0 oy
376 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Oğlım 1 yaşında sabah 7 de ah layarak uyandı bu saat oldu hala gaz sancısı var 

Acile gittik doktora gönderdi doktor sab simplex verdi gönderdi şimdi yarım saatte bir 5-10 dk sancı tutuyo napıcam oğlum çığlık atıp ağlıyor bende ağlıyprım :(((

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Fitil felan vermedi mi canım faydası olur aslında 
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kakasini yapmadıysa bi fitil verseydi rahatlardi
0 oy
tarafından

Karnına bal sar çok iyi geliyo 

0 oy
(658 puan) tarafından
Canım ben zeytin yağını şırıngayla poposuna enjekte ediyorum rahat çıkarıyor yoksa bizde çığlık atıyoruz ben bütün çocuklarıma yaptım yalnız iğnesini KULLANMIYORUM çöpe atıyorum sadece plastik kısmını kullan geçmiş olsun ☘️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
1 yaşında gaz sancısı oluyorsa vay halimize benim oğlum 5 aylık gaz sancısı yla uğraşıyoruz. 6.aydan sonra geçeceğini ümit ediyordum. 

Emziriyorsan senin yediğin yada çocuğa yedirdiğin bişey mi dokundu acaba. Daha önce de oluyor muydu. Geçmiş olsun. 
0 oy
(682 puan) tarafından
Valla cnm zeytınyagı ıcır az bısı sonra zeytınyagı ile karnını o bide Bı dus yaptır ıyıce gevser ve yapar Allahın izniyle 
0 oy
tarafından
canım 1 yaşında çocuk gaz sancısı çekmez kendi çıkartır zaten anlamamış doktor kulağı ağrıyor dur onun kesinlikle sen ağrı kesici ver bir çay kaşığı calpol aynı seyi yaşadım oğlum 13 aylık bana güven bende acile gittim gaz dediler boşuna lavman yapıldı ama geçmedi başka iyi bir doktora gittim kulağında iltihap varmış tedavi uyguladı geçti 
(1,466 puan) tarafından
Canım naasıl bir tedavii uygulandı acaba
tarafından
canım 3 tane iğne verildi ama önceden antibiyotik kullanmıştık hemen iğne verilmiyor geçmeyince en son olarak iğne verdi hemen akşama düzeldi çocuk bak  dedigimi yap ağrı kesici ver hemen fayda ettiğini göreceksin sonrada doktora götürürsün

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 301 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 254 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 256 göst.
6 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...