0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Acaba benim esimmi böyle sürekli elinde telefon deli olucam telefonu bıraksa laptopu alıyor.Kizimlada artık eskisi kadar ilgilenmiyor sanki bugün konusmadm gelmiş bana sarılıyor hiç yüz vermedim sonra bırakmış elinden illaki böyle suratmi asmam lazım.

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok tam tersi ben telefonu alınca çok kiziyo
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Evet bizdede aynı ama geldiği gibi değil yemeğe sofraya yardım eder veya kızımla ilgilenir dışarı sigara içmeye çıktığında o ara YouTubeyi izler eve girdiğinde kapatır bnde zaten onuda çok sorun etmiyorum 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
İçinden çıkmıyor kii
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Bu soru yanlis olmuş bence şöyle sormaliydn eşiniz eve geldim telefonu bırakır mı!?☺️☺️
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Çocuğu uyuttuktan sonra çok rica ediyorum oynasın yoksa 404 gibi bana yapışıyor benimde işime geliyor oynamasi
0 oy
(8,350 puan) tarafından
Evet alır eline ama iddaa yapar sonuçlarına bakmak için arada bakar bırakır iki çocuk olduğu için gün içerisinde benim yorulduğumu bilir ve geldiğinde yardımcı olur her konuda bu konuda şanslı olanlardanım çok şükür 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Eşim telefoncu hep telefon elinde sahinden de takılıyor sonra face de instada ver hasıl ben delirince bırakıyor malesef yeeni nesiller böyle valla bende artık öyleyim okadar telefona bağlıyım ki Allah'ım affetsin 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bi ara azitti Bi soz bulmuştum işte çocuklar büyüdüğünde pişman olmamak için bunları yapmayın diye attım 4 gündür eve gelir telefonu TV üstüne koyar bizimle oturur film vs çocuklarla ilgilenir oldu yoksa yani evde savaş çıkıyordu o hali yüzünden 
0 oy
(5,053 puan) tarafından
Ben bu konuda biraz hassasım. Yani bütün gün evde yok zaten. Çocuk özlüyor ben özlüyorum. Bize ayıracağı zamanı telefona ayırırsa büyük kavga çıkar. Yemek masasına kesinlikle telefon getirmiyoruz. Ha işi gereği açması gereken telefonlar illaki oluyor ama halledip bırakıyor hemen
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benim eşim şu an Benten izliyor çizgi film var ya onu. Eve gelir ya çizgi film izler ya da telefonda oyun oynar. Bir görsen 10 tane oyun var telefonunda. Sıkılır siler yeni oyun indirir. Ama bana olan ilgisini de aksatmaz.
0 oy
(173 puan) tarafından
Eskiden vardı öyle huyu. 

Beni aldattıgını ögrendim. Bir delirme evresi geçirdim. 

Şimdi gelince telefon direk benim elimde
0 oy
(583 puan) tarafından

Maalesef o artık eşimin bı uzvu olmuştur. Bana kendisi diyor ben telefonsuz yapamam bana bağımlılık yapmış bizde işimiz biter bitmez hemen telefonu alırız ne bilim herşey telefon şimdiki çocukların bile telefonu var ne yazık ki:getlost:

0 oy
(879 puan) tarafından
önceden biyle degildi gelir yemek yeriz telefonunu mutfakta bırakır salona film izlemeye falan geçiyoruz ama filistin olaylarından sonra sürekli elinde surekli haberleri takip ediyor :(
0 oy
(346 puan) tarafından
Eşim telefonla iynucak vakti bilir çocuklarda benlede herseyin yeri olduğu gibi 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
İlgilenir ama dozunda çok bağımlı değil zatn kızım rahatlık vermez 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 590 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,064 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde selinylmazz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,507 göst.