0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Gebeliğin ilk aylarında, haftalarında veya ilk günlerinde neler yaşadınız ne hissettiniz
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Hiç bisey hissetmedim midem bulandı habire kustum
-Reklam-
0 oy
(1,959 puan) tarafından
21. Haftaya kadar bulantı herşeyden tiksinme vardi. Sonra uykusuzluk basladi kramplar ağrılar derken hiç güzel bi hamilelik gecirmedim hele son 3 ay çok kötüydü benim için
(3 puan) tarafından
Daha gebe olup olmadığımı bilmiyorum ama benim aniden karnımın altına çok fena sancı giriyor ara ara girio gidiyor göğüslerim de acıyor adetime 2 hafta var daha
0 oy
(1,689 puan) tarafından
6.haftadan sonrası 4 aya kadar yok bende baygın yattım hep hastaneye gittim zamanlar haricinde bı tek günde 16 saati gecik uyuyup kalan 8 saattindede hatirladigim yoğurda ekmek doğrayıp yedim açım ben kendime bakamıyorum midem bulaniyo diye ağlıyordum belim ağrıyor deyip durduğumu biliyorum ellerime bakiyodum ayaklarımı kaldiriyodum yattım yerden sağlam mıyım diye geri kalan tek birşey dahi yok 
0 oy
(4,369 puan) tarafından
İ.t gibi çalışıyordum. Birşey hissedecek yerlerim müsait değildi o ara :D
0 oy
(868 puan) tarafından
Sadece kasıklarım ağrıdı başka hiçbirşey yoktu.Koku hassasiyeti mide bulantısı uyku duygusallık vs hiçbirini gebelik boyunca yaşamadım 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Hicbisey hissetmedim çünkü hamile gibi degildim ne mide bulantısı ne kusma ne uyku vs hamile psikolojisine girmek için çok uğraştım ama giremedim:)))
0 oy
(3,421 puan) tarafından
Karin agriları her sabah kusma surekli uyku istegi surekli acikma  hamileligimi ogrenmeden icim asiri yaniyor iki sise soda iciyordum birde benzim sararmis halam oyle demisti daha haberim yoktu hamilelikten 
0 oy
(5,710 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu iki ay sonra öğrendim. Öğrendiğim zaman 8 haftalıktı bebeğim. Bir hafta boyunca midem yanıyor du sürekli, kusma yoktu ama çok fena yanıyor du ve bulanıyordu. Bir haftanın sonunda sabah uyanır uyanmaz afedersin acı bir su geldi midemden gittim test aldım hamile olduğumu öğrendim. Mide bulantısını 5. Ayı bitirene kadar yaşadım zorlu bir süreçti 
0 oy
(7,313 puan) tarafından
İki hamilelikte de öğrenmeden bi hafta önce hasta gibi yattım her yerim ağrıyordu ikisinide böyle öğrendim
0 oy
tarafından
Yorgunluk yorgunluk. Uyku uyku. 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Hamileligin verdiği bulantı halsizlik coktu ama tabiiij verdiği güzel hisler anlatılmaz yaa ilk kıpırtısi hareketleri falan unutulmazzz:D

0 oy
tarafından
Kusma isteği ama kusamamak beni mahvetti aşırı canım turşu istiyordu ilk aylar son aylarda bol tatlı yemek istiyordum sjsjs 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 596 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (250 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 184 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde aysenur_dilay (176 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...