0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (440 puan) tarafından
Yaklaşık iki hafta sonra üçüncü ayımız olucak tam anlamıyla regl olmadım zaten normalmiş biliyorum ama iki gündür sadece akşam olan lekenlenme gibi kırmızı kahverengi gibi bir kan oluyor o kadar ama gün boyu hiç olmadı bugün akşam yine azıcık olmuş devamı yok bu nedir regl mi olucam ondan mı oluyor 

5 Cevaplar

0 oy
(5,030 puan) tarafından
Düzensizlik ya da 1 sene boyunca hiç adet olmamak normal. Lekelenme kısmını bilemiyorum bi kadın doğumcuna görün bence
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
Post yukarı 
0 oy
tarafından
Benim de 2.5 ay oldu geçen haftalarda 2 3 gün kahverengi lekelenme geldi 
0 oy
(5,935 puan) tarafından
Ay ne güzel doğumdan sonra da adet olmuyoruz falan diye seviniyordum, 3.5 aylık bebeğim hiç adet olmadım daha ama çatlamaya geldim. Böyle bir şey olamaz. Menepozlu gibi sıcak falan basıyor, sinir oluyor. Bir an önce adet olmam lazım 
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Benimde öyle idi cnm son bir hafta adet oldum şimdi tam kırkım ile bitti kırmızı uçurduk çok şükür kendimi tertemiz hissediyorum:D

(440 puan) tarafından
78 gün oldu bana ben hala adet olmadım
(1,538 puan) tarafından
Bünyeden bünyeye deişiyor cnm ya benim yengem bir sene olmuyo bir sene sonra bir oluyo altı ay daha olmuyo bende lohusalığın son haftası oluyorum hep
(440 puan) tarafından
Bu gelen lekelenme dedim acaba üstüne görme dedikleri şey mi acaba diye dikkat ediyoruz ama işte belli de olmuyor ya bu işler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 48 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sadeeem19 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (483 puan) tarafından soruldu

379,543 soru

11,361,988 cevap

34,839 kullanıcı

...