0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
Kizlar gerçekten artik aklim almıyor eşim bir tane oyun oynuyor fetih2 diye her ay para veriyor oyuna 150 lira olan faturasi 972 lira gelmiş adama söylüyorum anlamıyor artik nasil soylemiyim kirada oturuyorz sirf maddi yönden sıkıntı cekecegimiz icin mecbur memlekete gdcz ne yapacağımı şaşırdım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka derdi mi yokmuş vallah tepkim fena olur benim 
(335 puan) tarafından
İşte yeminlen söylemekten yoruldum kac aydır böyle
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Sen yapma dedikçe o dahada yapar bu erkeklerin fıtratında var malesef
(4,986 puan) tarafından
Sen elleme eni sonu ayikir
(335 puan) tarafından
Vala müşteri hizmetleri ni aradim kapattim ödemeyi bir daha yapamayacak ödeme bide oyunuda kaldirdm şimdi uyuyor uyaninca tepkisi ne olacak bilmiyorum
(4,986 puan) tarafından
Umarım dilediğin gibi olur canm Allah yardimcin olsun
(335 puan) tarafından
Çok sağol Allah razi olsun
(4,986 puan) tarafından
Sendende canım
0 oy
tarafından
Eşin de takıntı haline gelmiş bir an önce bırakması gerekiyo 
(335 puan) tarafından
Bende müşteri hizmetleri ni aradim kapattim ödemeyi bide 7 24 watshp grubunda
tarafından
Yani cankm bana tuhaf geliyor çünkü eşim telefonu eline bile almiyo neti bile bitmez. Sen rest cek bence
(335 puan) tarafından
Çekiyorum ama işte ne fayda demekki onun için sözümün bir değeri yok
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Onun aldığı oyun maddesiden biri sıkıntıya düşürüyorsa ve zor durumdaysak tepki gösteririm ama zor durumda değilsek ekonomik durumumuz kötü değilse karışmam
(335 puan) tarafından
Bir maaşla geçiniyoruz dediğim gibi memleket e gitcz yol parasini kara kara düşünüyoruz nerden bulacaz diye adamin yaptigina bak bir ay alirsn hade neyse de her sy böyle
0 oy
(4,085 puan) tarafından
Yuh allah akil fikir versin. Hadi sıkintniz yoksa 800 lira neki bi keyfim var veriyorum diye dusunmus olsun da. Maddi durum yetmio diye mmlekete tasinacan kit kannat gecinecen. O 800 tl  cchuna bi mont alirsin. Bi bot alirsin. Nebilim bi yemege cikarsiniz kari koca. Yani oyuna verene kadar
(335 puan) tarafından
İşte adama diyorum anlamiyor canim o  kadar sıkkın ki hani karismak istemiyorum diyorum sonuçta o bize bakiyor ama her sy böyle çöpe atiyor
0 oy
(866 puan) tarafından
Benim eşimin de bir iki kere faturası fazla geldi valla bı cırladım  başının etini yedim tövbe etti korkusundan bidaha yapmadı tersim kötüdür benim hiç affetmem
(335 puan) tarafından
Bende kızıyorum ama takmıyor demekki

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 387 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 351 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 469 göst.
0 oy