0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (195 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar benim iki çocuğum var ilk çocuğum 2 yaşında diğeri 2 aylık oğlum çok yaramaz hareketli bir çocuk normalde yarın kaynanamı hastaneye götüreceğim 2 çocukla zor olur diye annem büyük oğlumu eve götürdü aslında ben söyledim götür hastaneden gelince oraya gelirim dedim az önce gitti oğlum benden sonra oğluma bakacak benim gibi bakacagina Emin olduğum tek kişi annem ama çok tuhaf oldum ev bomboş kaldı ağlamamak için kendimi çok zor tutuyorum annelik ne garip şey ya kaynanamı da götürürüm yani sıkıntı değil ama eşim de var kızı da var onlar götürse daha iyi olmazmiydi 3 aylık bebegide hastaneye götürecem bilmiyorum ya 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim oğlum büyüğü 2 yaşından beri yazlığa gider 2-3  ay kalır gerektiğinde annem eve götürür ilk başta öyle hissediyor insan ama bende anneme sonsuz güvenirim 
(195 puan) tarafından
Bende güveniyorum zaten eşime hep derim Olurda bana birşey olursa oğlumu anneme verin diye
-Reklam-
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Ben olsam başka seçenek varsa onlarin götürmesini rica ederdim o 2 yaşındaki çocuk gece seni arar gariplik çöker 
(195 puan) tarafından
Kendileri biliyor kızı da var eşim de var yani bide kaynanam anamdan emdigim sütü burnumdan getirdi onun yüzünden sabahlara kadar uyumadigimi biliyorum ben hamileyken bana beddua ediyordu ben Allah rızası için götürürüm ama keşke anlayışlı olsalar oğlum bensiz asla uyumaz bu akşam ne yapacak bilmiyorum ve epilepsi hastası oğlum
(1,157 puan) tarafından
Canım senin ağzın yok mu?? Deseydin benim çocuklarım küçük ben götüremem diye. Böyle kendini kullandirirsan kullanan çok olur. Yazık oğluna üzüldüm
(195 puan) tarafından
Kız bana fikrimi soran mi var direk Aysel hastaneye gidecez Aysel götürür diyorlar ne diyeyim ki bende Allah rızası için götürürüm benimde annem var hep diyorum annemin karşısına çıksın oda çıkmıyor annem de gelinin ağzının içine bakıyor gelini annemi annesinden doğduğuna pişman etti banada kaynanam yaptı yapacağını
tarafından
3 aylık çocukla kendim için bile zor giderim kaldiki iki çocuk var oğlun hastaymış bide gorumcen gotursun eşin götürsün benim çocuklarım küçük de geç kim ne derse desin kıymet bilmeyene daha bide küçücuk çocuklarla niye uğraşıyorsun ki
(1,157 puan) tarafından
Canım demek ki biliyorlar senin hayır diyemeceğini sormuyorlar bile Aysel götürür dediklerinde ben iki çocukla götüremem diyeceksin sormalarina gerek yok.
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Sen niye götürüyosun ki. İkisi de çok küçük yani yazık günah.
0 oy
(89 puan) tarafından
İki küçük çocukla kaynananı hastaneye götürmek sana düşmemeli bence
(195 puan) tarafından
Bencede ama gelde onlara söyle ama ben gelinim ya mecburum
0 oy
(12,893 puan) tarafından
Eşin ve kızı varsa senin ne işim var yeni doğum yapmışın bebek ufak 
(195 puan) tarafından
İşte bende bunu anlamıyorum eşim eş olsaydı zaten sen nereye derdi
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Bencede kızı oğlu varken neden sen götürüyorsun 
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Sana bunu teklif edenlerde suç eşin kızı varken sana düşmez.. 
0 oy
(346 puan) tarafından
Ben hastaneye gittim kaç kez annem gekdisehir dışından bizde kandı oğlum hastalık kalmasın diye goturmedim yolda otobuste tranvayda bike ağladım özledim diye arayıp görüntülü gördüm 21 aylık şuan ama anne gel anne diye sesleniyor ben agladimda görmesin diye zor tuttum birinde gördü oda ağladı 
(195 puan) tarafından
Ben taşınırken 9 aylık hamileydim çok zorlanıyordum hem hamilelik hem oğlum hemde ev taşıma olunca baya zorlandım oğlumu anneme yolladım sürekli annemin elinden tutup kapıya götürüp anne anne diyordu
(346 puan) tarafından
Çok zor bir durum
(195 puan) tarafından
Evet Rabbim hiç birimizi evladiyla imtihan etmesin inşallah
0 oy
tarafından
Eşin mi zorladı annesini götürmen için ?
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Eşin götürsün çok istiyorsa sen niye 2 çocukla götürüyorsun ya
0 oy
tarafından
Küçük çocuk doğalı çok olmamış. İki yaş da küçük kendini dışlanmış hissedebilir. 
0 oy
tarafından
Aylarına takilmadim ikisi de çok küçük ya vicdan azabı resmen yani asla bırakmazdim çocuğumu kimseye  bide epilepsi hastası diyorsun ya aniden bişey olsa annen anlamasa ağır sonuçlar çıkacak bu sefer.hem dışlanmış hissedecek.madem öyle bikac saatligine verseydin sabahtan falan.gece yatılı verilirmj bilemedim.cok zaruri olmadıkça asla veremem zaten bensiz uyumaz.
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Allah aşkına 2 küçük çocuğu olan kadından bişey istemesin bu dünya artık ya. 

Herkes ölmüş mü de sizin götürmeniz bekleniyor tövbe yarabbim. Vee benim evladım bensiz kalacak, ben çocuğum olmadan yatacağım! Ne için? Sanki çok kıymet bilinir de. Herkes bencil. Kendi işine yarasın da çocuklar kimin umrunda.

Kadın kendi çocuğuna kıyıp götür dememiş. Gelin el kızı ya. Onun anası babası yok. Domates çubuğu mu insan insan. 

İçimi kusmuş gibi oldum ama kusura bakmayın.aynısı başıma gelmişti de geçen senelerde. 

Hayatta her şeyi yanlış düşünüyor yapıyor olabilirim ama benim çocuğum herkesten kıymetli. Bitti. Kim nereye kiminle giderse gitsin. 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Götürmem deyip telkini sert koyacaktın canım benim çocuklarım küçük kızımla git diyecektin en iyisi bu çünkü hayır diyemedin için nasılsa her şekilde götürecek diye düşünüyordur hepsi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 629 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 300 göst.
0 oy
5 cevap 272 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu