0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,321 puan) tarafından
Oğlumun demiri çok düşük çıktı neden olur? Korkulacak bişey mi bebekliginden beri düşük. İlaç kullanıyorduk yazın bitti zor bı yaz geçirdim ihmal ettim şimdi ölçtürdük gene çok düşmüş. Çok kötü hissediyorum kendimi 

4 Cevaplar

+1 oy
(1,353 puan) tarafından
Ben kendimi bildim bileli anemi yaşıyorum 15 yaşımdan belli kan ilacı kullanıyorum halada arada içiyorum mutlaka daha bebekse sıvı kan ilaçlarına başlaman lazım ki ileride bu sorunu yaşamayın birde b12 ve d vitamini almanız lazım ki çocuk toparlasın ve sana bir kür söyleyeceğim onu mutlaka yap benim değerlerim yarının altındaydı çok şükür şuan kan değerlerim iyi 
(1,353 puan) tarafından
Mutlaka kırmızı şeyler yedir nar domates kırmızı havuç özellikle ver eline yesin çekirdekli kuru üzüm kuru kayısı dut pekmezi ver birde ayrıca kürde şöyle yani hemen toparlasın diyorsan annem bana yapmıştı bir şişeye kuru çekirdekli üzümü kuru kayısıyı dut pekmezi ceviz fındık kırılan d vitamini hurma biraz su bunları koydu ve robottan çekip her sabah aç karnına yiyordum 1 haftada hayat enerjim geldi ve toparladım haşlama tavuk eti kırmızı et ve onların suyunu ver sarımsaklı bir şekilde yani dikkat etmeniz lazım kansızljk her hastalığın başlangıcı özellikle şeker hastalığının bende şeker tansiyon az birşey aç kalayım neler oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Demir eksikliği önemli tabi canım doktor nediyor gitmedinmii konntrole
(1,321 puan) tarafından
Sonucu eşim gostermeye gitmişti. Biz alerji için kan verdik onlar kanda herşeye bakmışlar ama demiri çok düşük dememişler. Alerjiye yönlendirmiştir. Şimdi kan sonuçlarına bakarken fark ettim. Bikac gün oldu kanı vereli
tarafından
Takviye yaparlar canim ilaç falan ama demir yapan yiyeceklerde var sende evden desteklersin düzelir Allah'ın izniyle
0 oy
(345 puan) tarafından
Kansizliktan dolayı düşük çıkar cnm bende öğle oldu yeni tedaviye başladı Dr 
0 oy
(4,717 puan) tarafından
Cnm demir eksikliği iyi değil kansızlık var halsizlik yapar ten rengi sarı olur insanın bende de var çünkü. Burdan bir arkadaş yazmıstı demiri değerleri kanı cok düşükmüş çocuğunun hergun keçiboynuzu özü vermıs değerler baya artmış. Sende ver benmde cocuklarım kansız bende veriyorum hergun
(1,321 puan) tarafından
Teşekkürler canım. Halsizlik de yok aslında çok hareketli. Ama bebekliginden beri düşük çıkıyor. Vereyim inşallah içer

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 57 göst.
0 oy
4 cevap 96 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
10 Ekim 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,718 puan) tarafından soruldu

399,771 soru

11,957,978 cevap

36,124 kullanıcı

...