+4 oy
1,726 göst.
Diğer kategorisinde (5,476 puan) tarafından

Kızlar yarın  bayram planlarınız nedir :)) ay çok heyecanlıyım. Yarın her etkinliğe katılmak istiyorum resmen. Düşündükçe içim pır pır oluyor. Ay bi de Instagram'da bir sürü video. :)) bir taraftan ağla bir taraftan da yüreğim kabardı resmen :)) sizde planlar nedir? Hangi şehirdesiniz ve ne yapacaksınız :)) hadi heyecanımızı paylaşalım. Ay hatta gördüğünüz videoları da atın :)

36 Cevaplar

0 oy
(3,485 puan) tarafından
Şeker bayramında nasıl hazırlıosam yarın çocuklarıda öyle hazırlıcam kıyafetler hazır yarın tören var:) 
(5,476 puan) tarafından
Ay çok güzel çok :)) çocuklar nasıl heyecanlıdır şimdi. Ciciler alınmış :)
(2,929 puan) tarafından
O kadar anlamlı bir cümle kullanmıssin ki

Cumhuriyet bayrami da bizim
Ramazan bayramı da bizim
Biziz yaa ❤️❤️❤️
(5,476 puan) tarafından
Ayynen öyle ❤️❤️
(3,485 puan) tarafından
Tabiki biziz biz türkiyeyiz❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ya bende çocuğumu okula götürücem,onada yarin Cumhuriyet Bayramı seni bayrama götürücem dedim.

inşallah sabah kalkabilir bi aksilik olmazsa okula götürücem ama kutlama yapılır umarim boş dönmeyiz.
(5,476 puan) tarafından
Yapılmayacak olsa haber verirlerdi ya. En kötü başka bir okul bulursunuz kutlama yapan :D
(2,104 puan) tarafından
Bazi okullar cumadan kutladi ya o yüzden öyle düşündüm.
Burası yakin ya inşallah yaparlar burda :)
(5,476 puan) tarafından
Evet doğru şimdi gördüm Aydın'da falan hep cuma kutlanmış. Siz çıkın da illaki bir eğlence bulunur ❤️
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Yüzüncü yıl gerçekten insanda değişik hisler uyandıriyo. Malesef köyde kalıyoruz şu anda. Eşim nöbetçi ve iki çocukla merkeze gidemem tek başıma. Evden TV ekranından izleriz artık gösterileri. Ama içim kabariyo böyle ben de çok heyecanlaniyorum
(9,117 puan) tarafından
Yüz yıl önce bugün mesela Atatürk demiş ya yarın cumhuriyeti ilan edeceğiz diye. Bu meseleyi her okuduğumda çok duygulanirim tüylerim diken diken olur. Ben de okullarda filan çok güzel gösteriler bekliyorum valla. Bizim zamanımızda bandoyla yürüyüş filan yapılırdı okuldan şenlik alanına kadar. Hiç öyle şeyler kalmamış. Üzülüyorum
(5,476 puan) tarafından
Stadlarda eğlenceler yapardık. TRT yayınladıı. Dediğin gibi kortejler yürüyüşler. :'(
(9,117 puan) tarafından
Aynen o bando takımı kıyafetlerine bayılırdım ben kırmızı beyaz. O çaldıkları marşlar filan. Ay bak hatırlayınca nasıl kötü oldum. Kurtuluş savaşını filan canlandırmıştık biz ortaokulda. Çok güzeldi ya o zamanlar.
(5,476 puan) tarafından
Ben de kötü oldum :(
(9,117 puan) tarafından
İnşallah bu sene yüzüncü yılımıza Uygun güzel şeyler yaparlar. Öğrencilere de bu bilinç aşılanmadigi için normal bir gün gibi geçiriyolar maalesef
0 oy
(3,496 puan) tarafından
İstanbuldayız ailecek kutlama olarak Solotürk ve Türkyıldızlarının gösterisini izlemeye gideceğiz inşallah. Konserlere katılmam zaten ama içimdeki çoşkuyu da durduramam ☺
(5,476 puan) tarafından
Yaaaa müthiiiiş ❤️❤️ bayılırımmmm ❤️
(3,496 puan) tarafından
Ailecek bayılıyoruz milli uçaklara gemilere ☺☺☺
0 oy
(16,118 puan) tarafından
Mevlide gidicez yarın:)
(5,476 puan) tarafından
Atama, silah arkadaşlarına, kurtuluş savaşında canını dişine takarak direnen tüm halkımıza dua edin olur mu :)) Allah kabul etsin şimdiden ❤️
0 oy
tarafından

