0 oy
262 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (55 puan) tarafından
Kullananlar var mı gerekli mi 

15 Cevaplar

0 oy
(17,860 puan) tarafından
Bi sure kullaniliyo ama sonrasinda erkek cocugu icin zararli
(17,860 puan) tarafından
Dogrudur kizlar nihayetinde cokta onerilmiyo
(8,969 puan) tarafından
Evet canım yararli bişe değil. Biraz yorucu oluyor ama ben oğlumun ellerinden tutup yürütuyorum evde. Hiç sıkılmiyo tüm gün beni yürüt diyo. Arada bir örümcek alsam mı filan diyorum ama sonra vicdanım kabul etmiyo. Bikac ay daha sabret serap yürüyünce seni istemeyecek zaten diyorum sjsjsj
(17,860 puan) tarafından
Yurume arkadasi var bak o daha iyi ben kullanmadim ama simdiki aklim olsa onu kullanirdim
(8,969 puan) tarafından
Büyük oğluma aldım yürüme arkadaşı ama hiç kullanmadı. Kendi kendine yürüdu. Önündeki oyuncakları söküp duruyodu
(17,860 puan) tarafından
Anladim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tek bakıyorum o yuzden 6 aylık civarı koyup yemeğimi vs yapardım kısa süreli de olsa gün içinde kullandım iş vs yaparken
(55 puan) tarafından
Bende tek olacağım
tarafından
10 aylıkken yürüdü. Yani yürümesini geciktirmedi. Tabi her çocuk bir değil. Sağlıkla doğsun yavrunuz
(2,479 puan) tarafından
Dediğin gibi bende kısa kısa kullandım bi zararı olmadı şükür. Aynı 10 aylık yürüdü. çok binmiyor zaten saatlerce dursa belki zararlı olabilir
0 oy
(2,476 puan) tarafından

Hemde nasıl gerekli varya ama tabi bebisin 7 8 ayliksa :D

(55 puan) tarafından
Şuan daha doğmadi:) Hediye almak istediler o yüzden sormak istedim
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben kullanmadım doktorlar önermiyor pek çok zararı var 
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Doktor tavsiye etmemişti. İki çocuğumda da kullanmadım ben
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Bebeği güzel oyalıyor ama benim kızım geç yürüdü 14 aylık dı ayak ucuna basardı
0 oy
(872 puan) tarafından
Ben 7. Ayda koydum 11.ayda yürüdü zaten
0 oy
tarafından
İyiki kullandım iki oğlumda da heleki küçük olan bayiliyordu
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Ben kullanmiyorum kullanmayacagim uzmanlar örümceğin erkek çocukları için zararlı hem kız erkek çocuklar için yürümeye geç başlayacağını parmak ucunda yurumenin sabit kalabileceğini yürüyüş bozukluklarına neden olacağı gerekçesiyle onermiyor bende kullanmiyorum gorumcem 7 yaşında şuan hala parmak ucunda yürür yürütec yuzunden
0 oy
(6,078 puan) tarafından
Doktorlar önermiyor canım. Yürüme gecikmesi, parmak ucunda yürüme alışkanlığı gibi şeyler oluyormuş 
0 oy
(6,724 puan) tarafından
2 oglumda da kullandim . Küçükte hâlâ kullanıyorum. Ara sıra koyuyorum iyi oluyor. İlkinde sıkıntı yaşamadım cok şükür.
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Ben kullandım kızımda 6 aylıkken koydum 2 3 ay en fazla kullandı sonra binmek istemedi elinden tutup yurtmemizi istiyordu 

11 aylıkken yürüdü 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Canım kendim saglikciyim eşimde ortopedist kesinlikle önermiyoruz kullanan var ama eşime ileri zamanda  bundan dolayı sıkıntılı bebek hastalar geliyor kullanıp bişey olmayanda çok ama bilmiyorum biz çok taraftarı değiliz yine söylüyorum kullanıp zarar gormeyen bebeklerde var bu sizin tercihiniz
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Annemler aldığı için mecbur kullanıyorum şimdilik idare ediyo daha sorun yasamadık ama yürüme arkadasl varmış internetdede satiliyi onlar daha iyi 
0 oy
(1,590 puan) tarafından
Hiç iki cocugumdada kullanmadım çok gereksz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
9 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Yeliz.. (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
9 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 564 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 241 göst.

380,771 soru

11,400,392 cevap

34,929 kullanıcı

...