0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Bugün biraz bakım yaptım kaş vs güzelde giyindim her zaman yapmamamd bugün iyi hissettim kendımı ama eşim işten geldi rutin ev işlerine karıştı vs yüzüme dahi bakmadı bende baksın diye muhabbet açmaya çalıştım ama yok tvye kitlendi sonra arkadaşı aradı kahve ıcın vanada gözüme baka baka yalan konuştu iş dedi gitcem bi gitmiş foto istedim kahvede bu erkolar niye böyle 

3 Cevaplar

0 oy
(2,921 puan) tarafından

Erkolar kapatılsın :angel:

(295 puan) tarafından
Bencede sanki aptll var karsılarında işlerine gelince sırnaşıyorlar saydırırdım bi ton mesaj yazdım eve gelme açmıcam kapıyı vs
(2,921 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım boşver sen onun için değil kendin için bakımlı ol
(295 puan) tarafından
Yok kendım ıcın yaptım zaten çok mutlu oldum hatta ama insan hiç mi bilet demez zamanında saçımı sıyahtan sarıya dondurdum nerdeyse hanı ınsan kötü bıle olmuş der ama bısey der
-Reklam-
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Bence tam olarak gününde değil beyin ,görüpte görmemezlikten gelmiştir, fark etmiştir ooo sen hiç üzülme.
(295 puan) tarafından
Üzülmek değilde beni aptl yerine koyuyor ya kahveye gıdıyoeum dese bu kadar olay çıkarmam yalan konuşup üstüne gitmesi
(3,040 puan) tarafından
O senin suslendigini fark ettiği icin kahveye gidiyorum dersem olmaz, iş diyeyim diye düşünmüştür.
Ama tabiki bende bir kadın olarak bu durumdan ister iş ister arkadaş olsun rahatsız olurum haklısın.
Bence bugün kendinle ilgilenmek sana iyi gelmiş bir kadının aynaya baktığında kendini güzel hissetmesi kadar ona enerji veren birsey olamaz. Sen bundan sonra kendin için hep yapmalısın bence.
0 oy
tarafından
Belki kafası karışık olabilir canim
(295 puan) tarafından
Evet o bellıydı hatta işte biley olduysa sakın bana bulaşıp benden cıkarma dedim
tarafından
Oyuzden üzülme başka sorunları vardır ki beyin başka yerde olunca gözü de görmez yani eşimden biliyorum sen canını sıkma

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 612 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 570 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.