0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (1,133 puan) tarafından
İlk kez mama sandalyesi alacağım.Uzun süre kullanacağı için düzgün birşey almak istiyorum.çok pahalı olmasına gerek yok . Orta kalitede yıkanabilir katlanabilir istiyorum.Önerisi olan var mı?

11 Cevaplar

+1 oy
(2,934 puan) tarafından
Ikea antilop kullandım ben taş gibi ablam vermişti 3. Cocuk benimki bununla büyüyen daha 3 çocuk büyütür. 
(1,133 puan) tarafından
Hey maşallah ama fiyatı çokmuş canım ya en fazla 600 bütçe ayırdım maalesef
(155 puan) tarafından
Markete gelenlerin dışında bu fiyata katlanır istiyorsan dolaptan bak canım,katlanır olup bu fiyata bulman zor
Ama katlanir alman iyi onlar büyük oluyor biraz benim oğlan bimde satılan dan almıştım masasina çıkıp yere inmeye çalışıyordu. Diğerlerinde masayı önüne kadr çektin mi cikamiyor
(2,934 puan) tarafından
Evet fiyati gerçekten gereksiz pahalı. Ama çok pratik
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Vallahi canım kızım daha 4 aylik falandı bime gelmişti eşim ordan almıştı daha da kullanıyoruz kızım 2 buçuk yaşında orda daha rahat yemeğini yiyor içiyor cokta pahalı olmasına gerek yok bence bazı çocuklar hiç sevmiyor mesela sonradan oturmak istemiyorlar
0 oy
(115 puan) tarafından
Ben trendyoldan qldim 3 şekilde kullanılıyor memnunum yorumlar iyiydi öyle aldim.
(115 puan) tarafından
Babydor
0 oy
(1,321 puan) tarafından
İkea antilopun üstüne tanımam çok sağlam bir tane şoktan almıştık 2. Ayda çöp oldu plastikleri hem kırıldı hemde sağlam olmadığı için devrilme riski çok yüksek. İkeadan aldık sonra
(4,158 puan) tarafından
Canım bende bimden almıştım oğlum masasını kırdı içinden de rahatlıkla çıkıyor ikeayı düşünüyorum ama onun da içinden çıkabilir mi diye tereddüt ediyorum yemek yedirirken ayağa kalkıyor diye sormak istedim
(1,321 puan) tarafından
Evet kalkıyorlar canım emniyet kemeri takıyordum ben
(4,158 puan) tarafından
Açabiliyor mu emniyet kemerini peki güvenilir mi canım
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Dümdüz mama sandalyesi aldım. Ebebekte ayrılıyor daha sonra masa ve sandalye oluyor. Bebeğin masa sandalyesinin amacının ne olduğunu bilmesi gerekiyor. Doktorlar düz olanları öneriyor 
0 oy
(346 puan) tarafından
Ebebekten aldım oğlum 12 kilo ve hala oturuyor 3yasa kadar yazıyor çok sağlam 4yasindaki yenimi bike tasidi cnm gri renk ling atıyorum birazdan 
(346 puan) tarafından
Önündeki mama yeri sokuluyor cnm sokup sandelye yapa biliyorsun kurması çok kokay ve çok sağlam e bebekteki adam 1000 TL'lik alacaktım bu daha kaliteli dedi ona bakarak dedi dediği doğru valla taş gibi mal
(346 puan) tarafından
9aydir kullanıyorum
(1,133 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,202 puan) tarafından
Bizim iki tane var ikisi de katlanır. Sana link atayım
0 oy
(2,399 puan) tarafından

image

cano ben bunu aldım markası çok iyi hemde uygun hemde ikeanın ki ile aynı tipte
(1,133 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(390 puan) tarafından
Ben bimden almıştım çok güzel ama katlanamıyor
0 oy
tarafından
Ikeanin mama sandalyesi çok güzel ama katlanmiyor aşırı kullanışlı 
0 oy
(221 puan) tarafından
Bimden aldık ama oturmuyo mama sandalyesinde ilk kez deneyip öyle almanızı tavsiye ediyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 81 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 47 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,744 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 237 göst.
8 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bilmek lazim (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...