0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Kizlar 2.cocugumu dogurucam yakinda.tuplerimi  baglatmak istiyorum eşim onay vermiyor..saglgii zarari vardir diyor..baglatip sorun yasayan varmi deneyimlerinizi paylaşır misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bnde 1 ay oldu baglatali hala adet olmadım.
(202 puan) tarafından
Dogumdan sora hemen adet olunmuyor ztn canm
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
17 bucuk ay oldu hi sorun yok. Sagliga neden zarari olsunli dogum kontrl yontemi iste . Tupler sadece. Yumurtanin dollenme isine yariyor baska bir islevi yok. 
(4,237 puan) tarafından
Bu arada adetle alakasi yik. Digum aonrasi duzensizlikler olabilir. 4 bucukuncu ay adet ilmustum ilk digumda. İkincide 8. Ay ildum
(385 puan) tarafından
Bende 4 ay önce bağlattım hiç birşey değişmedi çok şükür. Bence her yönden çok iyi bir yöntem
(202 puan) tarafından
Anladm cnm tsk ederm sezeryan kesi yerinden mi yapiyolar yoksa ayri bi yerden tekrar mi kesiliyor
0 oy
(1,292 puan) tarafından
50 gün önce doğum yaptım ve bağlattım. Her hangi bir değişiklik hissetmiyorum. 40ım çıktı adet oldum. Her şey aynı gidiyor 
(202 puan) tarafından
Coktsk edern yorum icin sezeryan kesi yerinden mi yapiyolar yoksa ayri bi yerden tekrar mi kesiliyor
(1,292 puan) tarafından
Rica ederim ben de çok tereddüt etmiştim, Sezeryan ile birlikte oldu ayrı bir kesi yok
0 oy
(330 puan) tarafından
8bucuk ay oldu her ay düzenli adetimi oluyorum baska bı simintisi olmadı bende 
(202 puan) tarafından
Bilgi verdiginiz icin tsk ederm sezeryan kesi yerinden mi yapiyolar yoksa ayri bi yerden tekrar mi kesiliyor
(330 puan) tarafından
Benimki sezeryanda oldu cnm aynı sezeryan kesi yeri
0 oy
tarafından
Sağlığa zararlı değil aksine yararlı bunu kadın doğum uzmanı söylemişti 
(202 puan) tarafından
Bilgi verdiginiz icin tsk ederm sezeryan kesi yerinden mi yapiyolar yoksa ayri bi yerden tekrar mi kesiliyor
tarafından
Canım ben Bağlatmadım ama doktor kasıktan ufak bir kesi ile yapıldığını söylemişti
0 oy
tarafından
Bende 4. Hamileliğim doğumda baglatmayı düşünüyorum, İnşallah zararı yoktur 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zeynep18 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mltmyldz (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ezgiesra123 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
3 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...