0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (206 puan) tarafından
Acaba benim esimmi böyle sürekli elinde telefon deli olucam telefonu bıraksa laptopu alıyor.Kizimlada artık eskisi kadar ilgilenmiyor sanki bugün konusmadm gelmiş bana sarılıyor hiç yüz vermedim sonra bırakmış elinden illaki böyle suratmi asmam lazım.

35 Cevaplar

+1 oy
(4,986 puan) tarafından
Kız zorla yemek yiyip çayı da yarı uyanık içiyor ☺️☺️❤️tlf nu eline alacak zamanı olmuyor çünkü benim kocam uykucu ❤️☺️☺️
(206 puan) tarafından
Benimkide uykucu telefonu elinden bırakıncada uyur
-Reklam-
0 oy
(384 puan) tarafından
Daha dun tartistik bu konu yuzunden azaltti bugun bakalim iki gune ayni olmassa
(206 puan) tarafından
Bizde hep tartışıyoruz bu konuda ilk değil bı gün sürmüyo eski haline dönmesi
(988 puan) tarafından
Bende 2 gün önce güzel trip attim bı kaç gün iyi sonra yine aynı :D
0 oy
(570 puan) tarafından
Almaz olurmu cocugu gibi sürekli kavga ediyoruz bu konudan 
(206 puan) tarafından
Bizde valla
0 oy
tarafından
Yok uyumadan 10dakika once haberlere şöyle bir göz atar neti kapatır yatarz onun dışında birlikteyken asla tlfonla uğraşmaz 
(206 puan) tarafından
Napıyor mesela TV fln mi bakar yoksa sizlemi ilgilnir
tarafından
Akşam 7de haberleri izler biraz kızları sırayla sırtına alır odada dolanır sonra saklambaç oynarlar evin içinde yorar onları onlar uyuyunca da bı kahve içeriz yatağa geçer 10dakika filan göz gezdirir facesine sonra kapatır uyuruz teknolojiyle arası yok pek ya meyve ya çekirdek ya mısır patlatirim gırgır şamata sürekli
(219 puan) tarafından
Maşallahı var eski topraktan olmasın mı :D
tarafından
Aynn eski topraklik var
(219 puan) tarafından
Maşallah ya  Allah bozmasın.
0 oy
tarafından
Konuş onunla bizimle ilgilen kızımız büyüyünce mi seveceksin bu zamanları gidecek buyuyecek ona guxel anlar yaşatmamix gerek böyle konuş hatta ikinizde telefonu başka odaya koyun birlikte vakit geçirin sonra bebe uyuyunca alır eline ben öyle yaptım konuştum birazda modumu düşürdüm şimdi eve gelince başka odaya bırakır teli bende izinli gününde bile öyle yapıyoruz bebe uyuyunca elimize alıyoruz 
(206 puan) tarafından
Cok konuştum aksine kabul etmiyor ben ilgileniyorum diyor çocuk için elini bir şeye sürmez yapiyorm yaa diyor daha çok deli oluyorm
0 oy
tarafından
Birisi aramadıktan sonra eline almaz bile 
(206 puan) tarafından
Napar TV mi bakar yoksa sizinlemi zaman geçirir
tarafından
İşten gelir hep birlikte yemek yeriz sonra yarım saat falan haber izler sonra bizle ilgilenir en çok cocuklarla onlar 9 buçuk gibi uyur 11 e kadar da benle ilgilenir bugun ne yaptın Bi sorun var mı vs diye sonra yatarız
0 oy
(482 puan) tarafından
Surat aşınca birakiyorsa iyi canım bizimki WC ye kaçıyor rahatça oynamak için :( 
(206 puan) tarafından
Bizimki farksız değil bir girer en az yarım saat birde mesela çocuk uyur tam telefonla oynar tam uyanicak girer yaa duşa ya WC ye sinir oluyorm
0 oy
tarafından
Evde telfn almaz esim de bende sürekli bizmle ilgnlr 
(206 puan) tarafından
Güzel birşey yani ben surkli bizle ilgilen demiyorm zatn arada bir bak diyorm
(219 puan) tarafından
Valla maşallah ya şu zaman da.
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Yanı oda ınsana ıs yerınde tel kullanamıyor eve gelince kısa video yada mac falan izler bıkac saat takılır ama bana da cocugumuza da zaman ayırır beraber dızı fılm v da de izleriz haftasonu dısarı da cıkarız sadece kızımızı alıp parka markete vs cıkardıgı da olur sık sık iş durumuna göre okula bırakıp aldıgı da olur 
(206 puan) tarafından
En azından dengeyi sağlıyor
(1,575 puan) tarafından
Ben hıc sıkıntı etmem ınsan kendıne dr zaman ayırmak ıstıyor bende hep esımle ilgilenemem mesela
0 oy
(1,540 puan) tarafından