image

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
(5,476 puan) tarafından
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ❤️❤️
0 oy
(513 puan) tarafından
yaaa nasil mutlu oldum boyle dusunen insanlari gordukce cok seviniyorum coook. Sevincten aglayasim geliyor Cumhuriyetimizin kurulusuna ne zorluklarla kuruldu 100. yilina geldi. Ahh Atam da olacakti ki... :((((
(5,476 puan) tarafından
Gerçekten ben de bi 10 yıl daha yaşasaydı neler değişirdi acaba diye merak ediyorum :( 57 yaşında gencecik ten ölmüş, cephelerde yitmiş bir ömür :'( Allah razı olsun
(513 puan) tarafından
Ayne tümn Dünya degisirdi yasasaydi biraz daha. Ama o hep kalbimizde onu buyudukce daha cok anliyorum ve kalbimde hissediyorum.. Türk milletine bir armagan Atatürk. Rabbim mekanini cennet eylesin.
(5,476 puan) tarafından
Amin balım amin. ❤️❤️
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi aksilik çıkmazsa Anıtkabir'e gitcez sonrasını bilmiyorum oğlum neye ne kadar aglamazsa ☺️☺️
(5,476 puan) tarafından
Bizim de planımızda Atamızı ziyaret var bakalım bir aksilik çıkmazsa :)
(2,651 puan) tarafından
En son oğlum 6 aylikken gitmiştik ilk 23 Nisan ında zaman çok çabuk geçiyo ☺️☺️
0 oy
(4,044 puan) tarafından
Bisiklet turu düzenlendi, bayraklarımızla beraber ona katılacağız. Oğluşuma da güzel bir foto çekimi yapacağız. 
(5,476 puan) tarafından
Ay çok güzeel ❤️bisikletler de süslenir şimdiii ❤️❤️  iyi eğlenceler canlarım :)
(4,044 puan) tarafından
Aynen öyle, süsledik bile. Bebişimiz olmasa Cumhuriyet Balosu da düzenlendi, katılmayı çoook istedik ama yurtdışındayız bebişi bırakabilecek kimsemiz yok maalesef.
0 oy
(4,044 puan) tarafından

image

Bunu da camımıza astık… 

(5,476 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan ❤️
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Kızımın töreni var ona katılıcam sonra çıkar gezeriz yemek yeriz ki izmirdeyiz güzel yerler var etkinlik varsa katılırız bakalım yarın ola hayrola 
(5,476 puan) tarafından
Ahhh İzmir'de bir başka güzel olur tabi ❤️
(1,717 puan) tarafından
Aynen öyle sokaklar hep kırmızzı bayrakla süslü
0 oy
(76 puan) tarafından
Yarın eşim köye gidiyor malesef :( gitme desem birsürü kavga çıkar ses etmiyorum o yüzden :( amaa ben oğluşumla mahallemizde okul var eminim orda bir etkinlik olacaktır oraya gideceğiz :)))) bol bol duygulu bol ağlamalı geçecek yarın eminim :) zaten videolara bakıp bakıp ağlıyorum sabahtan beri :) Rabbim bize bu günleri göstermek yaşatmak için can veren şehitlerimizin ve ulu önder mustafa kemal Atatürk'ün mekanlarını cennet eylesin inşallah ❤❤❤❤❤
(5,476 puan) tarafından
Ammiiinnn canım amin. İyi eğlenceler şimdiden :))
0 oy
(13,247 puan) tarafından

Canım memleketim Eskişehirden bu görüntü <3 

Yarın da sabah okula gidicez tören için akşam da porsuk çayındaki fener alayına gidicez eşim ve çocuklarımla :) 

(5,476 puan) tarafından
Eskişehir ve fener alayı meşhur zaten. :)) iyi eğlenceler şimdiden canım :))
0 oy
tarafından
İzmirdeyiz esimin askeri torene katilcaz gururla ♥️
(5,476 puan) tarafından
Benim bile göğsüm kabardı ❤️❤️ :)
0 oy
tarafından
Bugün oldu oğlumla katıldık kutlamalara çok güzeldi, göğsüm kabardı çok mutlu olduk çok şükür böyle bir vatana sahibiz.
(5,476 puan) tarafından
Çok şükür. Bu armağanı bize verenlerden Allah razı olsun ❤️
tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 285 göst.
21 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde zehraTekin (391 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 329 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 490 göst.
11 Kasım 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,711 göst.
2 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Gencanne (176 puan) tarafından soruldu

397,126 soru

11,877,688 cevap

35,994 kullanıcı