0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde (1,593 puan) tarafından
Cinsiyet ayrimciligi yapan eşim ve annnesi, 

İlk bebeyim zaten erkek , ilkinin cinsiyetini erkek dedi doktor deyince k validem yuzumde optu tebrik etti ardından yine erkek evlat versin deyip durdu, eşim akrabalrı hepsi oyle hepsi erkek evlat nasip etsin Allah 2 3 4 kaç olursa olsun ne kadar erkek olsa o kadar iyi diyolar gıcık oluyordum, ve hiç duyduklaırnda  yine doğsun belki kiz olir demediler,  şimdide kızım olcak diyorum bilmek olmaz kısmet belkie rkektir senin belritlerin erkek diyip duryorlar adamlara anlatamiyorum 26 haftada renkli ultrasonda iki kez baktı doktor kız dedi ben cok sevinyorum her iki meyveden rabbim veriyor cok şükürler olsun, ama ne tebrike tmediler ne havalara ucar gibi oğlumda ki gibi hiç sevinc tebesüm ol adı yuzlerinde, doğumca gorcez diyolar , canımı sıkıyo bu durum bende ayni doktora gidyorum ilkini yanilmadı hatda şimdi doplerde dediler cinsiyeti ayni doktor oğlumda yanilmadı bundamı yanilacak diyorum hepsinin oğlu analaırna bagirib cagiriyorlar banamısın demiyorlar yine erkek deyip duruyorlar . Ama kızları anaları için neler yapar. Hala bu zihniyetler var siz olsanız nasıl davranırdınız nasıl cevap verirdiniz? 

21 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bizde de ilk kiz iki kiz soruyor herkes kiz deyince a olsun ya bidaya olur erkek hadi ya iyi iyi vs em son tepemi kötü attıracak biri ya çocuğun evladın cinsiyeti neden önemli hepsi evlat 10 erkek evladın olacağına 1 kızın olsun derler yani diyorum ses yok ya insanlarımız çok ama çok cahil ben artık cevap bile vermiyorum koz seviyoruz biz diyip geçiyoruz.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 262 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 532 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,455 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 136 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sahralina (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 509 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ruyamm34 (244 puan) tarafından soruldu

384,679 soru

11,507,238 cevap

35,161 kullanıcı

...