İşten gelir pat uyur:D öğlen uyanır yemek yer çocuklarla ilgilenir benle ilgilenir pat geri uyur 6 gibi uyanır hazırlanır işe gider zaten sabaha kadar uyanık orda yeterince ilgileniyor telefonla bide tuvalette çok oynar telefonla

(206 puan) tarafından
Dengeyi kurmak önemli olan aslnda
(1,540 puan) tarafından
Aynen öyle cnm bide yorulmuyorlar galiba işte benimki yeni başladığı işte çok yoruluyor telefonla oynamaya fırsatı kalmıyo
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Yoo bugun aksama kadar evdeydi tv izledik bogaz tikindik kahve ictik
(17,659 puan) tarafından
Birlikte izlemek cok guzel deneyin :) ben onun koluna yatiyorum oda saclarimi oksuyo maksat beraber olmak siz niye izlemiyosunuz sevdigginz dizi filan yokmu film izleriz dizi izleriz
(206 puan) tarafından
Dizi izlemeyiz cnm film izleriz oda kızım uyudugunda ancak film izlerken uyur genelde
(17,659 puan) tarafından
Senin esinin ruhu yaslanmis galiba konusmayi denedinmi
(206 puan) tarafından
Gercktn ruhu yaşlı yaa çok olgun bir yapısı var bende tam tersi çok hareketli ve tez canlıyım zıt karakteriz aslnda konusuyorm ama bı gün iki gün tekrar eski haline dönüyor artık konuşmaktnda skldım surt asiyorm geliyor sarılıyor sanki sarılınca herşey düzeliyor
(17,659 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi artirsin insallah hersey gonlunce olur duasi var bunun mesela ve el gaytu mehabbetennminni gunde 41 kere oku etkisini goreceksin
0 oy
(335 puan) tarafından
Telefondan başını kaldırdığı yok bende bıktım vallahi 
(335 puan) tarafından
Hemde nasil valla dün post actim telefonuyla ilgili şimdi de konuşmuyoruz
(206 puan) tarafından
Zor valla cnm
(335 puan) tarafından
Hemde nasil insan yola çıkıyor ama zamanla o yolun hayal kirikligindan ibaret
(206 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle olmadığı için işte sonradan oluyor
(335 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Benim eşim  eve geldiği  gibi kızıyla  ilgilenir  o uyunca eşimde uyur  direk 
(206 puan) tarafından
İlgileniyorsa en azindan iyi benimki ilgileniyo gibi gözükür
(3,323 puan) tarafından
Ilgileniyor  çok şükür cnm
0 oy
(119,156 puan) tarafından
telefona bakamaz şimoşla kuzey sacini basini yolup eline verir bakarsa ☺️☺️
(206 puan) tarafından
Benim kızda yapsa öyle keşke :)
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Tum gun telfonla gecirir malesef
(206 puan) tarafından
Valla insanda deli oluyor
0 oy
(12,537 puan) tarafından
Telefon hep hayatımızda maalesef

Abartmadığı surece sorum yok 
(206 puan) tarafından
İşte benimki abarttiği için sorun
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Hangisi bakmiyomki acaba çocukla iligilenme sifir
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Benimki maç günleri dünyayla irtibatını kesiyo. Diğer günlerde de normal. Çocuklarla ilgilenir bana yardım eder. 
0 oy
(441 puan) tarafından
Hem telefon hem TV ikisi birden var eşimde peki ne yapıyor dersiniz maç izliyor :) Allah'ın her günü maç izliyor hem telden takip ediyor hem TV'den bende alıştım artık hala maç izliyoruz :D Çok da hakkını yemeyim yardım da eder yemeği eşim yapar bazen bazen çocuğa bakar bazen de temizliğe yaridm eder evde başka ne yapcaz ki benimle ilgilen diyorum bazen ne yapayım hadi söyle diyor kaliyorum öyle bende bilmiyorum ki benle nasıl ilgilensin :D
0 oy
(672 puan) tarafından
Telefon bitince televizyona başlıyor sıra sıra bir ona bir ona :)) çok tartışırız ama aldırış etmez

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 578 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,058 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde selinylmazz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,504 göst.
26 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 430 göst.