0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (2,040 puan) tarafından
Sorum yukarda

6 Cevaplar

+1 oy
(11,089 puan) tarafından
Kurtulmaktan kastın ölse de kurtulsamsa eğer tabi ki doğru değil. Ama Allahım beni hayırlısıyla bu zor durumdan kurtar, bu insanın şerrinden koru, bana aileme afiyet ver diye dua edersen doğrusunu yapmış olursun. 
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Değil bence günah olan sensin sana zarar vermiş kurtulmak istiyorsun rabbim mazlum un duasını kabul eder beddua etmiyorsun sonucta
0 oy
tarafından
Beddua farklı dua farklı dua edince beddua etmiş olmuyorsun canim.tevekkul et sadece Allah mazlumların yanındadır er yada gec
(2,040 puan) tarafından
Teşekkür ederim gece gece içime ferahlık geldi zorlanıyorum artık o yüzden duaya sığındım bu seferde vesveseye kapıldım acaba günah mı diye
tarafından
Havincim sanırım esinle bı takım problemler yaşıyorsun az öncede kocanla alakalı post acmistin.bazen seçimlerimiz evet yanlış oluyor ama herşeyi duaya birakmasak mi.cozum üretmeye eminim çalıştın başka bı çözüm dene  baktın olmuyo sonunu biliyorsun el neder diye düşünme.bazen kalabalığın ortasında yapayalnız kalıyor insan ozaman da başka nörolojik sorunlar çıkabiliyor .ya kafaya takmamaya çalış yada destek al yada hobi edin kafanı dağıtacak falan.evin içinde bı odagimiz oluyo sanki dünya ondan ibaretmi ki.kalk silkelen güçlü dur havincim değmez gercekten
(2,040 puan) tarafından
Dua postunu diyorsanız eşimle ilgili değil her yolu denedim ama sonuç alamadım o yüzden duaya sığındım .bazen siz kafaya takmayip umursamaz olsanız bile sizi kafaya takip sizi üzmek isteyen çileden çıkarmaya çalışan insanlar olabilir yinede teşekkürler
tarafından
Kötü birşey demedim ama neyse rica ederim
(2,040 puan) tarafından
Yok ben açıklamak istedim kötü olduğu için değil birde gece çok kötüydum sizi kıracak birşey yazmadım umarım Basakk
0 oy
(1,269 puan) tarafından
Hayır size zarar veriyorsa neden günah olsun
(2,040 puan) tarafından
Ne bileyim öğle vesveseye kapildim
0 oy
(866 puan) tarafından
Bence günah olmaz 
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Niye günah olsun ki. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 388 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,155 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mai (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 609 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu

378,432 soru

11,327,624 cevap

34,781 kullanıcı

...