etmicekseniz o zaman kotu yorumlar yapmayın biri yalancı diyor biri dolandırıcı diyor sen benim yanımda mısın ne yaptığımı biliyormusun ki konuşuyorsun yardım edin sütüm yok diyorum mama alicak gücüm yok eşim çalışmıyor hasta bebeğime keçi sütü veriyorum diyorum inanıyorlar 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Oysa duha süresinde isteyeni azarlama diyordu Rabbimiz ☹️.

Allah yardımcın olsun canım darliklarin gelip geçsin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(15,788 puan) tarafından

İnsanları (görmeden yaşantılarını bilmeden)yargılamadan duramayiz yada içimizdekileri kusmadan.( Doğru veya yanlış)

Üzgünüm burda yardım postları yasak. Kötüye kullananlar yüzünden. 

Yasak olduğu için açmayın lütfen 
0 oy
(5,092 puan) tarafından
İlk postunu görmedim. Kim neye inanmış niye yargılamış bilmem. Ama burada birçok insanın yardımı suistimal edildi. Bu yüzden herkes temkinli yaklaşıyor.. 
(6 puan) tarafından
Öyle abal bi önceki postuma baksan ne kırıcı yorumlar yapıyorlar ya hiç bişey bilmeden
0 oy
tarafından
Özelden mesaj atacam bakar mısınız yardımcı olmak isterim 
(6 puan) tarafından
Bakarım ablam
0 oy
(659 puan) tarafından
Esınızın neyı var acaba 
(6 puan) tarafından
İnşaata çalışıyordu birgün belim ağrıyor dedi hastaneye gitik bel fıtığı dedi tedavi görüyor inşallah iyilesick bu iki aydır böyle eğilip kalkmakta çok zorlanıyor
(659 puan) tarafından
Aslında kendını yormayacak baska ısler bulabilir kısa sureli ne biliyim caycılık falan bu arada sigortalı degıl mıydı 2 aydır diyorsunuz sigorta verır aslında issizlik maası falan yada raporlu ıse o parayı
(6 puan) tarafından
Koyde yaşıyorum Ablam işte o biraz zor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,430 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 303 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
0 oy
16 cevap 311 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu

381,960 soru

11,435,283 cevap

35,002 kullanıcı

...