0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Zararı var mı 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,278 puan) tarafından
İlk kizima almıştım baya kullandık sakladım şimdide küçük kızım içinde oynuyor bence o söyledikleri gibi Zarar verecek birşey değil okadar abartildigi gibi bir zararı yok ben koydum eltim çevremde bir çok kişi kullandi herkes memnun
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Evet canım zararli parmak uçunda yürüyor çocuk onunla erkek Bebek de uzun sureli kalmasi yüzünden testislerine zarar veriryor bel ağrısı falan yapar geç yürütür gibi gibi zararları var
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Biz bi zararını görmedik abartilmadigi sürece bence sorun olmaz ama tabi herkesin kendi fikri
0 oy
(634 puan) tarafından
Bn hiç bir zararını görmedim beş aylıkken koydum oglum bir yaşında yürüdü
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Kızım zarar görmedi canım uzun uzun akşama kadar içinde durmuyordu zaten 
0 oy
(213 puan) tarafından
Valla bence hayat kurtarıcı 5 bucukken koydum 10 buçuk aylıkken yürüdü oglum
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Valla kizim cok kullandi hic bir zararini gormedim
0 oy
tarafından
Bir zarari olmadi benimki cok durmuyor icinde agliyor 5 10 dk dan sonra
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ben zararını görmedim. Oğlum hala da arada biniyor. 17 aylık olcak
0 oy
(564 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Kizimi 6 aylikken koymustum 9 aylik yurudu.

Oglumu da 6 aylik koydum haftaya 8 aylik olacak koltuk kenarlarinda siralamaya basladi.

Doktora ozellikle sordum, cok uzun birakmadiginiz surece sorun yok aksine beyne ayakta durma dik durma sinyalini veriyor bacaklarini kaslarini guclendiriyor az az birakabilirsiniz birsey olmaz dedi. Arada koyuyorum ne kizimda ne oglumda gelisimini geciktirici bi etkisini gormedim 
0 oy
(683 puan) tarafından
Herşeyin fazlası zarar doktorlar hiç koymayın dio. Sen çocukla nasıl tuvalete gidiosn demio :Ddd tuvalete gideceğim de yada Bi ymek yiyceğmde koyuyorm kızları zaten çok durmuo lar az dolanıp ağlıolar Bi zararını görmedim inşallah da görmem
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla oğlum da 5 aylıkken koydum 10 aylıkken yürüdü kızımda 5 aylık olacak 2 haftaya onu da koyacam 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 261 göst.
28 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
9 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Yeliz.. (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 564 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 241 göst.

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...